Novinky

February 14, 2024

Chystané změny Smolder v patchi 14.4: Očekávají rovnováhu a požitek

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Smolder, šampion představený v patchi 14.2, si získal obrovskou popularitu. Jeho míra výher je však momentálně neuspokojivá. V reakci na to Riot Games implementuje několik změn kvality života do Smolder v Patch 14.4.

Chystané změny Smolder v patchi 14.4: Očekávají rovnováhu a požitek

Náhled opravy 14.4

14. února Matt „Phroxzon“ Leung-Harrison, hlavní herní designér League of Legends, poskytl náhled na nadcházející změny Smoldera. Patch bude obsahovat nerfy ke Smolderově schopnosti W v rané hře a vylepšení jeho schopnosti Q. Navíc Smolderův ultimátní dostane buff, což má za následek celkově vyvážený patch pro šampiona.

Změny Smolderových schopností

Super Scorcher Breath (Q)

Smolderova schopnost Q, která je jeho hlavním zdrojem poškození v průběhu hry, projde úpravami. Se 125 stacky tato schopnost vyšle méně ohnivých koulí, ale způsobí větší poškození. Kromě toho, pokud cíl zemře, zatímco střela je stále v letu, Smolder obdrží zásobník.

Achjo! (W)

Schopnost W, Achooo!, dozná nejvýraznějších změn. Jeho cooldown bude delší na prvních úrovních, ale kratší na maximální úrovni. Podobně bude jeho poškození sníženo v rané hře, ale zvýšeno v pozdní hře.

Konečná schopnost

Smolderova ultimátní schopnost se nyní sesílá, i když šampion během doby sesílání zemře. Tato změna poskytuje významný buff, zejména ve scénářích zahrnujících mágy a vrahy.

Aktuální míra výher

Podle U.GG si zatím Smolder jako AD Carry nevede dobře, s mírou výher pod 50 procent napříč různými pozicemi. Sestavení AP Spear of Shojin však dosáhlo míry výher nad 60 procent. Riot Games pozorně sleduje výkon Smoldera a může provést další úpravy.

Závěr

Patch 14.4 pro League of Legends má vyjít ve čtvrtek 22. února. S nadcházejícími změnami ve Smolderových schopnostech mohou hráči očekávat vyváženější a zábavnější herní zážitek.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky