Novinky

April 12, 2024

Další velký posun v Pokémon VGC: Pros Dive Into Regulation G

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Klíčové věci

  • Legendární Pokémon Enter the Fray: Předpis G zavádí pravidlo měnící hru, které umožňuje jednoho omezeného legendárního Pokémona na tým.
  • Calyrex přebírá hlavní scénu: Shadow Rider Calyrex se svou impozantní rychlostí a speciálním útokem, spolu s terastalizací, je nejlepší volbou mezi profesionály.
  • Pulty na vzestupu: Očekávejte nárůst objemných Pokémonů tmavého typu, když hráči budou čelit dominanci Shadow Rider Calyrex.
  • Nové legendy Gen IX ke shlédnutí: Koraidon, Miraidon a Terapagos jsou připraveni otřást meta svými jedinečnými schopnostmi a rolemi.
  • Předpokládaná rozmanitá meta: Omezení jedné omezené legendy na tým podporuje různorodé a strategické složení týmu.

Pokémon Scarlet and Violet's VGC se připravuje na seismický posun se zavedením Regulace G, nové sady pravidel, která rozvíří soutěž tím, že povolí jednoho omezeného legendárního Pokémona v každém týmu. Rozhovory s některými z nejlepších světových hráčů na mistrovství Evropy (EUIC) – včetně těžkých vah jako Jeudy Azzarelli, James Baek a Wolfe Glick – odhalují směs očekávání a strategické rekalibrace, jak se komunita připravuje na toto transformační období.

Další velký posun v Pokémon VGC: Pros Dive Into Regulation G

Hlavolam Calyrex

Bodové světlo bezpochyby nejvíce září na Shadow Rider Calyrex. Tento legendární Pokémon, známý svou bleskovou rychlostí a astronomickým speciálním útokem, je připraven předefinovat meta. Hráči jsou obzvláště nadšení (a opatrní) z jeho potenciálu ve spojení s Terastalizací, která nejen opravuje její zranitelnosti, ale také umocňuje její ofenzivní schopnosti. Joseph Ugarte zdůraznil: "S Terastalizací... Calyrex Shadow se jen zlepšuje. Neexistuje žádný Dynamax, který by tomu čelil, a Tera Ghost může výrazně zvýšit poškození Astral Barrage."

Přesto na každou akci existuje stejná a opačná reakce. Alex Gómez Berna a další profesionálové předpovídají protipohyb a předpovídají nárůst objemných tmavých typů navržených tak, aby vydržely nápor Shadow Rider Calyrex. Očekává se tedy, že se konkurenční scéna bude vyvíjet a bude podporovat dynamiku, kde síla kontroluje sílu.

Noví soupeři Gen IX

Kromě Calyrex představuje zavedení Koraidonu, Miraidonu a Terapagos Gen IX do VGC nové strategické dimenze. Každý z nich přináší na bojiště jedinečné schopnosti, od nastavení terénu až po manipulaci s počasím, což slibuje obohacení složení týmu a dynamiky bitvy. James Baek se nadchl pro Terapagos a zaznamenal jeho potenciál narušit protivníky svou schopností rušit terén a povětrnostní vlivy, spolu se super efektivním pohybem šíření, který se zaměřuje na Pokémony pomocí Terastalizace.

Aaron "Cybertron" Zheng mezitím sází na Kyogreho, aby se prosadil i přes přítomnost impozantních žetonů. Jeho optimismus je důkazem trvalé životaschopnosti dobře sestavených týmů a klasických strategií v rozvíjejícím se prostředí VGC.

Čeká na vás rozmanité bojiště

Snad nejvíce vzrušujícím aspektem regulace G je rozmanitost, kterou slibuje. S pouze jedním omezeným Legendary na tým jsou hráči vyzýváni, aby prozkoumali širší škálu strategií a kombinací Pokémonů. Wolfe Glick zachytil tento sentiment a předpověděl meta, která je „spíše široká než velmi centralizovaná“, což je scénář, kde kreativita a inovace jsou klíčem k vítězství.

Jak se na obzoru rýsuje regulace G, komunita VGC bzučí spekulacemi, strategií a vzrušením ze soutěže. S legendárními silami připravenými ke střetu budou nadcházející měsíce nepochybně podívanou taktické brilantnosti a udatnosti Pokémonů. Ať už jste ostřílený profík nebo ctižádostivý šampion, vyvíjející se bojiště Pokémon VGC je voláním do zbraně a vyzývá každého trenéra, aby se této výzvě postavil.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky