Novinky

November 23, 2023

Hwei - Nejnovější šampion LoL s jedinečnými schopnostmi

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Riot Games odhalilo schopnosti nejnovějšího šampiona LoL, Hweie. Pojďme se podívat, jaká je jeho stavebnice a jak se mu bude dařit v Summoners' Rift.

Hwei - Nejnovější šampion LoL s jedinečnými schopnostmi

Hwei – Snížení schopností LoL

Hwei je nejnovějším přírůstkem do seznamu šampionů LoL. Předpokládá se, že bude středním pruhem a soudě podle jeho počáteční sady schopností bude Hwei poměrně komplexním šampionem, vzhledem k tomu, že zřetězení schopností povede k různým efektům a interakcím.

Jeho sada je zcela založena na jeho různých náladách a pokaždé, když ji změní, aktivuje se jiná schopnost. Pokud si myslíte, že by mohl být docela zlomený šampion, mám pocit, že existují jasné slabiny, které souvisí s jeho cooldowny. Pokaždé, když změní náladu, dojde k poměrně velkému prostoji, kdy nebude moci tuto schopnost znovu použít, což znamená, že bude muset ze svých předmětů naskládat spoustu spěchu schopností, aby maximalizoval její sadu.

Bez dalších řečí se vrhneme na základní statistiky a schopnosti Hwei.

Základní statistiky

 • Zdraví: 550 – 2318
 • Mana: 445 – 955
 • Regenerace zdraví: 6. – 96.1
 • Mana regen: 8 – 19.9
 • AD: 50 – 106,1
 • Brnění: 18 – 97,9
 • Magická odolnost: 30 – 52,1
 • MS: 320
 • Rozsah útoku: 575
 • AS základ: 0,714
 • AS poměr: 0,658
 • Bonus AS: 3,3 %

Schopnosti

Pasivní – podpis vizionáře

INNATE: Hweiovy ničivé schopnosti označí zasažené nepřátele na 4 sekundy. Jejich poškození jinou schopností spotřebuje značku a vytvoří pod nimi explozi a způsobí 35 − 200 (na základě úrovně) (+25 % AP) bonusového magického poškození nepřátelům v oblasti po 0,85 sekundách.

Q – Předmět: Katastrofa

AKTIVNÍ: Hwei se dostane do katastrofální nálady a získá přístup ke svým schopnostem stejně jako Wash Brush. Odesláním kteréhokoli z nich opustí náladu.

 • Zničující – QQ: Hwei vrhne ohnivou kouli do cílového směru, která exploduje při srážce s prvním nepřítelem nebo při dosažení maximálního dosahu a způsobí magické poškození všem okolním nepřátelům. Poškození založené na poměru zdraví cíle je omezeno na 250 proti monstrům.
 • Fire Severing Bolt – QW: Hwei po 1 sekundě vyzve blesk, aby zasáhl cílové místo a způsobil magické poškození nepřátelům v oblasti. Proti nepřátelům, kteří jsou imobilizováni nebo izolováni od svých spojenců, Severing Bolt způsobí zvýšené poškození na základě chybějícího zdraví cíle. Toto bonusové poškození je omezeno na 300 proti monstrům (Severing Bolt způsobí 50% poškození minionům a neepickým monstrům).
 • Roztavený – QE: Hwei označuje žhnoucí cestu v cílovém směru. Po 0,7 sekundách vybuchne dráha do sopečných rázových vln každých 0,175 sekund od bodu vrhání. Každá rázová vlna vytvoří výbuch, který způsobí magické poškození blízkým nepřátelům. Exploze za sebou zanechávají i lávovou trhlinu. Každá trhlina trvá 2,5 sekundy, každých 0,25 sekund způsobí magické poškození nepřátelům v oblasti a zpomalí je o 30 % (poškození Molten Fissure je sníženo na 60 % proti minionům a zvýšeno na 135 % proti příšerám).

W – Předmět: Serenity

AKTIVNÍ: Hwei vstoupí do klidné nálady, získá přístup ke svým schopnostem, stejně jako Wash Brush. Odesláním kteréhokoli z nich opustí náladu.

 • Letmý proud – WQ: Hwei vytváří proud vody v cílovém směru a vytváří cestu po dobu, která jemu a spojeneckým šampionům uděluje bonusovou rychlost pohybu po dobu 0,5 sekundy, která se obnovuje každých 0,125 sekund, když zůstanou v oblasti.
 • Prchavý proud – WW: Hwei vyvolá na cílovém místě kaluž vody a vytvoří na 3 sekundy ochrannou zónu, která jemu a spojeneckým šampionům poskytne štít na 0,5 sekundy, když je v oblasti. Štít se obnovuje a zvyšuje jeho síla každých 0,264 sekundy během doby, kdy zůstávají v oblasti (síla štítu Pool of Reflection je snížena na 50 % pro spojence).
 • Stirring Lights – WE: Hwei se obklopí vířícími světlicemi, které během 9 sekund posilují jeho další 3 základní útoky nebo zásahy schopností, aby každý způsoboval bonusové magické poškození a obnovoval manu. Bonusové poškození Stirring Lights je sníženo na 50 % proti minionům nebo příšerám, pokud je aplikováno jeho schopnostmi oblasti efektu.

E – Předmět: Muka

AKTIVNÍ: Hwei vstoupí do bouřlivé nálady a získá přístup ke svým schopnostem stejně jako Wash Brush. Odesláním kteréhokoli z nich opustí náladu.

 • Grim Visage – EQ: Hwei spustí děsivý úsměv směrem k cíli, který způsobí magické poškození prvnímu zasaženému nepříteli a na 1 sekundu se ho bojí.
 • Pohled na Abyss – EW: Hwei hodí oční bulvy na cílové místo. Po příjezdu se rozšíří do temného pohledu, poskytne pohled na větší plochu a zaměří se na nejbližšího viditelného nepřátelského šampiona. Po prodlevě se oko vystřelí na cíl, způsobí magické poškození prvnímu nepříteli, s nímž se srazí, a na nějakou dobu je zakoření.
 • Crushing Maw – EE: Hwei vykouzlí na cílovém místě čelist, která praskne po 0,627 sekundách, způsobí magické poškození nepřátelům v oblasti a zpomalí je o hodnotu, která se rozpadne za 1,25 sekundy. Nepřátelé, kteří nestojí uprostřed, když čelist praskne, jsou tam přitaženi.

Umývací kartáč

AKTIVNÍ: Hwei opustí svou současnou náladu, aniž by utrpěl náklady na schopnost nebo cooldown. Wash Brush lze vrhnout pouze v případě, že Hwei vstoupil do nálady.

R – Spiraling Despair

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky