Průvodce sázením na mobilní esporty

Mobilní telefon nám v mnoha ohledech změnil život. Zatímco většina lidí to považuje za samozřejmost, byli bychom značně omezeni v úkolech, které můžeme dělat, pokud bychom ztratili mobilní telefony. Z tohoto důvodu má v dnešní době téměř každý mobilní telefon.

Jedna z nejvýraznějších změn, kterou mobilní telefony vytvořily, je v herním průmyslu. Mobilní hry a mobilní esporty se stávají populární rychlým tempem, což způsobilo, že více lidí přešlo na mobilní sázení na esporty. Zde je náš pohled na vše, co potřebujete vědět o mobilním sázení na esporty.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Co je Mobile Esports?

Esports je forma soutěže pro videohry. Zkušení hráči z celého světa se scházejí a soutěží v soutěži pořádané velkými společnostmi.

Například série turnajů DPC je určena pro populární hru Dota 2. Tento ekosystém, kde hráči mezi sebou soutěží velké turnaje a soutěže se nazývá esports.

Vzhledem k tomu, že esporty jsou v podstatě videohry, soutěžící používají elektronická zařízení, aby soutěžili v esportovních událostech. Tato zařízení mohou zahrnovat počítače nebo herní konzole.

Pokud jde o mobilní esport, je to jednoduše esportová scéna pro mobilní hry. Pro mobilní herní turnaje a soutěže mobilní hry jsou všichni soutěžící povinni používat telefon místo počítače nebo videoherní konzole.

Jednoduše řečeno, mobilní herní esporty jsou esportovní videohry, které se hrají na mobilním zařízení, jako je PUBG Mobile a Call of Duty Mobile.

Rozdíl mezi mobilními a běžnými esportovními hrami

I když je pravda, že několik esportů pro mobilní hry je založeno na počítačových hrách a vypadají velmi podobně jako jejich verze pro počítače, mobilní esportovní hry se od běžných esportových her v mnoha ohledech liší.

Nejprve si povíme něco o vizuálu. Vzhledem k tomu, že mobilní telefony nemají tolik výkonu, aby zvládly náročné PC hry, mají esportovní mobilní hry mnohem méně kvalitní grafiku. I kdybychom měli porovnat běžnou esportovní hru z doby před pěti lety s nejnovější mobilní sportovní hrou, rozdíl by byl okamžitě patrný.

Za druhé jsou tu mechaniky. Mobilní esportovní hry mají různé mechanismy, pokud jde o střelbu, pohyb atd. Spouštění kulky a zpětný ráz zbraní v běžném režimu PUBG jsou příliš vysoké ve srovnání s mobilní verzí.

Dalším velkým rozdílem, který mají mobilní konkurenční hry, je to, že mobilní esportovní hry jsou navrženy tak, aby je bylo možné ovládat pomocí dotykové obrazovky. Na druhou stranu běžné hry se ovládají buď ovladačem, nebo kombinací myši a klávesnice.

Nejlepší mobilní esportovní hry, na které lze vsadit

Existuje spousta mobilních esportovních her. Zde jsou některé z nejlepších mobilních esportovních her, na které můžete vsadit.

Hearthstone

Hearthstone je zdaleka jednou z nejpopulárnějších mobilních esportovních her. Nejen to, ale je to také jedna z nejstarších mobilních esportovních her, která byla uvedena na trh již v roce 2014.

Hearthstone je karetní hra vyvinutá společností Blizzard. Důvod, proč má Hearthstone tak masivní a úspěšnou soutěžní scénu, je ten, že Blizzard vyvíjí hry se zaměřením na esporty.

PUBG Mobile

Další na řadě je PUBG Mobile. Většinu zásluh za vytvoření esports scény pro mobilní videohry lze připsat PUBG Mobile. Většina lidí považuje esports pro PUBG Mobile za první skutečnou mobilní esportovní hru.

PUBG Mobile je v podstatě mobilní verze oblíbeného esportového titulu PlayerUnknown's Battlegrounds. PUBG Mobile vyvinula společnost Tencent Games a byla spuštěna již v březnu 2018. Od té doby přilákala spoustu hráčů na scénu nejlepších konkurenčních mobilních her.

Garena Free Fire

Pravděpodobně jednou z mála her, která se může rovnat nebo překonat popularitu PUBG Mobile, je Garena Free Fire. Garena Free Fire byla uvedena na trh v roce 2017 a prakticky explodovala v popularitě. Čísla sledovanosti soutěží Garena Free Fire pravidelně přesahují 2 miliony nejvyšších diváků.

Free Fire se do značné míry podobá PUBG Mobile, ale obsahuje spoustu funkcí, které mobilní hráče přitahují. Další věc, která je mezi Free Fire a PUBG Mobile společná, je, že obě tyto hry jsou nejoblíbenější ve střední a východní Asii, zejména v Indii a Číně.

Call of Duty Mobile

Vzhledem k tomu, že hry Battle Royale se pro mobilní zařízení spouštěly zleva i zprava, byla naléhavá potřeba střílečky z pohledu první osoby, která by měla tradiční režimy, jako jsou deathmatche. Zde vstupuje do hry Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile je v současnosti jednou z nejpopulárnějších soutěžních stříleček z pohledu první osoby pro mobilní zařízení. Má také masivní esportovou scénu.

Právě v těchto hrách uvidíte nejvíce akce v mobilních esportech. Měli byste si tedy vybrat jednu z těchto her pro sázení.

I když jsou všechny tyto hry skvělými možnostmi, výběr jediné hry pro sázení je něco, o čem se musíte rozhodnout sami. Vyberte si hru, o které víte nejvíce a hráli jste ji.

Vše, co potřebujete vědět o kurzech sázení na mobilní esporty

Sázkové kurzy na esporty v mobilních esportových sázkách představují způsob, jak vyjádřit pravděpodobnost, že k výsledku dojde. Řekněme například, že probíhá zápas esportů pro PUBG mobile. Pokud je konkrétní tým ve hře velmi dobrý a považuje se za nejpravděpodobnější, že zápas vyhraje, pak je pravděpodobnost, že tento tým vyhraje, vysoká.

Pokud má však výsledek vyšší pravděpodobnost, že nastane, pak výnos, který získáte sázením na něj a výhrou v sázce, bude také relativně malý.

Existují tři hlavní způsoby, jak jsou kurzy reprezentovány v mobilním sázení na esporty, a to desítkové, zlomkové a americké. V desítkovém formátu jsou kurzy reprezentovány číslem a desetinnou čárkou jako 2,5 nebo 4,6. Ve zlomkovém formátu jsou šance reprezentovány jako zlomek jako 1/5 nebo 2/4. A konečně, americké kurzy jsou reprezentovány buď kladným znaménkem s číslem, nebo záporným znaménkem s číslem, například +150 nebo -200.

Všechny různé způsoby znázornění kurzů poskytují různé informace o zápase. Mezi běžnými kurzy však není žádný rozdíl online sázení na esporty a sázení na mobilní esporty.

Proč je sázení na mobilní esporty populární?

Mobilní hraní dokázalo něco, co jiné formy hraní nikdy nedokázaly efektivně, a to přilákat velké množství hráčů z publika, které se o hraní nezajímalo a nikdy se nedotklo videoherní konzole nebo herního PC. Jak to mobilní hry dokázaly?

No, hlavním důvodem je to, že lidé neradi utrácejí peníze za videoherní konzole nebo herní počítače. Utrácejí však peníze za mobilní telefon, protože toho umí mnohem víc, než co umí PC nebo herní konzole. Jakmile člověk, který nikdy nehrál soutěžní hru, vyzkouší esportovní hru na svém mobilním telefonu, okamžitě se do ní zapojí.

Tento nárůst popularity mobilních esportů je vlastně to, co způsobilo nárůst popularity mobilních esportů. Do mobilních esportů proudí tuny lidí. Dalším důvodem, proč je mobilní sázení na esporty tak populární, je vzrušení.

Noví hráči, kteří vstupují na esportovou scénu, dělají věci, které ještě nikdo neviděl. Díky tomu jsou mobilní esporty super vzrušující. Díky tomu je sázení na mobilní esporty ještě vzrušující, protože vaše peníze jsou na hraně.

Mobilní versus běžné sázení na esporty

Stejně jako existuje několik rozdílů mezi mobilními esporty a běžnými esporty, sázení na mobilní esporty je také jiné než sázení na běžné esporty. Rozdíl však ve skutečnosti není v procesu sázení.

Stejně jako u běžných esportů, abyste vsadili na mobilní esporty, budete muset zajít do sázkové kanceláře, zkontrolovat kurz na výsledek mobilní esportové události a poté vsadit. Rozdíl však začíná vznikat v samotných hrách, protože mobilní hraní je hodně odlišné od běžného hraní.

Hlavním rozdílem je předvídatelnost. Sázení na mobilní esporty může být mnohem nepředvídatelnější než sázení na běžné esportovní hry. Jedním z důvodů je, že mobilní esporty jsou v současné době ve srovnání s běžnými esporty v počáteční fázi. Skvělí hráči se objevují z celého světa a nikdy nevíte, kdy může smolař vyhrát proti některým z nejlepších hráčů na scéně esportů.

Za druhé, mobilní esporty využívají bezdrátové připojení k propojení všech hráčů navzájem. I když jsou připojení vysoce kvalitní, bezdrátová připojení nejsou nikdy spolehlivá. Výsledky se mohou změnit kvůli nestabilitě bezdrátových připojení. Hráč může získat výhodu pingu, zatímco jiný může prohrát kvůli zpoždění. I když to není běžné, je to běžnější než běžné esporty.

Esportové sázení na mobilu

Chcete-li uzavírat sázky na esporty pomocí mobilu, musíte nejprve najít bookmakery, kteří mají mobilní sázkové aplikace. Poté se budete muset ujistit, že jsou legitimní a bezpečné. Můžete to udělat tak, že si pro ně projdete recenze.

Po nalezení sázkové aplikace si aplikaci stáhněte a zaregistrujte se u sázkové kanceláře. Jakmile se zaregistrujete, musíte provést nějaké vklady pomocí způsoby vkladu k dispozici u sázkové kanceláře. Poté už zbývá jen vyhledat esportovou událost, která se vám líbí, a sázet na výsledek s právě provedenými vklady. Před podáním sázky se nezapomeňte podívat na kurzy.

Sázení na mobilu je skvělé, protože bookmakeři obvykle hodně přemýšlejí při vývoji sázkové aplikace. Protože aplikace jsou vyvíjeny v moderní době a webové stránky byly vyvinuty již dávno, zjistíte, že většina sázkových kanceláří má aplikace, které jsou mnohem uživatelsky přívětivější než jejich webové stránky.

Mnohem pohodlnější je i sázení na mobilu. Můžete to udělat i ve své posteli. Vše však závisí na osobních preferencích.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda