Novinky

February 14, 2024

Jak resetovat a restartovat Infinite Craft: Vymazání a resetování herního plánu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Infinite Craft je prohlížečová hra vyvinutá společností Neal.Fun, která umožňuje hráčům vytvářet zajímavé kombinace pomocí náhodných prvků nebo objektů. Někdy se však hráči mohou ocitnout zaplaveni zbytečnými předměty a v takových případech je nutné resetovat herní plán. Tento článek vás provede resetem a restartem v Infinite Craft.

Jak resetovat a restartovat Infinite Craft: Vymazání a resetování herního plánu

Vyčištění rady

Jedním ze způsobů, jak resetovat herní plán, je jeho vyčištění. Chcete-li to provést, jednoduše klikněte na ikonu štětce umístěnou v pravém dolním rohu pískoviště. Je důležité si uvědomit, že před vyčištěním desky není žádná varovná výzva, takže buďte opatrní, protože všechny připojené objekty zmizí. Všechny existující recepty na postranním panelu však budou uloženy.

Resetování desky

Další možností resetování herního plánu je použití tlačítka Reset. Toto tlačítko najdete v levém dolním rohu karantény. Když kliknete na tlačítko Resetovat, v horní části prohlížeče se zobrazí výzva, která vás upozorní, že se chystáte začít znovu. Pokud budete pokračovat, budete resetováni zpět na začátek pouze se základními prvky: Voda, Oheň, Vítr a Země.

Závěr

Nyní, když víte, jak resetovat a restartovat Infinite Craft, můžete s jistotou prozkoumat rozsáhlou databázi kombinací hry. Ať už se rozhodnete objevovat nové recepty nebo si jednoduše užívat náhodnosti kombinování předmětů, Infinite Craft nabízí nekonečné možnosti. Takže pokračujte, v případě potřeby resetujte desku a bavte se hraním!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky