Novinky

February 15, 2024

Jak získat izolační Gniodine pro výrobu epické výbavy ve WoW Classic

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Insulating Gniodine je cenným craftovacím materiálem ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Používá se k výrobě vybavení špičkové kvality v kožedělném a krejčovství. Tato příručka vám poskytne dva způsoby, jak získat izolační Gniodine.

Jak získat izolační Gniodine pro výrobu epické výbavy ve WoW Classic

Metoda 1: Nákup v aukční síni

Jedním ze způsobů, jak získat Insulating Gniodine, je jeho nákup v aukční síni. Je však důležité poznamenat, že tato metoda může být poměrně drahá, přičemž ceny se na Crusader Strike realm (EU) pohybují kolem 40 zlatých. Kromě toho budete také muset shromáždit další vzácné materiály, jako je Hyperconductive Arcano-Filament a Faintly Glowing Leather, což může dále zvýšit náklady.

Metoda 2: Vyrobte si to sami

Další možností je získat recept a vyrobit Insulating Gniodine sami. Recept lze zakoupit u Ziri "The Wrench" Littlesprocket, kterou najdete v The Clean Zone v Gnomereganu. Abyste se k ní dostali, vstupte do Gnomereganu a přesuňte se na levou stranu od vchodu. Vstupte do druhého průchodu a postupujte po schodech vedoucích dolů. Ve velké místnosti plné Gnomů najdete Ziri. Promluvte si s ní a ona vám prodá recept za 15 zlatých. Jakmile budete mít recept, můžete vyrobit izolační Gniodine pomocí jedné olovnaté lahvičky a pěti beden s roztokem kontaminovaného gniodinu.

Závěr

Izolační Gniodine je zásadní materiál pro výrobu výkonného vybavení ve WoW Classic Season of Discovery. Ať už se rozhodnete jej zakoupit v aukční síni nebo jej vyrobit sami, získáním Insulating Gniodine se přiblížíte k získání těch nejlepších položek ve slotu. Zvažte své možnosti a vyberte si, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zdrojům.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky