Novinky

February 15, 2024

Destiny 2 PvP Sandbox Overhaul: Aktualizace vyvážení a dovedností

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Od zavedení iniciativ jako Crucible Labs je nevyhnutelné, že se PvP Destiny 2 jednoho dne dočká komplexního přepracování. První krok na této cestě přichází s aktualizací 7.3.5 5. března, kde se mění vše od zdraví hráčů po ekonomiku munice.

Destiny 2 PvP Sandbox Overhaul: Aktualizace vyvážení a dovedností

Generální oprava pískoviště Crucible

Chystaná revize sandboxu The Crucible má za cíl vyřešit základní příčiny problémů, které sužovaly zkušenosti Destiny 2 PvP. Tým PvP Strike Team nastínil sadu aktualizací, které mají zlepšit celkovou hratelnost.

Cíle aktualizací

Strike Team si pro nadcházející aktualizace stanovil tři hlavní cíle:

  1. Zlepšete hráčům porozumění sledu událostí, které vedly k jejich smrti v zápase.
  2. Změňte karanténu zbraní, abyste zohlednili zlepšení celkových hráčských dovedností.
  3. Snižte množství možností s vysokou odměnou a nízkým rizikem, které mají hráči k dispozici, a udělejte z ovládání primárních zbraní aspirační úsilí.

Změny stavu hráče

K dosažení těchto cílů se zvyšuje zdraví hráče ze 70 na 100, což poskytuje větší granularitu pro vybalancování hry a snižuje relativní smrtnost více prvků sandboxu.

Cooldowny schopností

Cooldowny schopností v PvP budou penalizovány, přičemž 15procentní penalizace bude aplikována na cooldowny pro boj zblízka, granáty a třídy a 20procentní penalizace na super cooldowny. Schopnosti na blízko a superschopnosti však získají bonusy na poškození, které kompenzují vyšší zdraví hráče a sníženou dobu provozuschopnosti.

Změny primárních zbraní

Primární zbraně projdou různými úpravami, aby se znovu vyrovnaly jejich limity dovedností. Poškození kritickým zásahem všech primárních zbraní, kromě luků, bude zvýšeno. U ručních kanónů a samopalů se sníží poškození způsobené střelou těla, což zdůrazní důležitost přesnosti.

Změny u speciálních a těžkých zbraní

Speciální a těžké zbraně budou také aktualizovány, aby odpovídaly změnám ve zdraví hráčů. Základní poškození trasovacích pušek, brokovnic, fúzních pušek a glaive se zvýší. Glaives obdrží 20 procent buff na poškození projektilem a 16 procent buff na poškození zblízka. Kulomety v Heavy slotu získají 20procentní navýšení poškození, zatímco těžké granátomety budou poškozeny o pět procent v jejich detonačním poškození.

Speciální úspora munice

Ekonomika speciální munice projde významnou změnou. Hráči začnou každý zápas se dvěma zabitími v hodnotě speciální munice, ale během zápasu se již nebudou znovu objevovat dalšími. Speciální munice bude udělována prostřednictvím bodového systému, povzbuzujícího zabíjení, asistence a cílené hry. Zabití speciálními a těžkými zbraněmi nebude přispívat k metru a speciální munice již nebude padat při smrti.

Budoucí aktualizace

Oprava pískoviště je jen začátek. PvP Strike Team plánuje provést další vylepšení na základě zpětné vazby od hráčů. V nadcházejících týdnech se očekávají další oznámení týkající se odměn, ladění herního režimu a dohazování.

Závěr

S nadcházejícím přepracováním sandboxu a specifickými aktualizacemi vyvážení je PvP Destiny 2 nastaveno na vstup do nové éry. Hráči se mohou těšit na vyváženější herní zážitek založený na dovednostech. Poznamenejte si do kalendářů 5. března a připravte se na vzrušující změny!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky