Novinky

February 17, 2022

Arcane Season 2: Vše, co je doposud známo

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Každý, kdo zná online sportovní sázení, ví, že League of Legends hraje v této komunitě velkou roli. Tato hra je základem pro několik vysoce profilovaných turnajů, na které lze vsadit. Čtenáři se mohou podívat na EsportRanker pro více informací na toto téma. Ne všichni hráči však budou vědět o kriticky uznávané LoL spinoff streamovací sérii Arcane.

Arcane Season 2: Vše, co je doposud známo

První sezóna byla vydána na začátku listopadu 2021 na platformě Netflix. Tato animace sleduje sestry Vi a Jinx, když se ocitnou na opačných stranách konfliktu mezi městy Zaun a Piltover. Navzdory tomu, že první sezóna skončila poměrně nedávno, je kolem vydání druhé sezóny Arcane již velký rozruch.

Proč osloví gamblery?

Představení určitě potěší každého, koho baví Sázení na esport League of Legends protože obsahuje četné rozpoznatelné prvky. Při uzavírání těchto typů sázek je důležitý průzkum. Pokud by hráči sledovali Arcane, mohlo by to pomoci zlepšit jejich taktiku. Mohou si dokonce vybrat některé tipy na online sázení na esport z fór zaměřených na show.

I když o zápletce Arcane s2 lze jen spekulovat, pravděpodobně vyřeší cliff-hanger, který ukončil první sezónu. Toto bylo vyvrcholením tří aktů, které pomohly stavět na tradici nalezené ve hře League of Legends. Někdy esportovní sázkové stránky informují hráče o této tradici, aby mohli lépe porozumět příběhu a uzavírat důmyslné sázky.

Datum vydání

Bohužel Riot Games neřekli fanouškům, kdy bude pravděpodobně vydána sezóna 2. Každý, kdo doufá, že bude znát osudy Vi a Jinx, bude muset zatím počkat. Jediným potvrzením zatím je, že se tak stane, ale ne v roce 2022. Je třeba poznamenat, že výroba první sezóny trvala šest let. Jelikož se však Arcane stalo fenomenálním úspěchem, výroba budoucích epizod by mohla být urychlena.

Kdo za představením stojí?

Arcane vytvořili Christian Linke a Alex Yee. Fortiche Productions se již druhou sezónu stalo hlavním animačním studiem. Mezi oznámené čerstvé producenty patří Brandon Beck, Jane Chung, Thomas Vu a Marc Merrill. Linke a Yee uvedli, že tvrdě pracují na dodání nových epizod fanouškům.

Riot Games plánovali, že to bude vícesezónní show Netflix hned od začátku. To bylo předtím, než se stal jedním z nejpopulárnějších televizních pořadů na Netflixu. Zbývá zjistit, zda obsah pro sezónu 2 již byl dokončen. Mezitím mohou fanoušci online sázení získat opravu League of Legends sledováním turnajů.

Bude představení zrušeno?

Je velmi nepravděpodobné, že se to stane před poklesem sezóny 2. Je pravda, že Netflix občas vytáhl zástrčku z oblíbených pořadů ke zděšení předplatitelů. Již nyní však vyšel trailer na příští sezónu. Neposkytuje mnoho informací o vyprávění. Jsou slyšet hlasy Caitlyn, Vi, Jinx a nové postavy. To jistě vyvolá ještě větší rozruch a poptávku po pokračování Arcane.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky