Novinky

October 27, 2023

LNG Scout přemýšlí o vítězství a hledí dopředu na Worlds 2023

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Úvod

Poté, co jsem si vítězstvím proti KT Rolster zajistil místo ve vyřazovací fázi, měl jsem příležitost promluvit si s LNG Scout o sérii a výkonu týmu na Worlds 2023.

LNG Scout přemýšlí o vítězství a hledí dopředu na Worlds 2023

Zamyšlení nad seriálem

Navzdory výhře proti nasazenému LCK #3, Scout vyjádřil svou nespokojenost s výkonem týmu na začátku hry během tří zápasů. Hodnotil ho 5 z 10, čímž zdůraznil potřebu zlepšení.

V první hře se LNG zpočátku trápil, ale podařilo se mu zvrátit vývoj dobře provedeným baronským voláním a týmovým bojem, který změnil hru. Scout připsal zásluhy GALA, bot lanerovi, za to, že učinil rozhodující hovor, a ocenil jeho vynikající práci s položkami.

KT Rolster se však ve druhé hře odrazil a využil počátečních zápasů LNG. Scout uznal snahu týmu řešit tyto problémy v draftu pro třetí zápas a zdůraznil, že je důležité být v rané hře více soustředěný.

Pokrok v polovině hry

Navzdory časným zabitím KT předvedl LNG svou sílu v týmových zápasech uprostřed hry. Využili složení svého týmu, předvedli konzistentní komba a vytvořili si nepřekonatelný náskok, ze kterého se jejich soupeři nemohli vzpamatovat.

Úvahy o švýcarském formátu a budoucích zápasech

Jako ostřílený veterán s šesti účastmi na mistrovství světa se Scout podělil o svůj pohled na nový švýcarský formát. Odmítl názor, že se výrazně liší od předchozích skupinových fází, a tvrdil, že stále budou převažovat silné týmy.

S jejich čtvrtfinálovým místem zajištěným, LNG čeká ve švýcarském Stage Round 5, kde určí svého soupeře. Když se Scout zeptal na svého preferovaného soupeře a aktuální meta Worlds, vyjádřil důvěru v jejich potenciál porazit jakýkoli tým ve čtvrtfinále. Připustil, že současná oprava pro ně nemusí být příznivá, ale zůstal optimistou, pokud jde o její překonání.

Skautův příspěvek k LNG Squad

Scoutovy zkušenosti a poznatky, které získal podstatnou část svého života v Koreji, byly pro tým LNG neocenitelné. Aktivně řeší problémy a zapojuje se do diskusí s týmem, poskytuje poradenství a podporu.

Vypořádání se s tlakem a stresem

Navzdory svému uvolněnému chování se Scout podělil o své strategie pro zvládání tlaku a stresu. Rád sleduje zábavná videa a poslouchá hudbu jako prostředek relaxace, vyhýbá se televizním dramatům.

Závěr

Odhodlání LNG Scout a velká očekávání na zlepšení jsou patrné z jeho úvah o sérii proti KT Rolster. LNG se zaměřuje na semifinále a zaměřuje se na zlepšení jejich formy a překonání všech výzev, které se jim postaví do cesty.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky