Novinky

February 14, 2024

Jak získat panenky Jacka Frosta v Persona 3 Reload

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Persona 3 Reload obsahuje krátké vedlejší úkoly zvané Elizabeth Requests. V jedné z těchto žádostí Elizabeth, obsluha Velvet Room, žádá o tři panenky Jacka Frosta. Tato příručka vám ukáže, jak tyto panenky získat.

Jak získat panenky Jacka Frosta v Persona 3 Reload

Hledání panenek Jacka Frosta

Abychom splnili Elizabethinu prosbu, můžete Jack Frost Dolls najít u jeřábového stroje před pasáží v Paulownia Mall. Panenky se však jako hlavní cena objevují pouze v pátek, sobotu a neděli. V jiné dny je odměnou banka Ganesha.

Hraní stroje na jeřáb

Hraní na jeřábu nezabere žádný čas a dá se dělat po škole nebo večer. Vyhrát každou panenku nám stačily jen dva pokusy, celkem to stálo 1200 jenů. Vaše zkušenosti se mohou lišit, ale je nepravděpodobné, že budete muset utratit všechny své peníze. To znamená, že můžete rychle dokončit požadavek a pokračovat v maximalizaci vašich sociálních odkazů.

Bez omezení na panenky

Zdá se, že neexistuje žádný limit, kolik panenek Jacka Frosta můžete vydělat za den. I když existuje limit, je vyšší než tři panenky požadované pro tento požadavek. K dokončení požadavku navíc nemusíte opouštět Paulownia Mall, protože se tam nachází vchod do Velvet Room.

Předání panenek

Jakmile budete mít všechny tři panenky, můžete je dát Alžbětě a za odměnu získat Twilight Fragments. Tyto úlomky jsou v Tartaru cennými předměty, protože odemykají truhly a umožňují vám obnovit HP a SP vaší party.

Význam Jacka Frosta

I když už možná máte svého vlastního Jacka Frosta, stále stojí za to si ho pořídit, pokud ještě nemáte. Jack Frost je potřeba k vytvoření King Frost na úrovni 34, který pak může být fúzován do Black Frost, aby se odemkla King and I Theurgy a splnila se další žádost v budoucnu. Black Frost je mocný obchodník s magickým poškozením, který se specializuje na led a temnotu, a mít s ním zpočátku vysokou sociální vazbu může být výhodné.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky