Novinky

February 15, 2024

Diablo 4 Season of Blood: X'Fal's Corroded Signet – vylepšete své poškození postupem času

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Diablo 4 Season of Blood představilo vzrušující nový obsah, včetně šéfů koncových her, mechanik a jedinečných předmětů. Jednou z výjimečných položek je X'Fal's Corroded Signet, Ancestral Unique Ring, který nabízí výhody téměř každé třídě.

Diablo 4 Season of Blood: X'Fal's Corroded Signet – vylepšete své poškození postupem času

X'Fal's Corroded Signet Stats

  • Třída: Všechny třídy
  • Typ položky: Unikátní prsten
  • Požadovaná světová úroveň: Světová úroveň čtyři
  • Efekt: Lucky Hit
    • Vaše efekty poškození v průběhu času mají až 50% šanci na výbuch a způsobí 5,0-6,0 poškození stejného typu blízkým nepřátelům.

X'Fal's Corroded Signet poskytuje bonus ke šťastnému zásahu a poskytuje 50% šanci na poškození v průběhu času, kdy kouzla a efekty vybuchnou. Když dojde k erupci, blízkým nepřátelům je způsoben stejný typ poškození. Díky tomu je Signet zvláště cenný pro hráče, kterým dochází v průběhu času k poškození, jako jsou Bleed Barbarians nebo Fire Sorcerers, protože zvyšuje jejich pasivní poškození.

Získání X'Fal's Corroded Signet

X'Fal's Corroded Signet je unikátní předmět, který lze získat náhodnými dropy z činností na vyšší úrovni v Diablu 4. Má procento poklesu o dvě procenta, takže hráči by se měli připravit na potenciálně zdlouhavý grind.

Chcete-li zvýšit šance na získání Signetu, mohou se hráči účastnit světových akcí, jako jsou Helltides, Legion Gathers a World Bosses. Tyto události nabízejí vyšší hustotu nepřátel, mini-bossů a truhel, což zvyšuje pravděpodobnost nalezení Signetu. Je však důležité poznamenat, že není zaručeno, že Signet z těchto událostí vypadne.

Aby hráči měli nárok na vyřazení Signetu, musí hrát na světové úrovni tři nebo čtyři. Doporučuje se dosáhnout World Tier Four, abyste měli přístup k dalším položkám koncové hry, jako jsou Mucus-Slick Eggs nebo Shards of Agony, které jsou užitečné, abyste čelili těžším bossům druhé řady Diabla 4.

I když neexistuje žádný zaručený způsob, jak Signet získat, zaměřit se na světové události nebo kobky Nightmare je nejefektivnější využití času. Tyto aktivity nabízejí nejlepší šance na získání tohoto mocného jedinečného prstenu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky