Novinky

October 27, 2023

LNG Scout přemýšlí o vítězství a hledí dopředu na Worlds 2023

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Poté, co jsem si vítězstvím proti KT Rolster zajistil místo ve vyřazovací fázi, měl jsem příležitost promluvit si s LNG Scout o sérii a výkonu týmu na Worlds 2023.

LNG Scout přemýšlí o vítězství a hledí dopředu na Worlds 2023

Zamyšlení nad seriálem

Navzdory výhře proti nasazenému LCK #3, Scout vyjádřil svou nespokojenost s výkonem týmu na začátku hry během tří zápasů. Hodnotil ho 5 z 10, čímž zdůraznil potřebu zlepšení.

V první hře se LNG zpočátku trápil, ale podařilo se mu zvrátit vývoj dobře provedeným baronským voláním a týmovým bojem, který změnil hru. Scout připsal zásluhy GALA, bot lanerovi, za to, že učinil rozhodující hovor, a ocenil jeho vynikající práci s položkami.

KT Rolster se však ve druhé hře odrazil a využil počátečních zápasů LNG. Scout uznal snahu týmu řešit tyto problémy v draftu pro třetí zápas a zdůraznil, že je důležité být v rané hře více soustředěný.

Pokrok v polovině hry

Navzdory časným zabitím KT předvedl LNG svou sílu v týmových zápasech uprostřed hry. Využili složení svého týmu, předvedli konzistentní komba a vytvořili si nepřekonatelný náskok, ze kterého se jejich soupeři nemohli vzpamatovat.

Úvahy o švýcarském formátu a budoucích zápasech

Jako ostřílený veterán s šesti účastmi na mistrovství světa se Scout podělil o svůj pohled na nový švýcarský formát. Odmítl názor, že se výrazně liší od předchozích skupinových fází, a tvrdil, že stále budou převažovat silné týmy.

S jejich čtvrtfinálovým místem zajištěným, LNG čeká ve švýcarském Stage Round 5, kde určí svého soupeře. Když se Scout zeptal na svého preferovaného soupeře a aktuální meta Worlds, vyjádřil důvěru v jejich potenciál porazit jakýkoli tým ve čtvrtfinále. Připustil, že současná oprava pro ně nemusí být příznivá, ale zůstal optimistou, pokud jde o její překonání.

Skautův příspěvek k LNG Squad

Scoutovy zkušenosti a poznatky, které získal podstatnou část svého života v Koreji, byly pro tým LNG neocenitelné. Aktivně řeší problémy a zapojuje se do diskusí s týmem, poskytuje poradenství a podporu.

Vypořádání se s tlakem a stresem

Navzdory svému uvolněnému chování se Scout podělil o své strategie pro zvládání tlaku a stresu. Rád sleduje zábavná videa a poslouchá hudbu jako prostředek relaxace, vyhýbá se televizním dramatům.

Závěr

Odhodlání LNG Scout a velká očekávání na zlepšení jsou patrné z jeho úvah o sérii proti KT Rolster. LNG se zaměřuje na semifinále a zaměřuje se na zlepšení jejich formy a překonání všech výzev, které se jim postaví do cesty.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky