Novinky

February 13, 2024

Dominující TAQ Evolvere: Výkonný LMG pro Warzone Season 2

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

TAQ Evolvere, LMG představený v Season One Reloaded, se snažil najít své místo ve Warzone. Nedávní nadšenci však konečně způsobili, že tato zbraň stojí za zvážení.

Dominující TAQ Evolvere: Výkonný LMG pro Warzone Season 2

Zlepšený výkon

Raven Software významně vylepšil TAQ Evolvere ve druhé sezóně. Zvýšili jeho maximální a minimální poškození a přidali nové hodnoty téměř až středního poškození a dosahu. Tyto změny byly zaměřeny na zajištění toho, aby zbraň zůstala účinná při přestřelkách na delší vzdálenost. I přes tyto snahy se stav LMG výrazně nezlepšil.

Výkonní buffové

Aby to vývojáři vyřešili, vydali 13. února menší aktualizaci, která obsahovala výkonné buffy pro TAQ Evolvere. Rychlost pohybu zbraně byla zvýšena ze 4,4 metru za sekundu na 5,1, zatímco rychlost střelby byla snížena na 500 ot./min. Ačkoli se nerf rychlosti ohně může zdát jako nevýhoda, byl kompenzován buffem do 556 Belts Magazine. Tento zásobník má nyní zvýšenou rychlost, čas ADS, výhody rychlosti pohybu a rychlost střelby při 857 ot./min.

Dominující zásnuby

I bez časopisu 556 Belts Magazine je TAQ Evolvere silou, se kterou je třeba počítat. Podle údajů z TrueGameData tento LMG vyniká v záběrech kratších než 50 metrů a má působivou rychlost 679 ms ze vzdálenosti 49 metrů. Pro srovnání, jiné špičkové metagame zbraně, jako je Holger 26 a RAM-7, mají v tomto rozsahu pomalejší rychlost zabíjení.

Zpětný ráz a nabití

Zpětný ráz se u TAQ Evolvere netýká, takže sestavení nákladu je ještě jednodušší. Doporučená náplň pro TAQ Evolvere ve Warzone Season Two zahrnuje VT-7 Spitfire Suppressor, Corio Eagleseye 2,5x Optic, Kimura RYN-03 Vertical Grip, 7,62x51mm High Grain Munice a SA Kilonova Stock. Toto zatížení se zaměřuje na zlepšení rychlosti střely a rozsahu poškození a zároveň snižuje vizuální zpětný ráz.

Závěr

S nedávnými nadšenci a jejich dominujícím výkonem v téměř středním rozsahu se TAQ Evolvere stává oblíbenou volbou mezi hráči Warzone. Pokud hledáte výkonný LMG pro druhou řadu, vyzkoušejte TAQ Evolvere!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky