Novinky

April 5, 2024

Catching All the Action: The Pokémon Europe International Championships (EUIC) 2024

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Mezinárodní mistrovství Pokémon Europe International Championships (EUIC) se připravuje na klíčový zápas v soutěžní sezóně 2024 a připraví půdu pro mezinárodní mistrovství Severní Ameriky (NAIC) a mistrovství světa. S vystavením nejen jedné, ale všech čtyř soutěžních her této franšízy je EUIC snem nadšenců Pokémonů a komplexní podívanou pro následovníky. Zde je to, co potřebujete vědět:

Catching All the Action: The Pokémon Europe International Championships (EUIC) 2024

Klíčové poznatky:

  • Čtyři hry, jedno místo: Bitvy Pokémon TCG, VGC, Go a UNITE se odehrají na ExCel London od 5. do 7. dubna.
  • Živé aktualizace a umístění: Sledujeme nejlepší akce a výsledky ve všech hrách živě během celé akce.
  • Jedinečné formáty a plány: Každá hra se může pochlubit svým vlastním soutěžním plánem a formátem, od švýcarských kol až po dvojité vyřazovací skupiny.

Od 5. do 7. dubna se ExCel London v Anglii stane bojištěm pro trenéry Pokémonů po celém světě, kteří budou soutěžit v Pokémon TCG, VGC, Go a UNITE. Tento článek slouží jako průvodce vírem aktivit, umístění a nejdůležitějších událostí, které se odehrávají naživo.

Plán a formát: rychlý přehled

Pokémon TCG a VGC odstartuje švýcarskými koly během prvních dvou dnů, které vyvrcholí jednorázovou eliminací pro nejlepších osm, která vede do finále v neděli mistrovství.

Pokémon Go zvolí dvojitou eliminační závorku pro první dva dny. Poslední den uvidí tři nejlepší souboje v pěti nejlepších zápasech o korunu.

Pokémon UNITE se vyznačuje kompaktní dvoudenní akcí, počínaje otevřenou skupinou a skupinovou fází, po níž druhý den následuje osmička nejlepších.

Živé zpravodajství a výběr

Jak bude událost probíhat, tento článek bude vaším živým centrem pro aktualizace, výsledky a vzrušující momenty ze všech čtyř her na EUIC. Přidáme také zajímavosti z předchozích kol, abyste zajistili, že vám neuteče ani kousek akce.

Twitch Drops a další

Kromě živého přenosu se fanoušci sledující událost mohou těšit na Twitch Drops pro každou uvedenou hru Pokémon. Je to perfektní směs poutavé soutěže a odměn pro komunitu.

Závěrečné myšlenky

Pokémon EUIC je víc než jen turnaj; je to oslava soutěživého ducha a komunity, která definuje Pokémony. Ať už jste zarytým fanouškem nebo náhodným pozorovatelem, EUIC 2024 se připravuje na nezapomenutelný zážitek. Zůstaňte naladěni na živé aktualizace a připojte se k nám, abyste byli svědky připravované historie Pokémonů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky