Nejlepší Apex Legends sázkové stránky 2024

Apex Legends je bezplatná střílečka pro více hráčů od společnosti Respawn Entertainment. Představuje jedinečný pohled na žánr Battle Royale. Hráči začínají s omezeným množstvím zdraví a munice a musí uklízet zbraně a zásoby padlých nepřátel. Apex Legends se stal jednou z největších her poslední doby.

Hra vyšla v únoru 2019. Od té doby si získala přes 100 milionů hráčů po celém světě. V současnosti je to hra Battle Royale číslo jedna v Apple Store a Google Play. Vývoj hry trvalo týmu vývojářů z Respawn Entertainment (studio stojící za Titanfall) šest měsíců. Museli vytvořit nový herní engine, navrhnout postavy a mapy a vybudovat kolem hry komunitu.

Nejlepší Apex Legends sázkové stránky 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O esportu Apex Legends

Apex Legends je akční hra, kde hráči soutěží v týmech po třech. Každý tým se skládá z pěti postav vybavených unikátními zbraněmi a schopnostmi. Cílem je eliminovat všechny protivníky a přitom dávat pozor, abyste nezničili sebe. To znamená, že cílem je vyhrát co nejvíce při hře o přežití.

Hra se hraje na několika mapách, které se liší velikostí. Rozvržení mapy ovlivní průběh bojů. Přesněji řečeno, můžete očekávat více příležitostí obcházet nepřátele, když je mapa menší, s více škrtícími body a méně místy pro krytí.

Internetová komunita

Hráči mohou vytvářet klany a připojovat se k nim. Klany fungují jako cechy v jiných hrách a pomáhají hráčům najít jeden druhého a komunikovat. Pokud hráči dostanou zákaz vstupu na servery, mohou rychle přejít na jiný server. Stabilní připojení k internetu je nezbytné, abyste si užili skvělou online herní relaci.

Proč je Apex Legends populární?

Apex Legends se stal nejrychleji rostoucí hrou v historii. Co ho dělá tak úspěšným, je jeho jednoduchost hraní. Neexistují žádné mikrotransakce ani loot boxy. Hráči si mohou vybrat svou postavu a tým, než se vrhnou do bitvy. A jelikož je hraní zdarma, hráči se nemusí bát utrácet skutečné peníze.

Hra je snadno pochopitelná. Je to střílečka, která k vítězství využívá strategii místo toho, aby nejprve střílela a později zjišťovala, jak přežít. V této hře jste odměněni za to, že znáte svého nepřítele. Body získáváte za zabíjení nepřátel a vyvolávání strategií spoluhráčům.

Hráči, kteří chtějí více hloubky, mohou nakupovat předměty za skutečné peníze nazývané „balíčky“ a získávat nové zbraně, přílohy, emblémy a další kosmetické předměty.

Hraní Apex Legends online

Nyní můžete hrát Apex Legends online, aniž byste museli cokoliv stahovat nebo instalovat. To znamená, že se nemusíte starat o instalaci virů nebo malwaru. První věc, kterou musíte udělat, pokud chcete hrát hru online, je ujistit se, že máte připojení k internetu. Můžete použít jakoukoli síť Wi-Fi nebo mobilní datový tarif.

Poté pokračujte a otevřete prohlížeč Google Chrome nebo libovolný prohlížeč podle vašich preferencí na počítači/notebooku.

Po otevření vyhledejte „Google Apex Legends“. Klikněte na něj a vyberte možnost „Hry“. Nyní jste připraveni hrát Apex Legends online. Herní rozhraní vám nabídne herní možnosti, jako je vytváření týmů, vstup do klanů a vstup do soutěže.

Sázení na Apex Legends

Existuje mnoho způsobů, jak hrát Apex Legends, od sólových zápasů po týmové bitvy. Podobně existují také několik možností sázení k dispozici hazardním hráčům.

Chcete-li se zúčastnit procesu sázení, musíte se nejprve zaregistrovat na webu s online hazardními hrami pro esporty. Poté můžete vsadit na různé hry nebo události.

Budete si moci vybrat z živých kurzů, prop sázek nebo futures sázek. Obecně platí, že pokud chcete vsadit na to, že se něco děje právě teď, musíte použít živé kurzy. Pokud se však chystáte předpovídat budoucí události, měli byste používat prop bets a futures sázky.

Jak to funguje

Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma typy sázek je jejich načasování. Živé kurzy se vypisují současně s událostí.

Pokud například vsadíte na výsledek Apexu, vsadili byste při sledování zápasu. Na druhou stranu, prop Apex sázky jsou založeny na aktuálních statistikách a trendech. Obvykle vyžadují více výzkumu, než dát šanci živé hře.

Nejlepší hráči a týmy Apex

S vydáním desáté a jedenácté sezóny Apex Legends počet hráčů stále roste. Očekává se, že toto číslo poroste s tím, jak čekáme na sezónu 12. Mezi jedním milionem je již několik známých hráčů a níže je několik z nich s jejich ID hráčů:

Spojené státy

 • Ryan Boyd - Reptar
 • Bryan McCarthy -iShiny

Švédsko

 • Simon Bellini - Vaifs
 • John Håkansson-hAKIS

Chile

 • Tomáš Concha-Wolf

Hráči také vytvořili týmy, aby spolu soupeřili profesionálně. Níže je uveden seznam nejlepších týmů spolu s počtem turnajů, které dokončily:

 • Turnaje Team Liquid-2117
 • Turnaje Fnatic- 988
 • Zlí géniové - 906 turnajů
 • Natus Vincere- 571 turnajů
 • Virtus.pro- 566 turnajů

Proč je hra mezi hráči oblíbená?

Apex Legends je akční střílečka pro více hráčů, ve které se na mapu společně vrhne až padesát hráčů. Cílem hry je, aby každý hráč stál jako poslední. Zábavné na tom je, že si hráči mohou vybrat mezi postavami v šesti různých třídách. Každá třída má svou vlastní sadu zbraní a schopností.

Abyste pomohli vyhrát bitvy, budete také muset odemknout nové vybavení. Všechny tyto faktory přinášejí hráčům neuvěřitelné vzrušení. Nabízejí také mnoho možností pro sázkové nadšence. Vzhledem k tomu, že se jedná o relativně novou hru, je také velmi vzrušující.

Lze vsadit na turnaj Apex Legends?

V současné době nejsou žádné plány na oficiální Apex Legends World Cup. Fanoušci však začali organizovat neoficiální turnaje po celém světě. Některé z těchto akcí dokonce přilákaly desítky tisíc účastníků.

Bylo by skvělé vidět nějakou oficiální soutěž s obrovskou hráčskou základnou. Existuje několik důvodů, proč může být mistrovství světa dobrý nápad. Mohlo by to například povzbudit více hráčů, aby se připojili ke hře. Také by to mohlo titulu přinést novou pozornost a zvýšit jeho popularitu.

Otázkou zůstává, zda se mistrovství světa uskuteční nebo ne. I když ano, jak bude velký? Přitáhne stejný počet hráčů jako turnaj Fortnite?

Jedním z hlavních turnajů je Apex Legends Global Series Championship. Soutěž má prize pool 1 000 000 $. Týmy jsou vybírány do šampionátu na základě jejich předchozího výkonu v kumulativních ALGS bodech, play-off na zimním okruhu a účasti v online soutěžích poslední šance šampionátu.

EA oznámilo další crowdfunding na akci 18. května 2021. Balíčky skinů přispívají do cenového fondu s maximálním navýšením o 2 000 000 $ ve všech regionech. Severní Amerika a Jižní Amerika jsou regiony s nejvyšším hodnocením v šampionátu.

Sázení na Apex Legends u online bookmakerů esportů

Sázení na Apex Legends se nijak neliší od sázení na jiné esporty nebo esporty obecně. Pomohlo by, kdybyste pochopili základní pravidla hry a vybrali si nejvhodnějšího bookmakera Apex esports. Vhodnost poskytovatele se u jednotlivých hráčů liší. Esportovní sázka, která vyhovuje například hráčům v USA, nemusí být nutně vhodná pro hráče v Africe.

Dobrý poskytovatel by měl být dostupný ve vašem jazyce. Jejich web by měl být vysoce responzivní a snadno se v něm orientovat. Platební metody by měly být pro sázejícího pohodlné a transakce by měly být nízké, pokud ne zcela chybět. Zákaznická podpora by měla být na špičkové úrovni.

Důležitá je také platná provozní licence. A samozřejmě je nutností mít široké sázkové trhy Apex Legends.
Někteří z významných poskytovatelů sázení Apex uvedených pod značkou kasina zahrnují Bet365, Betfair, GVC, Paddy Power, Sportsbet, William Hill, 888sport a Ladbrokes.

Sledujte nejlepší týmy Apex Legends a sázejte přesně

Chcete-li dobře vsadit na hru pomocí online sázkové kanceláře esportů, musíte znát týmy a jejich minulé výkonnosti k předpovědi.

Na jaké významné týmy lze v tomto esportu vsadit?

Apex Legends se od svého vydání stal velmi populární. V současné době existuje více než 50 oficiálních týmů Apex po celém světě. Některé z nich jsou sponzorovány herními společnostmi nebo značkami, zatímco jiné jsou nezávislé skupiny, které hrají společně.

Tyto týmy můžete rychle identifikovat podle jejich jmen, log a jedinečných uniforem a barev. Tyto týmy soutěží proti každému ostatní v turnajích a challenge zápasech. Zde jsou tři nejlepší týmy Apex Legends:

Rogue (Evropa)

Rogue je jedním z nejúspěšnějších evropských týmů Apex Legends. Tým vznikl v roce 2016, když se tři přátelé rozhodli vytvořit esportovní organizaci. Od té doby vyhráli několik významných titulů, včetně ESL One New York 2018 Major Championship a North American Challenger Series 2019 Season 1 Championship.

Tajný tým (Čína/Asie)

Tajemství týmu je další čínský tým Apex Legends, který existuje již nějakou dobu. Začalo to jako tým APEX League již v roce 2015. V roce 2017 se stalo součástí Overwatch League, kde se soutěžilo až do roku 2019.

Luminosity Gaming (Severní Amerika)

Luminosity Gaming je další prominentní severoamerický tým Apex Legends. Za posledních několik let dosáhli mnoha úspěchů. Například byli prvním týmem NA, který dosáhl Velkého finále v roce 2018.

Obecně platí, že tyto týmy esportů byly před vydáním Apexu v jiných esportech. Byli prvními osvojiteli hry a rozšířili svou dominanci do sféry Apex Legends.

Výhody a nevýhody

Hra Apex Legend je extrémně rychlá, díky čemuž je hra mnohem zábavnější než mnoho jiných. To je jedna z nejvýznamnějších výhod Apex Legends Fortnite. Neustále se pohybujete a snažíte se najít další hráče nebo před nimi jen utíkat.

Není zde žádné kempování, protože se musíte rychle pohybovat, abyste přežili. To přidává do hry prvek strategie a dělá ji ještě lepší. Ve hře je také mnoho různých zbraní, jako jsou brokovnice, útočné pušky, odstřelovací pušky, raketomety atd.

Všechny tyto zbraně se cítí skvěle, když střílí, a také vypadají fantasticky. Existuje také mnoho různých vozidel, jako jsou tanky, hoverbike a trysky. Všechny tyto věci se sčítají a vytvářejí vzrušující zápasy. Každý zápas trvá přibližně 10 minut a po každé hře získáte odměnu zvanou Battle Stars.

Pokaždé, když získáte tři Battle Stars, odemknete vzhled postavy pro svůj herní profil, kde si můžete vybrat mezi šesti postavami, včetně Tracera, Winstona, Genjiho, Torbjorna, Hanza a Pharah. Celkově je hratelnost neuvěřitelná.

Profesionálové

 • Příjemná hratelnost
 • Rychlá akce
 • Skvělá grafika
 • Spousta hráčů
 • Zdarma hrát

Nevýhody

 • Omezený sortiment zbraní
 • Žádný offline režim
 • Nedostatek možností přizpůsobení
 • Náhodné kapky kořisti mohou být nepříjemné

Pochopení sázkových kurzů Apex Legends

Kolik bych měl vsadit na Apex Legends? Šance se neustále mění a může být složité zjistit, co znamenají. Co znamená -1,5 % nebo +1,5 %? Jak vypočítám svou výhru?
Můžete využít dva různé druhy šancí pro vaše sázky: americké kurzy a desetinné kurzy.

American Odds jsou nejběžněji používané sázkové kurzy v Severní Americe. Je to také nejsnáze pochopitelné. V tomto typu kurzů získáte představu o tom, kolik bodů budete potřebovat k vítězství, ale ne přesně, kolik peněz vyhrajete, když vyhrajete.

Pokud byste vsadili 10 centů na 5/2, znamenalo by to, že vyděláte 40 centů, což se rovná 5 bodům, pokud vyhrajete. Vyhráli byste čtyřikrát tolik, než jste vsadili, což znamená, že byste skončili s 20 centy (celková výplata 50 centů).

Desetinné kurzy jsou přesnější než americké kurzy. Poskytnou vám přesnou částku peněz, kterou obdržíte, pokud vyhrajete, včetně haléřů a dokonce i centů. Řekněme tedy, že vsadíte na Apex s kurzem dvou desetinných míst. To znamená, že můžete vyhrát kdekoli od $ 0,01 do $ 100,00, v závislosti na vašem konečném skóre. Pokud prohrajete, ztratíte pouze 1,00 $.

Tipy a triky na sázení

Je těžké předvídat, jak se sázení Apex Legends změní v nadcházejících měsících.

Turnaje zcela jistě přijmou nové formáty, hráči budou vyvíjet nové strategie a tvůrci her uvolní funkci vlastní lobby, která zcela promění scénu.
Zde jsou nápady na hazardní hry, které můžete právě teď použít, aby vám pomohly co nejlépe začít, když sázky apex legends:

 • Zkuste si hru zahrát sami: Jakmile si hru zahrajete, budete mít všechny herní tipy a triky na dosah ruky. Efektivně budete předpovídat výsledek hry, zejména nejlépe žít, s ohledem na průběh zápasu.
 • Při výběru sázkové služby si dejte na čas: Nevybírejte první vynikající službu podle toho, co jste viděli v reklamách. Navíc porovnání nabídek těch nejoblíbenějších online sázení na esporty společnosti, čtení testovacích zpráv sázkových kanceláří a prohlížení komentářů na různých sázkařských fórech vám může pomoci učinit informované rozhodnutí.
About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
e-sporty
About

Zhang Wei, lépe známý v esports aréně jako „DragonMaster“, si vytvořil výklenek jako myšlenkový vůdce na křižovatce online kasin a esportů. S neomylným instinktem pro trendy v kombinaci s puntičkářskou pozorností k detailu je to jak stratég, tak vizionář v oboru.

Send email
More posts by Zhang Wei

Nejnovější zprávy

The Rise and Infamy of Destroyer2009: Hluboký ponor do nejznámějšího hackera Apex Legends
2024-03-22

The Rise and Infamy of Destroyer2009: Hluboký ponor do nejznámějšího hackera Apex Legends

Příběh Destroyer2009 začíná v prosince 2023, přičemž jejich přítomnost v Apex Legends se stala pozoruhodným problémem. Zpočátku se tento jedinec zaměřoval na používání cheatů v hodnocených lobby a získal proslulost svou rušivou hratelností. Jak se jejich aktivity rozšiřovaly, Destroyer2009 se stal prominentní postavou v komunitě, zejména poté, co se zaměřil na vysoce postavené hráče jako ImperialHal a HisWattson v února 2024.

Apex Legends Season 20: Breakout – Nové funkce, vylepšení legend a režim výkonu
2024-02-13

Apex Legends Season 20: Breakout – Nové funkce, vylepšení legend a režim výkonu

Apex Legends je zpět s pátým rokem bitev napříč Outlands a sezóna 20, Breakout, přináší vzrušující herní změny pro všechny ikonické legendy. Tato sezóna představuje řadu aktualizací, včetně vylepšení legend, přepracovaných systémů craftingu a brnění, návratu ranked reloaded a dalších.