Sázka na Rainbow Six Siege World Cup 2024

Rainbow Six Siege World Cup je sezónní událost, která spojuje nejlepší hráče Rainbow Six Siege z celého světa, aby soutěžili na nejvyšší úrovni hry. Tato událost je také jedinečnou příležitostí pro fanoušky podělit se o svou vášeň, hrdost a lásku ke hře se svými oblíbenými týmy na světové scéně.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, populárně Rainbow Six Siege, je eSports hra vyvinutá společností Ubisoft Montreal. Videohru lze hrát online na platformách Microsoft Windows, Xbox a PlayStation. První verze Rainbow Six Siege vyšla v prosinci 2015 a okamžitě vzala herní svět útokem.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Vše o Rainbow Six Siege World Cup

Vůbec první Světový pohár Rainbow Six Siege byl naplánován na léto 2021. Podle organizátorů se na úvodní akci mělo objevit 20 týmů. Čtrnáct týmů bylo pozváno přímo Ubisoftem a šest dalších týmů muselo o účast na mistrovství světa soutěžit a vyhrát v kvalifikačních kolech.

31 týmů z rozdílné země a regiony se měly zúčastnit kvalifikačních fází. Akce musela být bohužel odložena kvůli pandemii Covid 19, která v té době zasáhla svět.

Do roku 2020 měla R6 více než 70 milionů aktivních hráčů – nejnovější verze hry byla vydána v lednu 2022. Verze je známá jako Rainbow Six Extraction a obsahuje většinu postav v Siege.

R6 hratelnost

Rainbow Six Siege je online střílečka z pohledu první osoby. Hráči si mohou vybrat a využít libovolného operátora z mnoha možností. Každá postava má jiné schopnosti, pomůcky, zbraně a národnosti, což umožňuje hráčům vybrat si, co nejlépe vyhovuje jejich herním dovednostem a preferencím. Rozdíly ve schopnostech postav však znamenají, že týmy mají obvykle zřetelnou konkurenční výhodu.

Hru obvykle hrají dva týmy, jeden složený z teroristů a druhý fungující jako protiteroristická jednotka. Hlavní cíle každého týmu se liší v závislosti na hraném herním režimu.

Například v režimu Rukojmí je hlavním cílem útočníka získat rukojmí od obránců, protože ti brání útočníkům zachránit rukojmí. V režimu Bomb je primárním cílem útočníků lokalizovat a zneškodnit bomby, zatímco obránci pracují na zabití útočníků nebo zničení defuzéru.

Mezi další herní režimy Rainbow Six Siege patří Secure Area, Tactical Realism a Outbreak. Je také možné si užít hru sólo hraním režimu Situace nebo Tréninková hřiště. Kromě toho se každý rok obvykle koná několik sezónních akcí.

Rainbow Six Siege World Cup sázkové kurzy

Před odložením Světového poháru Rainbow Six Siege několik sázkové stránky eSports již nabídla sázkové trhy pro tuto událost. Popularita hry a události vedla k tomu, že poskytovatelé sázek eSports nabízeli velmi konkurenční kurzy.

Podle odborníků budou relativně podobné kurzy na událost nabízeny sázkovými weby eGaming, což se pravděpodobně stane před koncem roku. Ubisoft zatím neoznámil oficiální data akce.

Sázkové trhy a kurzy

Hlavními sázkovými trhy nabízenými na většině sázkařských webů eSports pro události Rainbow Six Siege jsou úplné sázky, nejvíce zabití a vítěz zápasu. Přímé sázky zahrnují tipování celkového vítěze turnaje. Kurzy na takové sázky jsou obvykle průměrné pro favority události, ale mohou být velmi vysoké pro smolné hráče.

The sázkové kurzy protože většina zabití je obvykle vysoká, protože je obtížné přesně předpovědět počet zabití pro každého hráče. Kurzy pro sázkové trhy na vítěze zápasu se liší v závislosti na tom, které týmy proti sobě hrají, přičemž oblíbený tým, který zápas vyhraje, má nižší kurzy.

Někteří provozovatelé sázek navíc nabízejí jedinečné sázkové trhy, jako je sázení na to, zda bude rukojmí zraněno nebo zda se týmu podaří použít defuzér.

Proč je Rainbow Six Siege World Cup populární pro sázení?

Jedním z hlavních důvodů popularity Světového poháru Rainbow Six Siege je to, že se na něm objevují nejlepší světoví hráči a týmy, které hrají proti sobě. Fanoušci to považují za opravdovou lahůdku, když sledují, jak jejich oblíbení hráči soutěží na nejvyšší úrovni, a přitom si užívají ukázku špičkových dovedností a taktiky, kterou používají zúčastněné týmy.

Dalším hlavním důvodem je, že tato událost nabízí sázkařům četné sázkové trhy. Téměř všechny špičkové sázkové stránky eSports jsou nastaveny tak, aby nabízely sázkové trhy Světového poháru Rainbow Six Siege, zejména ty, které již nabízejí jiné herní události eSport.

Sázkové kurzy budou také pravděpodobně lepší než kurzy pro většinu ostatních eSports událostí, protože zápasy budou konkurenceschopné, což je výhodné pro sázkaře.

Podle organizátorů Světového poháru Rainbow Six Siege je proces výběru hráčů a týmů spravedlivý, transparentní a založený na zásluhách. Každý hráč se tak může kvalifikovat a zúčastnit se turnaje, pokud je dostatečně dobrý. To povzbuzuje a motivuje miliony hráčů po celém světě, aby zkusili své štěstí při vstupu do turnaje, což pomáhá zvýšit popularitu akce.

Rainbow Six Siege World Cup Nejlepší týmy

Jak již bylo zmíněno, Světový pohár Rainbow Six Siege naplánovaný na rok 2021 musel být odložen kvůli pandemii Covid-19. Nicméně již existovaly podrobné plány, jak vše mělo probíhat, které pravděpodobně zůstanou stejné pro dobu, kdy k události dojde.

Zúčastněné týmy

Světový pohár Rainbow Six Siege bude vůbec prvním turnajem Rainbow Six Siege v jednotlivých zemích, kterého se zúčastní 45 týmů z různých regionů a zemí. Účast potvrdilo pouze 14 týmů s přímou pozvánkou.

Dalších 31 týmů bude muset soutěžit v kvalifikačních ligách Světového poháru Rainbow Six Siege, aby získalo místo na prvním z mnoha největších turnajů Světového poháru Rainbow Six Siege. Na turnaj se kvalifikuje šest vítězných týmů z kvalifikace, celkem 20 týmů soutěží v závěrečné fázi Světového poháru Rainbow Six Siege.

Proces výběru týmu

Jsou definována pravidla, podle kterých se určí, kteří hráči budou hrát za jednotlivé národní týmy. Každý tým na online turnajích Rainbow Six Siege World Cup bude mít národní výbor složený ze tří manažerů. Prvním manažerem týmu bude zástupce vybraný místní komunitou Rainbow Six Siege.

Druhého vyberou místní profesionální hráči a trenéři a třetí tým místního eSportu Ubisoft. Všichni manažeři týmů musí být starší 18 let a mít občanství země, kterou zastupují. Manažeři poté vyberou pět hráčů do svých týmů. Každý tým může mít maximálně dva hráče ze stejné profesionální organizace.

Velvyslanec Světového poháru R6

Vzhledem k důležitosti hlavních turnajů světového poháru Rainbow Six Siege považoval Ubisoft za nejlepší najít jednoho z nejvlivnějších a nejpopulárnějších sportovců jako ambasadora akce. Oslovili také Tonyho Parkera, mezinárodně uznávaného sportovce, který hrál v NBA, aby roli převzal.

Tony Parker má více než 20 let zkušeností v profesionálních soutěžích, s řadou ocenění a 4 tituly mistra NBA. Má také opravdovou vášeň pro eSports hry. Podle organizátorů akce může Tony Parker sdílet své cenné postřehy o mistrovství světa Rainbow Six Siege s hráči.

Výkon

Stále je těžké předpovídat vítězné týmy, protože ještě nebyla oficiálně oznámena, kteří hráči budou hrát za příslušné týmy. Dá se říct jen to, že konkurence bude velká. Neexistují ani žádné oficiální informace o výši výhry v bazénu.

Kde vsadit na Rainbow Six Siege World Cup

Sázení na Rainbow Six Siege World Cup bude podobné sázení ve videohrách. Události a turnaje Rainbow Six. Pro začátek musí sázkaři najít online sázkové stránky eSport, které nabízejí sázkové trhy na událost.

Sázkaři mohou mít různé preference, což znamená, že žádný konkrétní poskytovatel sázek eSports nemůže být považován za nejvhodnějšího pro každého. Jednoduchým řešením je návštěva hodnotícího webu poskytovatelů eSports. Spolehlivý hodnotící web by měl mít všechny informace a relevantní návrhy pro sázející na eSports.

Dalším krokem při sázení na turnaje Světového poháru Rainbow Six Siege je výběr vhodného sázkového trhu. To se může pohybovat od sázení na výsledek zápasu nebo celkového turnaje až po herní specifika, jako je například to, který hráč bude mít nejvíce zabití. Stejně jako u seznamu turnajů eSports má většina sázkových trhů často různé kurzy, které musí sázkaři zvážit před uzavřením sázky.

Sázkové strategie pro R6 World Cup

Před sázením na nejlepší turnaje Světového poháru Rainbow Six Siege by sázkaři měli prozkoumat týmy a hráče. To zahrnuje zjišťování dřívějších výkonů a porovnávání výkonů týmu, které pomáhají přijímat informovaná rozhodnutí ohledně možných výsledků.

Noví sázkaři by měli zvážit zahájení v malém, dokud si nezvyknou na sázení na e-gamming. A konečně, sázkaři by se měli vyhnout sázkám, které jsou příliš riskantní i přes atraktivní kurzy, které mohou mít.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda