Novinky

November 1, 2023

Honkai: Star Rail sponzoruje čínské týmy na TI12, nabízí Stellar Jade Rewards

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Honkai: Star Rail, uznávané vesmírné fantasy RPG vyvinuté společností HoYoverse, sponzorovalo oba čínské týmy pro The International 2023 (TI12). V rámci propagace spustili kampaň nabízející hráčům „zdarma“ Stellar Jade na základě umístění týmů na akci.

Honkai: Star Rail sponzoruje čínské týmy na TI12, nabízí Stellar Jade Rewards

Hvězdné nefritové odměny

Na základě kampaně by hráči obdrželi mezi 100 a 1000 Stellar Jade v závislosti na výkonu Azure Ray nebo LGD Gaming. Nebylo upřesněno, zda by se hodnoty sečetly, pokud by se oba týmy umístily v rámci bodů.

LGD Gaming a Azure Ray skončily na 3. a 5. místě, což znamená, že Honkai: Star Rail bude muset hráčům vyplatit minimálně 600 a možná 1100 Stellar Jade.

Podrobnosti o sponzorství

Rozsah dohod obou týmů s Honkai: Star Rail zůstává nezveřejněn, ačkoli značka Honkai: Star Rail byla nápadně uvedena na dresech obou týmů.

„LGD Gaming a Honkai: Star Rail oficiálně dosáhly spolupráce! Honkai: Star Rail bude sponzorovat divizi LGD Dota 2, která bude soutěžit v TI 2023. Ať nás tato cesta zavede hvězdně!" - přečtený překlad příspěvku LGD.

Rozdělení odměn

Odměny se rozdávají od dnešního dne do 15. listopadu do 6:00 a jsou dostupné prostřednictvím poštovního systému ve hře.

Honkai: Jedinečný přístup Star Rail

Stojí za zmínku, že je neobvyklé, aby mobilní hra jako Honkai: Star Rail sponzorovala esports týmy. Hra nenabízí ani PvP režim a jde čistě o nesoutěžní PvE zábavu. Toto sponzorství je však v souladu s pověstí HoYoverse jako jednoho z předních čínských herních vývojářů a poskytuje příležitost propagovat hru na prestižní esports akci. Dlouhodobé plány na sponzorování esportů Honkai: Star Rail jsou stále nejasné, ale určitě to odhalí zaryté fanoušky Dota 2 žánru mobilních her.

Nová spolupráce ve scéně Dota 2

S ukončením Dota Pro Circuit v nadcházejícím roce mohou být turnaje třetích stran v doméně esportů Dota 2 rozšířenější. To otevírá možnost pro hry jako Honkai: Star Rail a Genshin Impact, další hru vyvinutou společností HoYoverse, nejen sponzorovat týmy, ale také celé turnaje Dota 2. Tato sponzorství by mohla naznačovat rostoucí překrývání mezi tituly pro příležitostné hry a sektorem esportů.

Tento vliv dále demonstruje nadšení pro tyto mobilní hry v rámci komunity Dota 2. Profesionální hráč Wang "Ame" Chunyu předvedl začátkem tohoto roku cosplay postavy Genshina Impacta, Childe, a hráč VALORANT dokonce prohrál zápas, aby upřednostnil hraní Honkai: Star Rail.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky