Novinky

February 14, 2024

Gnomeregan Raid: Nové výzvy a cenná kořist čekají ve WoW Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Druhá fáze Season of Discovery přináší hráčům ve World of Warcraft (WoW) vzrušující nový raidový zážitek. Bývalé hlavní město Gnome Gnomeregan bylo přeměněno na raid pro 10 hráčů, který nabízí nové výzvy a cennou kořist.

Gnomeregan Raid: Nové výzvy a cenná kořist čekají ve WoW Season of Discovery

Gnomeregan: From Dungeon to Raid

Gnomeregan je známé místo pro ty, kteří hráli WoW Classic. Dříve to byl dungeon pro pět hráčů na úrovni 29 až 38. Nicméně ve druhé fázi WoW Season of Discovery byl Gnomeregan přepracován na raid určený pro hráče úrovně 40.

Resetovat plán

Pokud vás zajímá, kdy se raid Gnomeregan resetuje, zde je to, co potřebujete vědět. Během prvních dvou týdnů po spuštění se Gnomeregan resetuje jednou týdně. První reset nastal 13. února a druhý reset je naplánován na 20. února. Po druhém zablokování se Gnomeregan resetuje každé tři dny, počínaje 23. února.

Kontrola uložení instance

Chcete-li zkontrolovat, do kterých instancí je vaše postava uložena, postupujte takto:

  1. Krok 1
  2. Krok 2
  3. Krok 3

Závěr

Gnomeregan raid ve WoW Classic Season of Discovery nabízí hráčům vzrušující nový raidový zážitek. Díky svému přepracovanému designu a náročným střetnutím poskytuje hráčům úrovně 40 příležitost otestovat své dovednosti a získat cennou kořist. Nezapomeňte si poznamenat plán resetování, abyste mohli efektivně plánovat své nájezdy. Nezapomeňte zkontrolovat, do kterých instancí je vaše postava uložena, abyste měli hladký herní zážitek. Připravte se prozkoumat bývalé hlavní město Gnome a dobýt Troggy, kteří ovládli Gnomeregan!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky