Novinky

November 6, 2023

LoL Worlds Pick'em 2023: Předpovědi křišťálové koule, formát Pick'em, žebříček a odměny

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

LoL Worlds Pick'em je zpět pro rok 2023 a přichází se zvratem díky nejnovějšímu formátu Worlds. V tomto článku pokryjeme vše od předpovědí křišťálové koule až po turnajové odměny.

LoL Worlds Pick'em 2023: Předpovědi křišťálové koule, formát Pick'em, žebříček a odměny

Předpovědi křišťálové koule

Riot Games přináší zpět křišťálovou kouli pro Worlds 2023. Tato funkce vám umožňuje předpovídat budoucnost turnaje a získávat další body a odměny. Křišťálová koule je rozdělena do tří částí:

  1. Jednejte hned: Můžete předpovídat 20 otázek souvisejících se světy počínaje 4. říjnem. Křišťálová koule se zablokuje 10. října v 9:15 SELČ, takže se ujistěte, že jste si vybrali do té doby.
  2. Seal Your Fate: Uzamkněte své tipy, než se okno zavře. Spoléhat se na The Coin nezachrání promarněné příležitosti křišťálového míče.
  3. Reap The Rewards: Po světovém finále 19. listopadu se můžete podívat, jak jste skórovali, a získat odměny na základě svého výkonu v křišťálové kouli.

Vyberte si formát

Pick'em for Worlds 2023 bude probíhat ve třech fázích: Play-In, Swiss a Knockout. Každá fáze má vlastní sadu předpovědí a bodový systém.

Hrací fáze

Play-In Stage začíná 10. října a představuje osm týmů rozdělených do dvou skupin. První dva týmy z každé skupiny postoupí na švýcarskou scénu. Pro předpovědi Play-In musíte uhodnout, které dva týmy postoupí do další fáze.

Švýcarská scéna

Swiss Stage se koná od 19. října do 29. října a zahrnuje dva vítězné týmy z Play-In Stage a 14 dalších týmů. V této fázi musíte předpovědět, kterých osm týmů postoupí do vyřazovací fáze. Další body můžete získat také správným výběrem týmu, který vede 3:0.

Vyřazovací fáze

Jakmile skončí Swiss Stage a bude rozhodnuto o osmi nejlepších týmech, můžete předpovídat zápasy ve Knockout Stage. Každý správný tip během čtvrtfinále získá 10 bodů, zatímco správný tip během semifinále získá 15 bodů. Výběr vítěze světového finále vám dá masivních 20 bodů.

Žebříček Worlds Pick'em

Pokud jste dostatečně dobří ve svých předpovědích Pick'em, můžete být uvedeni mezi 100 nejlepšími hráči globálního žebříčku. Můžete si také vytvořit svůj vlastní žebříček a hrát Pick'em se svými přáteli. Žebříček vám umožní sledovat váš pokrok a zjistit, kolik potenciálních perfektních tipů zbývá.

Turnajové odměny

Ve srovnání s předchozími roky přichází Pick'em 2023 s větším množstvím odměn za účast i výkon. Hráči se mohou kvalifikovat na odměny na základě nejvyšší úrovně ve dvou samostatných kategoriích: Pick'em (tradiční) a Crystal Ball. Odměny nejsou kumulativní a budou uděleny na základě nejvyšší úrovně dosažené v každé příslušné kategorii.

Odměny za účast zahrnují emoce a kapsle Worlds 2023. Odměny úrovně založené na výkonu sahají od žetonů událostí a kapslí až po skiny šampionů a emoce.

Závěr

LoL Worlds Pick'em 2023 je vzrušující příležitostí otestovat svou prediktivní schopnost a získat odměny. Vytvářejte předpovědi v křišťálové kouli, zúčastněte se fází Pick'em a zaměřte se na vrchol žebříčku. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky