Sázka na World of Tanks Grand Finals 2024

World of Tanks Grand Finals je jedním z největších eSport turnajů, na kterém se představí především hráči eSportu World of Tanks. Turnaj se koná každoročně a organizuje jej vývojáři hry, společnost Wargaming. Turnaj si však od roku 2017 vzal pauzu, ale má se vrátit. Obvykle se v něm objevuje 12 nejlepších týmů ze čtyř regionálních eSport lig společnosti Wargaming, které bojují o mistrovský titul před tisíci živými diváky a miliony online diváků.

Akce se koná na různých místech. Organizátoři vybírají místa na základě kapacity, pohodlí a právních hledisek. Vítězové Grand Finals World of Tanks obvykle dostávají peněžní ceny. Cena v bazénu se dělí mezi nejlepších osm týmů, což znamená, že pouze čtyři týmy dole odejdou bez podílu na ceně v bazénu.

O hře World of TanksProč je velké finále World of Tanks populární?Vítězné týmy Grand Finals World of TanksKde vsadit na Grand Finals World of Tanks
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O hře World of Tanks

Popularita turnaje sahá i do hazardního průmyslu. Sázkaři e-sportů se na událost vždy těší, protože nabízí obrovské možnosti sázení. Většina sázkových webů eSports obvykle nabízí dlouhý seznam sázkových trhů pro danou událost, což sázkařům usnadňuje vyhledávání a uzavírání sázek.

World of Tanks je multiplayerová hra vyvinutá běloruskou společností Wargaming. Uznávaný titul eSport byl oznámen a vydán v dubnu 2009 pro alfa testování, v té době pouze se šesti různými vozidly. A 12. dubna 2011 byla hra oficiálně vydána Severní Amerika a Evropa.

World of Tanks obsahuje bojová vozidla, která pocházejí z éry 20. století. Vývojář hry používá freemium obchodní model. To znamená, že hru mohou hrát všichni uživatelé zdarma. Hráči se však mohou rozhodnout zaplatit za přístup k prémiovým funkcím pro vzrušující a pohlcující herní zážitek. Hru lze hrát z herního PC nebo různých herních konzolí, včetně Xbox One a PlayStation 4.

Hratelnost

Hra zahrnuje hráče, kteří převezmou kontrolu nad samohybnými dělostřeleckými vozidly nebo jednoduchými obrněnými tanky, které preferují. Kromě toho mají hráči právo ovládat pohyby vozidel a střelbu ze svých zbraní. Mohou také komunikovat s ostatními hráči prostřednictvím hlasových nebo psaných chatů. V jednoduchých zápasech hráči vyhrávají zničením všech tanků nepřátelského týmu nebo dobytím jejich základny. Tým může obsadit soupeřovu základnu tím, že v ní zůstane dostatečně dlouho, aniž by byl poškozen.

Hlavní rozdíl v Hra World of Tanks režim jsou pravidla bitvy. Herní mechanismy však zůstávají stejné pro všechny herní režimy. Různé herní mechanismy zahrnují odrazy granátů, kamufláž, poškození modulů a osobní poškození.

Hráči World of Tanks si mohou vybrat ze šesti hlavních typů bitev. Mezi bitvy ve většině těchto online turnajů eSport patří bitvy tankových rot, týmové tréninkové bitvy, týmové bitvy, bitvy o pevnosti, náhodné bitvy, a speciální bitvy. Hráči mohou ve hře také plnit mise s různými odměnami. Náhodné bitvy mohou mít až 15 hráčů na tým. Týmy mohou využít roboty k zaplnění slotů pro chybějící hráče.

Vozidla

Většina vozidel používaných ve World of Tanks je navržena tak, aby připomínala skutečné modely, pouze s několika parametry upravenými tak, aby vyhovovaly herním mechanismům a zlepšily hratelnost. Ve hře je pět různých typů vozidel: samohybné dělostřelectvo, stíhače tanků, těžké tanky, střední tanky a lehké tanky. V současné době má hra více než 600 obrněných vozidel z 11 zemí.

Vybrané země mívají technický strom s větvemi vozidel, které se pohybují od úrovně 1 po úroveň X. Hráči získávají přístup k vozidlům vyšších úrovní, jak postupují ve hře. Další prémiová vozidla jsou k dispozici, ale nejsou zahrnuta v technologických stromech, ke kterým lze získat přístup pomocí herních kreditů nebo hotovosti.

Hráči si mohou do určité míry přizpůsobit všechna vozidla ve World of Tanks vizuálně a výkonnostně. Většinu dílů potřebných k přizpůsobení aut, jako jsou věže, děla a motory, lze zakoupit z technologického stromu hry. K dispozici jsou také dvě schémata kamufláže pro tanky, včetně herně specifických a historicky přesných vzorů pro rychlé přizpůsobení.

World of Tanks Blitz

Wargaming oznámil World of Tanks Blitz v květnu 2013. Mobilní verzi World of Tanks lze hrát na chytrých telefonech a tabletech, které fungují na Windows, iOS a Android. Hra je jako u hlavní hry, s malými rozdíly. Umožňuje maximálně sedm hráčů na tým, na rozdíl od hlavní hry, která povoluje 15 hráčů na tým.

Proč je velké finále World of Tanks populární?

Velké finále World of Tanks je považováno za jedno z nich nejlepší eSport turnaje z mnoha důvodů. Obsahuje týmy z různých regionů po celém světě. Každý tým má mnoho fanoušků na globální úrovni, z nichž všichni sledují výkony svých oblíbených týmů na šampionátu.

Hráči, kteří se účastní velkého finále World of Tanks, jsou považováni za nejlepší v soutěži. Mají úžasné dovednosti a používají úžasné strategie, které jsou atraktivní pro fanoušky hry World of Tanks. Kromě toho událost obvykle zahrnuje několik dalších forem zábavy, které si diváci a online diváci mohou užít.

Dalším hlavním důvodem popularity Grand Finals World of Tanks je to, že nabízí obrovské sázkové příležitosti pro hráče sázející na turnaje eSport. Mezi sázkaři je to jedna z nejočekávanějších událostí eSports. Téměř všechny hlavní sázkové stránky eSports obvykle nabízejí různé sázkové trhy na těchto eSport šampionátech, díky čemuž je tato událost mnohem populárnější.

Zřejmým důvodem, proč je hra populární, je to, že je zdarma. Hráči si mohou hru snadno stáhnout a užít si ji a poté se propracovat k tomu, aby se stali součástí velkého finále World of Tanks. Stačí, aby byli zapsáni v týmu, který se účastní regionální ligy Wargaming.net a pomohou týmu vyhrát ligu, aby se mohli zúčastnit Velkého finále.

Vítězné týmy Grand Finals World of Tanks

Několik různé týmy vyhráli mistrovství World of Tanks Grand Finals. V každém z těchto velkých eSport turnajů byl vždy nový vítěz, což naznačuje, jak konkurenceschopný turnaj je. Níže jsou uvedeny některé vítězné týmy a další týmy, které stojí za zmínku díky jejich skvělým výkonům v událostech.

Energie tornáda

Tým Tornado Energy vyhrál Grand Finals World of Tanks v roce 2017. Je to tým PUBG, který Tornado Energy Drink Company sponzoruje. Soupiska týmu je docela působivá, skládá se z několika známých hráčů z Ruska, Moldavska a Gruzie, kteří se objevují na seznamu esportových turnajů. Tornado energy vydělalo více než 540 000 $ v pouhých 19 turnajích eSport, kterých se účastnili, 77 % výdělků pochází konkrétně z hraní hry World of Tanks.

Natus Vincere

Natus Vincere, lidově známý jako Na'Vi, je aktuálně hodnocen jako nejlepší tým ve hře World of Tanks. Tým dostál svému jménu, které znamená „zrozen k vítězství“. Organizace sídlí na Ukrajině a kromě World of Tanks soutěží v několika dalších hrách eSports.

Tým vyhrál více než 18 milionů $ na odměnách z více než 500 turnajů, kterých se zúčastnil. Více než 860 000 $ z výher pochází ze hry World of Tanks. Jedním z hlavních úspěchů týmu bylo vítězství ve Velkém finále World of Tanks v roce 2016.

HellRaisers

KellRaisers je další špičkový tým eSports, který vyhrál několik turnajů, včetně velkého finále World of Tanks v roce 2015. Tým se také kvalifikoval do Velkého finále World of Tanks v roce 2016, ale nezískal vítězství. Přesto si vedl natolik dobře, že obsadil druhé místo. Tým vydělal více než 1,8 milionu dolarů na odměnách z pouhých 150 turnajů. Více než 25 % výher pochází ze hry World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro je oblíbený tým eSports stojí za zmínku ohledně výkonu ve Velkém finále World of Tanks. Tým ještě nikdy akci nevyhrál. Kvalifikovalo se však na mistrovství 2015 a 2016, kde předvádělo úžasné výkony. Tým má na svém kontě více než 18 milionů dolarů jako odměny získané z více než 570 turnajů, které odehrál. Více než 121 000 $ z odměny pochází z turnajů World of Tanks Grand.

Mezi další zmínky patří RoX, Elevate, Team Dignitas, a PENTA Sport.

Kde vsadit na Grand Finals World of Tanks

Nejjednodušší způsob, jak vsadit na velké finále World of Tanks, je přes online sázkové stránky eSport. Existují stovky eSports sázkových webů, které pokrývají událost. Sázkaři však musí zvážit několik faktorů, než se spokojí s jakýmkoli bookmakerem. Například sázkaři by měli zvážit nabízené kurzy. Výběr webu s relativně vyššími kurzy nabízí sázkařům vyšší potenciální výhry. Další úvahy by měly zahrnovat licencování, způsobilost, bonusové nabídky a počet sázkových trhů nabízených pro danou událost.

Jak sázet na Grand Finals World of Tanks

Sázkaři musí začít registrací na sázkařské stránce eSports, která nabízí sázkové trhy Grand Finals World of Tanks. Různé sázkové stránky mohou mít různé registrační procesy a požadavky. Dalším krokem je vložení prostředků na sázkařský účet. Prostředky budou použity jako sázky pro sázky, které mají být umístěny. Sázkaři mohou také využívat bonusy na sázkařských webech s nabídkou bonusů bez vkladu k sázení, aniž by museli vkládat nebo riskovat své peníze.

Nakonec si hráč může vybrat preferovaný typ sázky pro jakoukoli hru naplánovanou na turnaj a podle příslušných kroků vsadit. Stojí za zmínku, že někteří poskytovatelé sázek eSports mají minimální a maximální požadavky týkající se výše sázek, které musí sázkaři zvážit.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda