Novinky

February 13, 2024

Jak najít helmu z éry Sengoku v Persona 3 Reload a získat hodnotnou odměnu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Pokud jste dávali pozor ve třídě Persona 3 Reload, pak najít Sengoku Era Hera pro Elizabeth je hračka.

Jak najít helmu z éry Sengoku v Persona 3 Reload a získat hodnotnou odměnu

Nalezení přilby z éry Sengoku

Pro ty z nás, kteří během důležitých okamžiků ve třídě spali, je však možná čas poskytnout vám rychlý kurz o tom, co musíte udělat, a co je důležitější, o tom, kam musíte jít, abyste to našli. Kormidlo z éry Sengoku může být občas trochu složité. Ne proto, že by to bylo příliš těžké najít – je docela snadné vědět, kam jít, pokud věnujete pozornost. Jen to chvíli trvá, než to konečně dostanete do rukou.

Krok 1: Přijměte požadavek

Po přijetí žádosti od Elizabeth v Persona 3 Reload byste se měli vydat na střední školu Gekkoukan. Jakmile dorazíte po vyučování, musíte zamířit do prvního patra (1F) a zamířit do kanceláře fakulty. Nachází se v nejzápadnějším křídle v prvním patře školy. Zde můžete zkontrolovat kancelář fakulty a získat zprávu týkající se Elizabethiny žádosti.

Krok 2: Navštivte kancelář fakulty

Jakmile vstoupíte do kanceláře fakulty, přivítá vás cutscéna s učitelem jménem pan Ono. Musíte přicházet každý den po škole, dokud vám učitel konečně nedá kormidlo. Teoreticky by to mělo trvat sedm dní, než se pokusit věc konečně získat.

Krok 3: Vraťte se k Elizabeth

Po získání kormidla z éry Sengoku se vraťte k Elizabeth do Velvet Room. Za odměnu dostanete sedm Twilight Fragmentů.

Závěr

Nalezení přilby z éry Sengoku v Persona 3 Reload může nějakou dobu trvat, ale podle těchto kroků ji budete moci získat a získat hodnotnou odměnu od Elizabeth.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky