Novinky

February 14, 2024

Jak si popovídat se svým romantickým partnerem v Cyberpunk 2077

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

'I Really Want to Stay At Your House' je vedlejší práce přidaná v aktualizaci 2.1 Cyberpunk 2077. Tato práce umožňuje hráčům volně scházet se svými romantickými partnery v bytě V. V této příručce vysvětlíme, jak tento úkol zahájit a dokončit.

Jak si popovídat se svým romantickým partnerem v Cyberpunk 2077

Spuštění Questu

Chcete-li zahájit quest „I Really Want to Stay At Your House“, musíte mít v Cyberpunku 2077 romantickou alespoň jednu z možností romantiky. Po aktualizaci hry na verzi 2.1 obdržíte od svého romantického partnera textovou zprávu, která vyjadřuje jejich přání zůstat u vás doma. Nezáleží na tom, jak na zprávu odpovíte. Pokud vlastníte více bytů, budete si muset vybrat, ve kterém z nich chcete bydlet.

Dokončení úkolu

Jakmile odpovíte na textovou zprávu, sledujte úlohu ze svého deníku. Budete vedeni do bytu, který jste vybrali jako místo pro setkání. Když dorazíte, váš partner už na vás bude čekat. Během rande si můžete společně zatancovat v centru Vova bytu. Můžete také sedět na gauči a mazlit se s partnerem, ptát se ho a líbat ho. Pokud se rozhodnete spát, váš partner se zapojí do cutscény.

Přehrání úkolu

Po opuštění bytu vám váš partner napíše SMS a vyjádří, jak krásný byl večer. Můžete odpovědět na textovou zprávu a poté zavřít telefon. Po opětovném otevření telefonu se úvodní textová zpráva zvýrazní, jako byste obdrželi novou zprávu. Můžete svému partnerovi poslat strašidelnou textovou zprávu a po dvou dnech bude mít volno na další rande. Tento proces lze opakovat tolikrát, kolikrát si přejete.

Závěr

Nyní, když víte, jak dokončit úkol „I Really Want to Stay At Your House“ v Cyberpunk 2077, si můžete užít čas strávený se svým romantickým partnerem ve hře. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky