Novinky

February 13, 2024

Chov Astegona: Tipy a kombinace pro vzácné kamarády Palworld

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Astegon je jedním z nejvzácnějších kamarádů z pozdní hry v celém Palworldu. Chov Astegona může být náročný, ale se správnými znalostmi ho můžete mít ve své vlastní základně mnohem dříve, než ho chytit ve volné přírodě.

Chov Astegona: Tipy a kombinace pro vzácné kamarády Palworld

Pochopení chovu Palworld

Chov v Palworld může být komplikovaný. Když jsou oba rodiče stejného druhu Pal, dostanete třetinu tohoto druhu. Nicméně, chov kamarádů dvou různých druhů má za následek náhodné, ale pevné potomstvo.

Chov Astegona

Abyste mohli chovat Astegona, nemusíte mít Astegona ve svém Palboxu. Základem je znát správnou kombinaci. Nejlepší chovnou kombinací pro Astegona je Cryolinx a Helzephyr, které lze získat poměrně uprostřed hry.

  • Helzephyr: Tento temný element Pal lze nalézt poblíž teleportačního bodu Cinnamoth Forest. Přineste kamarády typu Draka a koule Mega a Giga, abyste jej úspěšně chytili.
  • Cryolinx: Hledejte Cryolinx v Astrálních horách na úrovních 29-32. Buďte připraveni s brněním odolným proti chladu a palbou typu Pals, abyste ho chytili.

Zde je příklad chovné cesty:

Další chovatelské kombinace

I když je Astegon těžko chovatelný kamarád, existují i ​​jiné dostupné chovné kombinace, které vám mohou dát Astegonské vejce. Některé z těchto kombinací zahrnují:

  • Cryolinx a Lyleen
  • Helzephyr a Orserk
  • Astegon a Suzaku
  • Relaxaurus a Astegon
  • Pyrin Noct a Shadowbeak

Mějte na paměti, že tyto kombinace mohou vyžadovat relativně vzácné kamarády nebo dokonce kamarády s vyšší raritou, jako je Necromus.

Vylíhnutí Astegonského vejce

Vejce, ze kterého se Astegon vylíhne, je Obrovské dračí vejce, jehož inkubace trvá dlouho. Pokud nechcete čekat, ujistěte se, že víte, jak urychlit inkubaci vajíček.

Pamatujte, že se správnými chovatelskými kombinacemi a trpělivostí můžete přidat Astegona do své základny Palworld a užít si jeho vzácnost a sílu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky