Novinky

October 30, 2023

Guild Esports zajišťuje investici ve výši 1 milionu liber na expanzi v regionu MENA

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Guild Esports, mezinárodní organizace pro esporty, oznámila, že podepsala smlouvu o předplatném s cílem získat až 1 milion liber. Investice pochází z prominentní značky esportů, tvorby obsahu a médií.

Guild Esports zajišťuje investici ve výši 1 milionu liber na expanzi v regionu MENA

Rozšíření obchodních operací

Guild Esports plánuje použít finanční prostředky k rozšíření svých obchodních operací se zvláštním zaměřením na region Blízkého východu a severní Afriky (MENA). Předpokládá se, že tento region bude mít do roku 2026 88 milionů hráčů, což z něj udělá slibný trh pro esporty.

Investiční podrobnosti

Milionová investice zahrnuje dvě nepodmíněné platby ve výši 250 000 liber. Kromě toho existuje třetí tranše předplatného za 500 000 GBP, která je podmíněna vyjednáváním a uzavřením širší obchodní dohody mezi značkou a Guild.

Využití příležitosti

Guild Esports si uvědomuje rostoucí mezinárodní zájem o esporty, zejména v regionu MENA. Generální ředitelka Jasmine Skee zdůrazňuje, že tato investice je zásadní pro prosazení jejich vize stát se přední mezinárodní mediální značkou zaměřenou na esporty a hry.

Prohlubování vazeb

Guild Esports se těší na prohloubení vazeb s investiční značkou, protože věří, že jde o doplňkový byznys. Toto partnerství pomůže Guild Esports posílit svou pozici v oboru a upevnit svou přítomnost v regionu MENA.

Přihlaste se k odběru GI Daily a získejte nejnovější zprávy a aktualizace přímo do vaší schránky.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky