Sázka na The Masters Tour 2024

Masters Tour je jedním z největších esportových turnajů založených na Hearthstone. Organizuje ji Blizzard, vývojář samotné hry. Jde tedy o nejsledovanější šampionát pro tento titul. Každý rok se odehraje velké množství jednotlivých zápasů, které určí celkového vítěze. Jedná se o turnaje, které se konají před živým publikem. Tour se hraje po celém světě na řadě míst světové třídy. Během etapy Masters 2019 se některé zápasy odehrály v Evropě, Asii a Severní Americe.

Celkový výherní fond je minimálně 25 000 $ na zápas. Zajímavé je, že komunita hráčů Hearthstone může do tohoto cenového fondu přispět zakoupením limitovaných edic online balíčků. Každý prodaný balíček přidává peníze do banku, o který mohou šampioni bojovat.

O HearthstonePravidla hry HearthstoneProč je Masters Tour populární?Vítězné týmy Masters TourNejvětší momentyKde a jak sázet na The Masters Tour
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O Hearthstone

Pokud by někdo udělal a seznam esportových turnajů zaměřené na Hearthstone, byli by překvapeni širokou škálou akcí. Masters Tour však vyniká svým rozsahem. Účastní se asi 300 hráčů. Většina z nich se předem utká v kvalifikačním utkání. Pokud se jim bude dařit, dostanou pozvánku na Masters. Působivé peněžní odměny přilákaly nejšikovnější hráče Hearthstone na světě.

Aby sázkaři mohli dobře předpovídat turnaje v esportech, musí o hře, kterou hrají, dostatečně vědět. Je proto důležité provést základní průzkum Hearthstone. Byl vyvinut společností Blizzard Entertainment jako vedlejší produkt jejich populární Svět války franšíza. Tato online karetní hra byla vydána jako volně hratelný titul. To pomohlo přilákat velké množství hráčů.

Původně dostal název Heroes of Warcraft kvůli tomu, že patří do univerza této ikonické fantasy série. Na digitálních sběratelských kartách je mnoho stejných míst, relikvií a postav. Stejně jako mnoho esportových titulů podporuje multiplatformní hraní. To znamená, že hráči se mohou navzájem vyzvat na zařízeních Windows, Mac, iOS a Android.

Tým stojící za Hearthstone se zaměřil na to, aby se vyhnul mnoha běžným problémům, které se vyskytují v žánru digitálních karet. Například protivníci nejsou schopni provádět tahy, když je na řadě hráč. Hráči to budou muset vzít v úvahu před uzavřením sázky. V současné době tuto hru baví asi 100 milionů lidí. Proto dává smysl, že Hearthstone přitáhl pozornost komunity online sázení na esporty.

Pravidla hry Hearthstone

Než se posadíte ke sledování online turnajů Hearthstone esport, je dobré si prostudovat základní pravidla. Standardním herním režimem je zápas jeden na jednoho. To může být buď náhodné, nebo klasifikované. První jmenovaný je mnohem uvolněnější. Mezitím to druhé vyžaduje, aby hráči soutěžili v odstupňovaném systému hodnocení.

Hra je tahová. Hráči si vyberou hrdinu, který patří do jedné z deseti unikátních tříd. Každý z nich bude mít své vlastní speciální schopnosti. Zde hraje klíčovou roli raná strategie. Hráči se pomocí balíčku karet snaží snížit zdraví svých protivníků, dokud nedosáhne nuly. Zahrání karty spotřebovává manu. Cena many se bude lišit kartu od karty. V důsledku toho je rozpočtování klíčovou součástí Hearthstone.

Mezi typy karet patří: kouzlo, minion, hrdina a zbraň. Karty se mohou lišit vzácností a jsou seřazeny od epických po základní. Blizzard občas vydá nová rozšíření. Během turnaje však bývají balíčky základnější, aby každému šampionovi poskytly rovné podmínky. Hráč je měřen během svého tahu. To pomáhá urychlit zápasy.

Proč je Masters Tour populární?

Při sázení na esport turnaje si hráč bude chtít vybrat esport hra na to je zábava se dívat. Hearthstone je dobře známý pro své barevné a vizuálně poutavé návrhy karet. Pokud je sázkař fanouškem WoW, pak je to hra pro ně. Umožní jim to prozkoumat bohatou tradici světa Warcraftu.

Je také důležité vybrat titul, kde dovednosti převažují nad šancí. Tímto způsobem může hráč učinit informované rozhodnutí na základě svých znalostí o hráčích. Ve většině zápasů Hearthstone hrají dva hráči. To bude znamenat, že existuje slušná šance vybrat potenciálního vítěze.

Pokud má tato osoba hluboké znalosti o hře, mohla by se rozhodnout pro specializovanější sázku. Mohou například předpovědět, zda hráč vytáhne konkrétní kartu. Hearthstone hazard proto odměňuje ty, kteří vědí co nejvíce o pravidlech, možných scénářích a strategiích šampionů.

Celkově Hearthstone osloví ty, kteří preferují videohry, které sází na taktiku. Hráč by mohl zvážit, jaké tahy každý hráč provede. Pokud tak učiní, pomůže jim to zlepšit jejich šance na umístění výherní sázky.

Vítězné týmy Masters Tour

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z největších esportových turnajů zaměřených na Hearthstone, jsou soutěžící vysoce kvalifikovaní. Velký počet těch nejvýkonnějších pochází z Evropská unie. Existuje však také několik špičkových týmů, které pocházejí z USA, Číny, Japonska a Kanady.

Mistrovství Esport, jako je Masters Tour, vyžadují, aby každý člen týmu spolupracoval jako celek. Je důležité, aby sázkaři hledali skupiny, které jsou známé svou strategií. Hearthstone je cerebrální typ hry. To je na rozdíl od jiných esportů, které jsou více zaměřeny na rychlé reflexy a přesnost.

Nejlepší Hearthstone týmy bude zručný v matematice. To je způsobeno skutečností, že mana budgeting je klíčem k dosažení výhry. Musí mít také rozsáhlé znalosti o všech balíčcích karet. Pokud tak učiní, pomůže jim to vybrat ty, které jim dávají výhodu nad soupeřem.

Následujících deset týmů je v současné době považováno za nejlepší v tomto turnaji:

  • T1
  • Team Love u Spousty
  • Fogsail Freebooters
  • Tým RDU
  • StrifeCro/Kolento
  • Orange/Freakah
  • Zářivost
  • Tým Pog Champ
  • Invictus Gaming
  • Southsea Swashbucklers

Největší momenty

Masters Tour je mnohými považován za jeden z nejlepších esportových turnajů. Je to dáno množstvím ikonických momentů, které se v průběhu let odehrály. Například během zápasu mezi Kalaxzem a WE Stone se tomu druhému podařilo přerušit vítěznou sérii prvního jmenovaného. Dosáhl toho pomocí útoků Brain Freeze.

Hráč Badajimpom je dobře známý v esport ligách Hearthstone. V jedné nezapomenutelné hře použil svůj podpisový balíček, Quest Warrior, k působivému vítězství. Vyniká jako jeden z nejlepších zápasů Tour 2021. Ve stejném roce se však hráč postavil proti neporaženému vyzyvateli, WEYuansu. Tento protivník použil balíček karet Brute Demon Hunter s velkým efektem. Zatímco byl na provazech, vytáhl Triple Brute. To se ukázalo být pro Badajimpom příliš silné.

Když se Furyhunter a VKmsbc navzájem vyzvali, skončila to jedna z nejstresovějších her Masters Tour. Furyhunter byl extrémně blízko vyřazení z tohoto semifinálového zápasu. Po vytažení překvapivé karty Kindling Elemental si však zajistil postup do velkého finále.

Kde a jak sázet na The Masters Tour

Je jich mnoho online sázkové stránky na esport tam venku. Hearthstone je docela mainstreamová videohra. Proto nebude těžké najít bookmakera, který by vyhovoval tomuto typu trhu. Při sázení na esport turnaje je důležité zvolit správný druh sázky. Vybrat absolutního vítěze bývá nejoblíbenější. Je to proto, že většina zápasů proti sobě postaví dva hráče.

Existuje spousta možných karet, které by hráč mohl odložit. V důsledku toho musí sázkař znát balíčky, které každý soutěžící preferuje. Tímto způsobem mohou porovnat dva protilehlé balíčky a analyzovat, který z nich má výhodu. Je také moudré být informován o nových aktualizacích balíčku. Blizzard je vydává pravidelně. Pokud hráči nezkoumají nedávné karty, může to způsobit mezery v jejich znalostech o hře.

Mnoho lidí čeká na semifinále nebo finále, než vsadí na Masters Tour. Mezitím mohou sledovat dřívější zápasy a dávat si pozor na silné hráče. Toto je ideální strategie pro každého, kdo chce sázet co nejlépe.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda