Vše o sázení na Team MVP

Team MVP je slavný esport tým z Jižní Koreje, který měl soupiska ve hrách Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds a League of Legends. Team MVP dříve hostil turnaje Dota 2, Heroes of the Storm a StarCraft II. Tým MVP Competition of Legends dříve soutěžil v Division of Legends Champions Korea (LCK), přední profesionální jihokorejské League of Legends lize, než koncem roku 2018 sestoupil do ligy Challengers Korea League. (CK).

Tým byl první korejský tým, který se kvalifikoval do International IV Playoff Phase One. Tým prohrál s Team Liquid poté, co porazil Virtus.pro. Přestože byli jediným jihokorejským týmem Dota 2 v turnaji, jejich účast v Seattlu vyvolala živé vysílání SpoTV s publikem.

Vše o sázení na Team MVP
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči týmu MVP

Dota 2

V roce 2013 se k týmu připojil Jimmy' DeMoN' Ho (USA). Jednotku TI4 v roce 2014 tvořili Jihokorejci Park Tae-won alias March, Kim Seon-yeob alias QO a Lee Sang-don alias Forev. Dalšími hráči na soupisce byli Lee 'Reisen' Jun-Yeong a Lee Seung-gon alias Heen. Ve stejném roce tým opustili dva hráči. Byli to Kim 'DuBu' Doo-young a Jung Har alias Solara, oba Korejci.

Tým TI5 byl v roce 2015 posílen o nové hráče, kteří nahradili ty, kteří odešli. Damien' kpii' Chok (Australan) se k týmu připojil po boku Wong Jeng Yih alias NutZ (Singapur). Následující rok byl na soupisku přidán Pyo No-a alias MP. Kim Tae-sung, alias Velo se k týmu připojil v roce 2016. Tým se vyvinul tak, aby se stal jedním z nejlepší týmy esportů na světě. Bohužel, MVP Phoenix byl rozpuštěn v roce 2017.

Counter Strike: globální útočné

Pokud jde o CS:GO, byl rozpuštěný tým složen převážně z Jihokorejců. Lee Hyun-pyo alias Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon alias rindA. Dalšími byli Kwon' Argency' Soon-woo a Jung Soo-Yong alias kAyle. Trenér týmu Ronald 'Rambo' Kim pocházel ze Spojených států.

Tým měl také další hráče, jako je Ahn Ho-kyeong alias Timon, Nam Hyeong-Ju alias Sound, Park'zwff' Min-Seok a Pyeon Seon-ho alias Termi, který byl trenérem. Kim Kee-Suk, alias kojenec, byl také pozoruhodným dočasným náhradníkem za Team MVP.

League of Legends

The League of Legends seznam tvořili hlavně Jihokorejci, jako Park SU-Hyeon alias Beware, Kim Byeong-jun alias Carrot a Kim Seon-Gyu alias Crow. Dalšími hráči na soupisce byli Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-jin alias Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won a Lee Ho-Seong alias Edge. Kim Kyu-Seok a Kim' Iffy' Hyeon-jun byly také na seznamu MVP LoL.

V roce 2015 se k týmu připojilo pět hráčů. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik alias MaHa a An Jun-hyeong alias Ian. Na Woo-Hyung alias Pilot a Jeong' Max' Jong-bin byli zbytek seznamu, všichni Jihokorejci. Cha In-Myeong alias ChaResh a Lee Jong-won alias Saroo byli členy týmu MVP.

Nejsilnější hry Team MVP

Dota 2

1. září nastoupil JeeF jako manažer týmu. MVP vytvořili svůj druhý Dota 2 tým následující měsíc, pojmenovaný MVP Phoenix, 21. listopadu. Ve stejném měsíci MVP Phoenix přidal American DeMoN do svého seznamu. V prosinci DeMoN opustil tým poté, co vyhrál NSL Season 2.

V únoru 2014 tým MVP Phoenix hrál v KDL sezóně 1, za tým hrál DuBu. V květnu Phoenix úspěšně získal play-in-spot pro The International 4 poté, co skončil druhý v TI4 Southeast Asia Qualifiers. V roce 2015 byl tým hodně aktivní. Tým Phoenixu byl rozdělen v únoru, Heen a Forev se přesunuli do MVP Hot6ix. Febby a Kpii se připojili k MVP Phoenix, aby zaplnili volná místa. Reisen přestal být aktivní v březnu a byl nahrazen NutZ.

Counter Strike: globální útočné

Tým byl úspěšný na různých turnajích před jeho rozpuštěním v roce 2020. Tým MVP vyřadil ALPHA_Červený tým na cestě k vítězství v Cobx Masters Phase 2. Porazil také NASR_eSports ve finále eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018. Na ZOTAC Cup Masters 2018 týmy Team MVP esport vyřadily Signature Gaming ve finále.

Proč je Team MVP populární?

Jihokorejský multiherní tým se skládal z hráčů převážně z MVP Clan. Tým začal jako tým StarCraft II na konci roku 2010. Jak GSL postupovala, Team MVP vstoupil na scénu Dota 2 v září 2013. Bylo to ve stejný den, kdy tým StarCraft II týmu MVP opustil organizaci eSports a připojil se ke KeSPA. Tým MVP má na svých účtech Twitter a Facebook tisíce sledujících.

Proč je Team MVP oblíbené pro sázení?

Tým MVP soutěžil v různé esportovní hry, která hazardním hráčům poskytovala široké možnosti sázení. Nejlepší sázkové stránky týmových MVP nabízely hráčům konkurenční kurzy na aktuální a nadcházející zápasy týmu.

Tým MVP Dota má za sebou několik vynikajících sezón a neuvěřitelných úspěchů v mnoha kategoriích esportů. Byli považováni za jednu z nejúspěšnějších esports organizací na velkých turnajích Dota 2 a CS: GO. Jejich běh na Mezinárodní turnajů pomohl Team MVP nashromáždit nové fanoušky, čímž si získal popularitu.

Ocenění a výsledky týmu MVP

Dota 2

Tým byl velmi úspěšný v různých soutěžích, kde vyhrál více než 2 000 000 $ na odměnách. Tým zaznamenal obrovský úspěch na The International 2016 a The International 2015. Tým MVP skončil šestý a sedmý, respektive $934,761 a $829,333 na každém turnaji. Tým také vyhrál 255 000 $ za čtvrté místo na The Shanghai Major 2016 a 202 500 $ za šesté místo na The Manila Major 2016.

Team MVP vyhrál několik turnajů, včetně Pro Gamer League 2016- Summer a WePlay Dota 2 League Season 3. Vyhrál také Dota Pit League Season 4 a World Cyber Arena 2015 -SEA Pro Qualifiers a Korea Dota League Season 3. Team MVP je první pozoruhodný vítězství bylo v Nexon Sponsorship LEAGUE Season 2, kde vyhráli soutěž a vydělali 75 605 $.

Counter Strike: globální útočné

Tým Counter-Strike týmu MVP vyhrál několik turnajů, jako je Cobx Masters Phase 2, kde vyhrál 60 706 $. Vyhráli také eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 a ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. V příslušných turnajích vydělali 40 000 $ a 10 000 $. MVP vydělal 30 000 $ poté, co vyhrál CS: GO Asia Summit.

V ZOTAC Cup Masters 2018 získal MVP 20 000 $ za čtvrté místo. Získali podobnou cenu za umístění na čtrnáctém místě ve finále 7. sezóny ESL Pro League. Team MVP skončil v roce 2018 dvakrát na druhém místě a vydělal 20 000 $ a 6 859 $ při dvou příležitostech finále WESG 2017 Asia Pacific a finále ZEN Esports Network League 2017.

Overwatch

The Overwatch tým nebyl úspěšný jako CS: GO a Dota 2. Skončili šestí na Overwatch Contenders 2018 Season 3: Korea a osmí na Overwatch Contenders 2019 Season 1: Korea. Ve dvou soutěžích vyhrál Team MVP 14 419 $ a 11 600 $. Team MVP vyhrál 14 162 $ na Overwatch CONTENDERS 2018 Season 2: Korea.

League of Legends

Tým neměl masivní úspěch jako tým Dota 2. Skončili druzí v Rift Rivals 2017: LCK vs. LPL vs. LMS, kde vyhráli 10 000 $. Vyhráli také $17,596 za čtvrté místo v LCK Spring 2017. Další významný úspěch byl v LCK léto 2016, kde si vydělali $9,040 za šesté místo a na LCK Spring 2018 skončili devátí a vydělali $9,348.

PUBG

The PUBG divize také nebyla příliš úspěšná. Skončili třetí na PUBG Warfare Masters 2018 – Pilotní sezóna a vydělali 11 221 $ na odměnách. Team MVP skončil na druhém místě v AfreecaTV PUBG League – Pilot Season, kde vyhrál $18,630.

Nejlepší a nejoblíbenější hráči Team MVP

DuBu

Kim Doo-young je jihokorejský hráč Dota 2, který hrál za Team MVP. Pomohl týmu vyhrát Pro Gamer League 2016- Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 a Dota Pit League Season 4. DuBu je populární hráč, který má přes 100 000 sledujících na svých stránkách na sociálních sítích, včetně Twitche.

Stax

Oficiálně známý jako Kim Gu-taek, hráč je bývalý Counter-Strike profesionál. Přehrávač má tisíce následovníků prostřednictvím stránek sociálních médií. Jihokorejec je dobře známý pro svou roli Riflera, kde získal přibližně 23 000 $. Stax má na svém profilu na Twitchi přes dvacet devět sledujících a na Instagramu a Twitteru tisíce sledujících.

Kim Kyu-Seok

Toto je hráč a trenér jihokorejské League of Legends. On je dobře známý pro jeho roli jako džungle a jeho alternativní ID; Revenger nebo Yondu.

QO

Kim Sun Yeob je hráč Dota 2 z Jižní Koreje a Austrálie. Během svého pobytu v Austrálii QO hrál DotA pro zábavu pod rukojetí RoastedKimchi, když se učil hru. Jakmile vyšlo pokračování hry, Dota 2, pokračoval v hraní. V lednu 2017 opustil Team MVP jen několik dní předtím, než byl rozebrán.

Motiv

Hráč League of Legends je oficiálně známý jako Cho Se-hee. Hráč je dobře známý pro svou roli podpory. Motive se připojil k týmu MVP v dubnu 2018 a odešel v prosinci následujícího roku.

Kde a jak sázet na Team MVP

Hráči mohou vidět týmové kurzy MVP týmu na Unibet, ArcaneBet, 1xBet a Betwinner. Týmové MVP události lze také nalézt na GGBet, Pixel.bet, Casumo a 22BET, mezi nejlepší stránky pro sázení na esporty. Tyto stránky nabízejí různé trhy pro esports turnaje, ale sázkaři je musí vždy porovnat a vybrat si tu nejobchodovatelnější variantu.

Strategie sázení na Team MVP

Důležité je další studium jakéhokoli špičkového esportového týmu a jeho hráčů. Hráči mohou odhalit výhodné sázkové příležitosti nashromážděním dobrých dat o současné formě týmu a klíčových hráčích.

Na druhou stranu tým MVP bude mít velkou výhodu v zápasech typu head-to-head ve většině akcí. Jsou téměř vždy jasnými favority, zejména při hraní Dota 2 a CSGO v jejich nejlepší kvalitě. Kdysi byli jedním z nejpopulárnějších esportových týmů v turnajích Dota 2. Tým MVP nedávno vyhrál šest velké turnaje, včetně The International 2017, za 934 761 $. Jsou to bezpochyby nejlepší týmy esportů na světě, na které lze sázet na nejlepších sázkařských stránkách esportů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda