Novinky

February 14, 2024

8 alternativních her, které můžete vyzkoušet místo Palworld

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Palworld horečka pohltila herní komunitu v roce 2024, ale jako všechny trendy nakonec odezněla. Pokud začínáte ztrácet zájem o Palworld a hledáte něco nového, co byste mohli vyzkoušet, zde je několik alternativních her, které byste měli zvážit:

8 alternativních her, které můžete vyzkoušet místo Palworld

Pokémoni

Pokémon je franšíza, která odstartovala žánr lovu tvorů. Nabízí zážitek z bojů a levelování vašich společníků, stejně jako Palworld. Díky své bohaté historii a ziskovosti je Pokémon nutností pro každého fanouška tohoto žánru. Vyzkoušet můžete Pokémon Scarlet & Violet nebo Pokémon Legends Arceus, který má podobný pocit jako Palworld.

Temtem

Temtem je MMO hra, která si získala oblibu pro svůj zábavný a věrný přístup k žánru lovu stvoření. Nabízí propojený svět a je dostupný na více platformách. Pokud hledáte hru, která zahrnuje chytání stvoření, Temtem je skvělá volba.

Ni No Kuni

Ni No Kuni, vyvinutý Level-5, kombinuje typické herní prvky JRPG s nejlepšími aspekty Palworldu. Obsahuje velký otevřený svět, různé příšery, se kterými se dá bojovat, a magické prvky. Tato franšíza nabízí několik her, které můžete prozkoumat.

Zahalený

Enshrouded je hra zaměřená na přežití, která vyžaduje vaši obětavost a schopnost řídit všechny aspekty života vaší postavy. Byl vydán přibližně ve stejnou dobu jako Palworld a nabízí náročný svět, kde musíte najít vybavení, vyrobit předměty a zůstat naživu. Pokud vás baví hra, která testuje vaše schopnosti přežití, Enshrouded stojí za vyzkoušení.

Ark: Survival Evolved

Ark: Survival Evolved je hra, která se zaměřuje na crafting a shromažďování zdrojů. Ponoří vás do světa plného dinosaurů, kde se musíte stát efektivní a produktivní, abyste přežili. Zkrocení dinosaurů je klíčovým prvkem hry a přidává do hry vzrušující prvek.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom je cenami ověnčená hra, která nabízí rozsáhlý svět plný úkolů a detailů. Získala uznání kritiky a je považována za jednu z nejlepších her Zelda. Pokud hledáte hru s bohatým a pohlcujícím světem, Tears of the Kingdom je skvělá volba.

Lovec příšer

Monster Hunter je série, která nabízí epické bitvy proti monstrům s vysokým HP. Zaměřuje se na vylepšování vašeho vybavení a vytváření předmětů, které vám pomohou při lovu. Díky RPG prvkům a náročné hratelnosti je Monster Hunter hrou, která vás zabaví na celé hodiny.

Minecraft

Minecraft je široce populární hra známá pro svou sandboxovou hratelnost a kreativní možnosti. Prodalo se jí miliony kopií a má velkou hráčskou základnu. Palworld zahrnuje mnoho principů z Minecraftu, což z něj dělá skvělou alternativu pro fanoušky tohoto žánru.

Tyto hry nabízejí celou řadu zážitků, které mohou poškrábat, že svědí boj s tvory, prozkoumávání rozsáhlých světů a zvyšování úrovně vašich společníků. Ať už jste fanouškem lovu stvoření nebo dobrodružství v otevřeném světě, tyto alternativy k Palworldu rozhodně stojí za vyzkoušení.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky