Novinky

October 28, 2023

Dokážete zahodit arény v Clash Royale? Pochopení cesty trofejí a systému progrese

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Clash Royale je oblíbená mobilní hra známá svým jedinečným systémem postupu. V tomto článku prozkoumáme, zda je možné v Clash Royale zahodit arény.

Dokážete zahodit arény v Clash Royale? Pochopení cesty trofejí a systému progrese

Trophy Road

Hlavním systémem postupu v Clash Royale je Trophy Road. Počet vašich trofejí určuje vaše protivníky a arénu, ve které se nacházíte. Jak budete postupovat arénami, odemykáte různé odměny.

Postupující a klesající arény

Jakmile postoupíte arénou, nemůžete se vrátit do předchozí, i když přijdete o trofeje. I když nemůžete zahodit arény, Supercell může některým hráčům bránit v postupu, pokud je jejich úroveň věže nižší než u ostatních hráčů v dané aréně. Chcete-li postoupit do další arény, budete muset zvýšit počet úrovní.

Vydělávání trofejí

Chcete-li získat trofeje, musíte hrát zápasy 1v1. Počet získaných trofejí závisí na vaší úrovni a úrovni vašeho soupeře. Pokud porazíte soupeře s vyšším počtem trofejí, získáte více trofejí.

Odemykání nových karet

Když projdete arénou, odemknete novou sadu karet. Tyto karty lze získat prostřednictvím truhel nebo jiným způsobem. Efektivní využití nových karet je klíčové pro postup arénou.

Závěr

Závěrem lze říci, že v Clash Royale není možné zahodit arény. Trophy Road určuje vaši arénu na základě vašeho počtu trofejí, a jakmile postoupíte, nemůžete se vrátit zpět. Supercell však může hráčům bránit v postupu, pokud je jejich úroveň věže nižší než u ostatních hráčů v dané aréně. Pro postup je důležité získávat trofeje vyhráváním zápasů a využívat nové karty odemčené v každé aréně. Pokračujte v hraní a strategii, abyste se dostali na seznam Clash Royale Arena List!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky