Sázka na BLAST Premier 2024

V tomto průvodci sázením BLAST Premier se dozvíte vše, co sázkaři eSports potřebují vědět o sázení na turnajích BLAST Premier, od pozadí události po dostupné sázkové trhy, kde sázet na konkurenci, sázkové trhy a kurzy, tipy na sázení BLAST Premier a další .

BLAST Premier je jednou z nejprestižnějších lig eSports pro blockbuster společnosti Valve, Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). BLAST Premier byl zahájen v roce 2020 a sídlí v Evropě a Severní Americe a je rozdělen do dvou sezón; Jaro a podzim. Sezóna BLAST Premier trvá přibližně čtyři měsíce. 12 týmů postupuje ve skupinových fázích čelem, než bitva postoupí do finále sezóny, kde týmy ze skupinové fáze jdou o všechno – BLAST Premier Championship.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Vše, co potřebujete vědět o BLAST Premier

BLAST Premier pořádá BLAST ApS, as dánština eSports mediální produkční společnost a koná se v různých městech. Jedna konstantní věc je skutečnost, že existuje živé publikum s velkými obrazovkami, které pohltí fanoušky stejným způsobem, jakým se ponoří hráči CS: GO pro. Události BLAST Premier přitahují obrovské výhry, přičemž globální finále 2020 a světové finále 2021 přitahují ohromný výherní fond 1 milion dolarů.

O Counter-Strike: Global Offensive

Jak již bylo zmíněno, BLAST Premier je CS:GO turnaj. Counter Strike: globální útočné, popularizovaná jako CS: GO, je střílečka z pohledu první osoby vyvinutá společností Valve ve spojení s Hidden Path Entertainment. Tento čtvrtý díl série Counter-Strike je k dispozici pro Windows, MacOS, PS3, Xbox 360 a Linux.

CS: GO, stejně jako jeho předchůdci, staví proti sobě dvě strany v boji založeném na cílech. Týmy soutěží v různých herních režimech, které zahrnují kladení a zneškodňování bomb. Jedna strana hraje za teroristy, zatímco druhá strana hraje za dobré lidi, kteří zneškodňují bomby a zachraňují rukojmí.

Counter Strike Global Offensive je jednou z nich nejoblíbenější eSporty ve světě sázení eGaming. eSports scéna se může pochlubit mnoha turnaji BLAST Premier, včetně jarních a podzimních skupin, showdownů a finále. BLAST Premier League se těší mediálnímu pokrytí a jejími televizními partnery jsou Twitch a YouTube.

BLAST Premier je prestižní turnaj, který spolupracuje s předními značkami, včetně Betway, Coinbase a přepravního konglomerátu MAERSK. Jedna věc, díky které je tato střílečka z pohledu první osoby úspěšná, je skutečnost, že je nyní plně free-to-play. K dispozici je devět herních režimů, včetně nedávno vydaného battle-royale režimu s názvem Danger Zone.

BLAST Premier Esports sázkové kurzy

Než se pustíte do akce, je nezbytné porozumět různým sázkovým trhům BLAST Premier a CS:go sázkové kurzy. Trhy, známé také jako sázkové opce, představují různé dostupné výsledky, zatímco kurzy představují pravděpodobnost, že sázka projde.

BLAST Premier sázkové trhy

Jedním z hlavních sázkových trhů pro šampionáty BLAST Premier je vítěz turnaje. Zde hráči vsadí na tým, o kterém si myslí, že turnaj vyhraje. Ostatní sázkové trhy jsou standardní sázkové trhy CS: GO.

První trh je vítěz zápasu a zde sázkaři sází na výsledek zápasu. Další související sázka je vítěz mapy, kde hráči sázejí na tým, který vyhraje konkrétní mapu. Mezi další oblíbené sázkové trhy BLAST Premier patří kola nad/pod, zabití dosažená nad/pod, správné skóre, handicapy atd.

BLAST Premier sázkové kurzy

Stejně jako u tradičního sportovního sázení existují tři formáty kurzů, které sázkové stránky CS: GO podporují. Některé mají jeden z těchto formátů, zatímco jiné je mají všechny. The tři formáty kurzů jsou desetinné (evropské) kurzy, zlomkové (britské) kurzy a peněžní linie (americké) kurzy. Kromě formátu kurzů musí hráči najít online sázkové stránky eGaming s nejvyššími kurzy, protože vysoké kurzy se rovnají vyšším ziskům.

BLAST Premier vítězné týmy a největší momenty

Série BLAST Premier je jedním z nejlepších CS:GO turnajů a přitahuje některé z největších týmů v eSportu. Fanoušci se také dočkali strhující akce v pohlcujících kinech, která hostí ligy BLAST Premier.

V tomto segmentu se podívejte na nejúspěšnější týmy, nejlepší týmy, na které lze vsadit právě teď, a na některé z nejpamátnějších okamžiků v nejlepších turnajích BLAST Premier.

Nejúspěšnější týmy

Ukrajinský tým Natus Vincere je pravděpodobně nejlepším týmem v historii série BLAST Premier. Žádný jiný tým nemá tak vysoké mistrovství jako Natus Vincere. Mezi další hodné týmy v hlavních turnajích BLAST Premier patří FaZe Clan, Team Vitality, Team Liquid, Complexity Gaming, OG a G2.

Nejlepší týmy, na které lze vsadit

Výše uvedené jsou nejúspěšnější týmy v BLAST Premier, ale nemusí to být nutně nejlepší týmy, na které lze sázet. Organizace eSports provádějí nájezdy na ostatní týmy, aby vytvořily solidní soupisky, takže je zásadní zjistit, kdo jsou nejlepší hráči a kde se aktuálně pohybují.

Od roku 2022 je Natus Vincere nejslibnějším týmem CS:GO díky nejlepšímu talentu, který zahrnuje těžké váhy, jako je Oleksandr „S1mple“ Kostyliev. Dalším špičkovým týmem, na který lze vsadit, je FaZe Clan, který má dnes jedny z nejlepších hráčů CS:GO. Mezi další týmy CS: GO, na které lze vsadit, patří ENCE, Cloud9, FURIA a Vitality.

Památné okamžiky

Jednou z nejpamátnějších událostí v historii BLAST Premier League je zahajovací událost, Spring 2020: Regular Season, pořádaná v 3 Mills Studio v Londýně. Fanoušci se dočkali dechberoucí akce a po příšerných bitvách se šampiony stali FaZe Clan, Natus Vincere a Team Liquid.

Další špičkovou událostí, která stojí za připomenutí, je jarní finále 2022. Natus Vincere světu znovu dokázal, že je to impozantní strana, která překonává takové jako FaZe Clan, Team Vitality, G2 Esports a OG a odchází s cenou 200 000 $.

Nezapomenutelné je také World Final 2021, jeden z největších turnajů BLAST Premier, který se konal v Kodani. Každý tým přijel s nadějí, že si odnese hlavní cenu, ale Oleksandr "s1mple" Kostyliev z Natuse Vincere měl jiné plány. CS: GO maestro pomohl Natus Vincere odmítnout Gambit Esports ve vyhroceném finále.

Kde a jak sázet na BLAST Premier?

BLAST Premier je jednou z nejlepších CS:GO lig na sázkové scéně. Skutečnost, že existují soutěže téměř po celý rok, z ní dělá jednu z nejlepších soutěží CS: GO, na kterou lze sázet. Existují však dvě hlavní obavy týkající se sázení na BLAST Premier; nalezení nejlepšího bookmakera BLAST Premier a umístění správné sázky.

Jak najít nejlepší sázkařskou stránku

Existuje mnoho online sázkových stránek eSport se sázkovými trhy CS: GO. Některé jsou provozovány skutečnými operátory, zatímco jiné nestojí za ty potíže. Nejlepší web pro sázení na videohry CS: GO by měl mít licenci od renomovaného regulačního úřadu pro hazardní hry. Měl by mít také rozsáhlé CS: GO trhy a vysoké kurzy.

Esports bonusy a propagační akce jsou také hodné doplňky. Mezi další funkce, které je třeba hledat, patří mobilní kompatibilita, uživatelská zkušenost, zákaznická podpora a zabezpečení.

Tipy na sázení

Pro správné sázky je důležité pochopit, jak se CS: GO hraje a jaké jsou cíle. Prozkoumejte také různé týmy, jejich minulé výkony a aktuální soupisky, abyste věděli, které týmy jsou oblíbené a které ne. Důležité je, věřit pravděpodobnosti. Pamatujte, že vysoké kurzy platí dobře, ale jsou riskantní, a naopak.

To je vše, přátelé, konečný průvodce sázením série BLAST Premier. Rozpis na rok 2022 je již venku, takže hráči mohou sázet na své oblíbené týmy.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda