Sázka na Fortnite World Cup 2024

Pro-Am i hlavní událost Světového poháru využívají Fortnite Battle Royale. Toto je a Hra Battle Royale ve kterém je až 100 hráčů vysazeno na ostrov bez zbraní nebo brnění kromě krumpáče. Jakmile jsou hráči na zemi, musí hledat zbraně a léčivé předměty. Svůj krumpáč také používají k ničení stávajících funkcí a shromažďování zdrojů.

To vše musí být dokončeno a přitom se vyhnout útokům ostatních hráčů a zůstat uvnitř zužujícího se kruhu na mapě nebo riskovat smrtelné poškození, pokud jej opustí. Uživatelé mohou použít zdroje, které shromáždili, k vybudování své základny, aby se chránili před útoky. Vyhrává hráč nebo tým s největším počtem životů na konci hry. Hráči si také mohou ve Fortnite Creative vytvářet vlastní kurzy svým vlastním tempem, které pak mohou použít k založení soutěžních akcí, které lze sdílet s ostatními.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Soutěže

Epic utratil značné množství peněz na založení nejlepší esportové turnaje. V roce 2018 společnost zavázala sto milionů dolarů na rozšíření Fortnite esportu s konečným cílem uspořádat velký eSport turnaj. Tento proces však nebyl nijak zvlášť hladký.

Technické problémy, špatná kvalita produkce a problémy s návštěvností webových stránek sužovaly první turnaje. Kvůli zpoždění musel být v polovině zrušen i první event Summer Skirmish. Věci se postupně zlepšovaly, ale problémy se objevovaly dál.

Kvalifikace na mistrovství světa také měly svůj díl problémů, zejména pokud jde o podvádění. Kvůli podvádění během kvalifikací byli známí hráči jako Xxif a Damion Cook suspendováni, ale později obnoveni. Stejně tak rychlý vývoj Epic znamená, že nové funkce, jako je všemocný Infinity Blade, jsou často přidávány do stejné hry těsně před velkými turnaji. Ty mohou hráčům bránit v dostatečně dobrém tréninku na turnaje eSports.

Zdaleka nejpůsobivějším aspektem mistrovství světa ve fotbale je to, jak Epic dokázal začlenit realitu a digitální vesmír. Diváci jsou vyzýváni, aby každý den vykonávali několik úkolů, jako je návštěva zábavních parků, aby získali odměny. Perky by mohly být něco tak jednoduchého jako fyzická mince V-Bucks, stejně jako ve hře. Fanoušci si na akci mohli koupit oblečení pro Fortnite World Cup a také další výhody, jako jsou tapety, které jsou k dispozici pouze během této příležitosti.

Early Access je dobrá metoda, kterou obří poskytovatel používá k tomu, aby se o hru lidé zajímali. Vyžaduje to však více, aby se uživatelé zapojili, a Epic obě karty skvěle využil. Save the World přilákalo velké množství lidí, kteří chtěli využít funkci Early Access.

I poté, co to šlo prémiově, někteří lidé zůstali. Epic poté zpřístupnil svůj nejnovější režim jako bezplatnou službu. Byl navržen jako bonus pro ty, kteří zůstali věrní předchozím režimům. Také to byla pobídka pro ty, kteří se ještě nepřipojili ke hře, aby ji vyzkoušeli.

Proč jsou finále Světového poháru Fortnite populární?

Esportovní turnaj je celosvětovým fenoménem. Epic prozradil, že rezervace na více než 23 000-kapacitní místo byly vyprodány těsně před esportovým turnajem v roce 2019. Finále Světového poháru sledovalo přes dva miliony souběžných diváků na streamovacích platformách Twitch a YouTube.

Samotné mistrovství je rozmanité a kvalifikace přitahují přes 40 milionů hráčů. Výherní fond pro turnaj je poměrně velký a vyvolává ještě větší zájem. Aby byla akce úspěšná, spoléhá Epic Games na návštěvnost fanoušků.

Epic Games vytvořili během akce spoustu atrakcí zaměřených na turnaj. Před, během a po hrách je založen zábavní park replik. Publikum je vždy různorodé, zejména věkově, což svědčí o oblíbenosti akce. Díky mnoha rodinám s malými dětmi, stejně jako dětem a dospělým oblečeným v dresech pro esporty, působí zábavní park spíše jako skutečné místo.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?

Vzhledem k tomu, že existuje více edic hry, je to oblíbená možnost sázení pro lidi, kteří mají rádi sázení na esportové turnaje. Tři herní režimy poskytují několik možností pro hráče různého vkusu. Lidé si od přírody užívají možnosti, jako je kreativní prostředí, kde vlastní jedinečné ostrovy a mají úplnou nezávislost. Někomu se může líbit pravidelné přepínání mezi různými režimy. Proto je to skvělý způsob, jak udržet hru, aby se nestala nudnou.

Vítězné týmy a největší momenty finále Fortnite World Cup Finals

Zahajovací Fortnite World Cup byl poprvé oznámen v únoru 2019. Epic měl v úmyslu pořádat tuto událost každý rok. Kvalifikační proces vybral přibližně 200 hráčů nebo týmů, které budou soutěžit na mistrovství světa. Hráči a týmy soutěžili s ostatními ve svém online regionu, aby se kvalifikovali.

Každý týden se sólisté a duo týmy z konkrétní oblasti utkají až v deseti zápasech proti soupeřům ze stejné kategorie. Soutěže se konaly online a bylo vybráno 3000 nejlepších týmů nebo hráčů.

Každoroční událost patří mezi největší eSports turnaje na světě. Bylo potěšením sledovat ročník 2019. Přemíra obrazovek na mistrovstvích eSports se může zdát přehnaná, ale sledování dění je díky nim mnohem snazší.

Každý hráč na turnaji v esportu měl před sebou jeden monitor, který po vyřazení ztmavl, a další obrazovky byly využívány k vysílání zápasů z různých úhlů. Protože na vysoké úrovni Fortnite Hra může být velmi znepokojivá, protože hráči rychle ničí a přestavují krajinu kolem sebe, aby lépe vyhovovala jejich potřebám, různé úhly pohledu byly rozhodující.

Světový pohár ve Fortnite

Několik známých hráčů a influencerů se nemohlo kvalifikovat na 2019 Fortnite World Cup. Tyler Blevins, nejoblíbenější streamer na Twitchi všech dob, si díky svým povedeným streamům z Fortnite nevedl v kvalifikacích dostatečně dobře, aby mohl soutěžit v hlavní události. Mezi další významné osobnosti Fortnite, které se akce nemohly zúčastnit, patřil živý streamer Team SoloMid Myth, Ali Kabbani, superstar Cloak, Dennis Lepore z Team FaZe Clan a 72hodinový veterán Team Liquid, Thomas Mulligan.

Fortnite World Cup byl rozdělen na dvě části; jeden pro jednotlivé hráče a druhý pro týmy dvou hráčů nebo dua. Bylo sehráno šest zápasů v sólové i duo formě. Ve dvojicích bodovací struktura uděluje body za vyloučení a umístění.

Každá eliminace získala jeden bod, stejně jako nekumulativní body za umístění. Dne 28. července 2019 se uskutečnilo finále sólo akce. Kyle Giersdorf, online známý jako Bugha, 16letý Američan, turnaj vyhrál a odnesl si hlavní cenu 3 miliony dolarů.

Nyhrox, Emil Bergquist Pedersen, Aqua a David Wang se o den dříve podělili o hlavní cenu 3 miliony amerických dolarů ve finále duetu.

Fortnite World Cup se měl podruhé vrátit v dubnu 2020. Bylo však zrušeno, protože svět byl kvůli pandemii koronaviru uzavřen. Ze stejného důvodu bylo zrušeno vydání 2021. Výsledkem je, že tato událost eSports má pouze jedno vydání. Epic na druhé straně nadále pořádá několik eSport lig na internetu.

Kde a jak sázet na Fortnite World Cup

Sázení na esports turnaje by nemělo být složitým zážitkem. Je to téměř stejné jako jakýkoli jiný typ sportovního sázení. Sázení ve hře je mezi bookmakery stále populárnější. Fortnite je populární eSport, který lze nalézt v katalozích několika esport sázkových společností. Prvním krokem je tedy nalezení sázkové stránky, která vyhovuje potřebám sázkařů.

Světový pohár i kvalifikace pro esport online turnaje jsou k dispozici pro sázení na online sázkových stránkách esportu. Většina sázkových kanceláří pokrývá seznam turnajů, zatímco jiní se specializují na sázení Fortnite esports. Přestože sázení na samotné mistrovství světa je nejoblíbenější, sázení na kvalifikaci dává hráči značnou výhodu. Umožňuje jim to poznat týmy a hráči v několika kategoriích. Tímto způsobem se naučí, jak sázet v nejdůležitějším bodě hry.

Při sázení na kvalifikace je důležité sázet málo. Vzhledem k obrovskému počtu hráčů, kteří soupeří o místo, musí soutěžit i velmi nezkušení hráči. Tato úroveň by měla sloužit výhradně k seznámení se s účastníky. Pochopení rozložení šancí pomáhá při výběru hráče. Rozpětí šancí ukazuje, který hráč má lepší schopnosti.

Oblíbené sázky jsou sázka na trvání mapy, celkový počet zničených věží, vítěz prvního/druhého mapy, celkový počet kol a handicap kola. Jakmile hráč lépe porozumí hrám a účastníkům, může přistoupit ke složitějším sázkám.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda