Vše o sázení na Alliance

Při používání sázkových stránek na esporty si uživatel musí vybrat správný tým, na který chce vsadit. Nejlepší je vybrat si takový, který má dlouhou historii vyhrávání turnajů. To je jistě případ Alliance. Sídlí ve Švédsku a jsou součástí profesionální herní scény od roku 2013. Na organizaci dohlíží manažerský tým pěti jednotlivců. V minulosti se zaměřovali na StarCraft II a League of Legends.

V posledních letech se však přesunuli k jiným populárním titulům. Proto sázkaři hledající vítězné týmy těchto dvou her budou muset hledat jinde. To však neznamená, že se Aliance stala irelevantní. Jednoduše vyměnili turnaje, které se staly méně nasycené konkurenčními týmy.

Vše o sázení na Alliance
Hráči AlianceNejsilnější hry AlianceProč je Alliance Esports populární?Ocenění a výsledky AlianceNejlepší hráči AlianceKde a jak sázet na Alliance
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči Aliance

Alianci původně vlastnila agentura GoodGame. Jednalo se o dceřinou společnost Twitch, služby streamování her pod kontrolou Amazonu. V roce 2016 Alliance oznámila své rozhodnutí opustit GoodGame a stát se zcela ve vlastnictví hráče. To znamená, že členové týmu mají extra finanční motivaci za vyhrané zápasy. Tento tým si získal pozornost sázkových webů na esporty díky svým vysokým výhrám. Například v roce 2013 vyhráli International a dosáhli největší výplaty cen v historii esportu.

Nejlepší esportové týmy musí mít vysoce kvalifikované členy, kteří jsou schopni překonat konkurenci. Od jejich vzniku Aliance naverbovala několik velkých jmen. Například v roce 2013 vstoupil do jejich řad hráč StarCraft Naniwa. O rok později žurnalistické servery oznámily, že se k týmu připojila Armada. To bylo významné, protože byli považováni za jednoho z nejlepších hráčů Super Smash Bros. na okruhu.

Na konci roku 2013 se tým rozhodl přestat soutěžit v European League of Legends Championship Series. Vydali také SortOf, svůj poslední hráč Starcraft II. Bylo to hlavně kvůli novým pravidlům, která zabránila agenturám vlastnit více týmů. Byl to hlavní faktor při odchodu Aliance z GoodGame a zvýšení jejich hráčské autonomie. Fanoušci sázení na esporty musí vzít tento problém v úvahu při uzavírání sázek na Alliance. Předtím, než je úplně opustili, mají za sebou dobrou pověst v určitých titulech.

Někdy mohou hráče vyhodit kvůli vnějším vlivům. Zároveň má o vstup do Aliance zájem mnoho začínajících hráčů, protože nebudou řízeni velkou agenturou. Tyto proměnné mohou mít přímý vliv na sázkové kurzy na zápasy Aliance.

Nejsilnější hry Aliance

Tento tým esportových her vyniká v řadě různých herních soutěží. Mají hráče z Nizozemska, kteří se připojili k profesionálnímu okruhu Trackmania. Jedná se o závodní hru, ve které si hráči vytvářejí své vlastní tratě. Většina turnajů Trackmania má formát časovky. Proto členové Aliance potřebují mít rychlé reflexy.

Driving není jediný herní žánr, ve kterém Alliance exceluje. Hodně se soustředili na žánr battle royale. Patří sem oblíbený titul Apex Legends. Během profesionálních zápasů se dva až tři hráči musí spojit a vybrat si postavy se specifickými schopnostmi. Členové aliance musí vymyslet dobrou konfiguraci postavy a také dobře spolupracovat, aby zápas vyhráli. Totéž lze říci také o Fortnite, dalším battle royale titulu, který v posledních letech dominuje esportům.

Alliance se také rozšířila do bojového žánru získáním hráčů Super Smash Bros. Melee. Tato hra má poměrně neortodoxní bojový systém. Sázkaři si to musí prostudovat, pokud chtějí přesně předpovídat výsledky turnajů. Namísto vyčerpávajícího ukazatele zdraví se procenta poškození počítají s počítadlem, které se postupem času zvyšuje.

Proč je Alliance Esports populární?

Důvtipný sázkař bude při výběru slavného esportového týmu dávat pozor na několik faktorů. Jedním z nejdůležitějších je konzistence. I když Aliance v průběhu let utrpěla určité ztráty, dokázala si také počínat dobře, když se to počítalo. Když se shromáždí všechna jejich skóre zápasů, je jasné, že Alliance od roku 2013 velmi uspěla.

Spousta esportových týmů se ráda připojí k široké škále různé esport turnaje. Problém je v tom, že se nakonec mohou roztáhnout příliš tenké. Naproti tomu Alliance se rozhodla zaměřit se na hrstku titulů. To znamená, že mohou vložit svou energii do zlepšení svého výkonu. To se nakonec stalo vítěznou strategií.

Aliance má na soupisce také poměrně vybranou skupinu hráčů. Na první pohled by to mohlo způsobit, že jsou méně významným týmem. Avšak pouze využitím těch nejlepších lidí se Aliance etablovala jako elitní organizace. To také znamená, že sázkaři mají na výběr méně jednotlivců, když uzavírají sázky založené na Alianci. Pokud by bylo k dispozici více hráčů, šance na výhru by se snížily.

Ocenění a výsledky Aliance

Nejpopulárnější týmy esportů musí mít záznam o výhrách. Bookmakeri si toho všimli, když tým Alliance Dota 2 získal hlavní cenu v roce 2013 Mezinárodní. Ve finále nakonec porazili bývalého šampiona Natuse Vincerea. Skóre bylo 3:2. Během skupinových fází skončila Alliance na 14:0, což je perfektní rekord pro tuto soutěž. Však také dvakrát prohráli s Na'Vi a jednou s Team DK.

Jejich výkon byl v příštím roce slabší. Aliance nedokázala bránit svou korunu. Srovnali 11. místo s méně než hvězdným rekordem 6 - 9. V důsledku toho se jejich soupiska rozpadla a Alliance se přesunula do jiných herních turnajů.

Když Alliance vstoupila do European League of Legends Championship Series v roce 2013, skončila 3. s 16 - 12. Byli za rivaly SK Gaming a Fnatic. Hráč Froggen byl zvolen MVP pro Spring Split. Během play off klesli na 4. místo a v semifinále prohráli s Fnatic. Po Summer Split skončil tým s bilancí 21 -7. Jejich vrcholem roku bylo vítězství Mistrovství světa League of Legends po výhře 3:1 proti Fnatic.

Vyhrály peníze

Úspěch esport týmů je často založen na množství peněz, které nakonec v průběhu času získají. Bookers to obvykle berou v úvahu při rozhodování o pravděpodobnosti, že vyhrají. Od svého založení se Alliance zúčastnila více než 360 turnajů. Celková vydělaná výhra přesahuje 6 846 000 $. To z nich dělá vysoce profilovaný tým, na který je třeba dávat pozor.

Převážná část těchto prostředků byla vyhrána v zápasech pro hru Dota 2. Ve skutečnosti bylo 84 % nashromážděno. Je to způsobeno dvěma věcmi: velkým počtem turnajů Dota a výjimečným výkonem hráčů Aliance v tomto titulu. Naproti tomu množství peněz vydělaných z jiných jednotlivých her je marginální. I když výdělek 115 647 $ z Apex Legends zní působivě, představuje to pouze 1,70 % aliančních cen. Nedávno tým rozšířil svůj záběr do bojového žánru. Doposud to vedlo k výhře $301,124. To je 4,40 % z jejich celkového součtu.

Když hazardní hráči vezmou v úvahu všechny tyto statistiky, je jasné, že většinu úspěchů Aliance má na svědomí jedna hra: Dota 2. Proto se sázkař může chtít při sázení zaměřit na tento titul. Problém je v tom, že Alliance již nesoutěží na akcích Dota. S tím, jak tým rozšiřuje svůj záběr, se to však může v blízké budoucnosti změnit.

Nejlepší hráči Aliance

Špičkový tým esportů je jen tak dobrý, jak dobrý jsou jeho jednotliví hráči. Vzhledem k tomu, že Alliance sídlí v Švédsko dává smysl, že jejich nejlepší členové také pocházejí z této země. Pokud lidé založí kritéria pro úspěch esportů na množství vydělaných peněz, mohou být následující hráči Aliance považováni za prvních deset:

  • Gustav Magnusson (s4)
  • Jonathan Berg (Loda)
  • Jerry Lundqvist (EGM)
  • Joakim Akterhall (Akke)
  • Henrik Ahnberg (admirálbuldok)
  • Simon Haag (Handsken)
  • Linus Blomdin (Limmp)
  • Nikolay Nikolov (Nikobaby)
  • Adam Lindgren (Armada)
  • Artsiom Barshak (fng)

Sázkaři esportů, kteří tyto hráče podporují, si všimnou, že mají určité věci společné. Mají rozsáhlé znalosti o hře a vymýšlejí taktiku, aby získali místo číslo jedna. Někdy si hráče vybere Aliance kvůli specifické sadě dovedností. Nejlepší hráči Trackmanie jsou například rychlí a přesní v ovládání vozidel.

Nejlepší hráči Battle Royale mají dovednosti, které se překrývají se střílečkami z pohledu první osoby. Rychlost je nezbytná pro ty, kteří chtějí soutěžit v soutěžích bojových her. Je třeba poznamenat, že v Alliance existuje manažerský tým, který rozhoduje o tom, které hráče vyslat na určité turnaje. Úspěch týmu jako celku je proto do značné míry ovlivněn jejich rozhodnutími.

Kde a jak sázet na Alliance

Nejlepší sázkové stránky esportů umožní uživatelům přístup k co největšímu počtu herních trhů. Pokud ne, bude těžší najít odborníky. Dobrou zprávou je, že Alliance je dobře známá a mainstreamová esportová organizace. Pokud má bookmaker sekce věnované událostem ve videohrách, pak se pravděpodobně objeví tento tým.

Je však nepravděpodobné, že Alliance bude na těchto trzích k vidění po celý rok. Místo toho bude muset sázkař počkat, až začne správný turnaj. Konkrétně by si měli dávat pozor na události založené na Fortnite, Super Smash Bros., Apex Legends a Trackmania.

Správná sázková strategie bude záležet na konkrétní hře. Aliance je ctěna za to, že se dostala do závěrečných fází turnajů. Proto si hráč může přát počkat až do semifinále. Umožní jim to sledovat výkon Aliance a analyzovat jejich silné stránky. Battle Royal hry jsou vždy riskantní sázkou, protože na mapě je tolik hráčů. Je lepší volit závodní tituly, protože je potřeba vzít v úvahu méně proměnných. Během týmových akcí bude úspěch Aliance založen na tom, jak dobře se každý člen vzájemně doplňuje.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda