Novinky

February 12, 2024

Maximalizace boje a produktivity: Nejlepší pasivní dovednosti v Palworldu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Při zajímání Pals v Palworldu získáte nejen společníky, kteří vám pomohou s vaší základnou a v bojích, ale také získáte přístup k jejich pasivním dovednostem. Tyto pasivní dovednosti mohou poskytnout velkou výhodu v boji nebo nabídnout další výhody, zatímco váš kamarád pracuje na vaší základně.

Maximalizace boje a produktivity: Nejlepší pasivní dovednosti v Palworldu

Jak fungují pasivní dovednosti

Každý kamarád, kterého úspěšně chytíte, přijde s vlastní pasivní dovedností. Tyto pasivní dovednosti se mohou pohybovat od pozitivních po negativní, ale doporučuje se zaměřit se na ty pozitivní. V Palworldu je přes 60 pasivních dovedností, takže je snadné se ve všech možnostech ztratit. Naštěstí vám systém úrovní může pomoci určit, které z nich jsou lepší. Úrovně se pohybují od -3, což odpovídá velmi negativním pasivním dovednostem, do +3, což označuje nejlepší pasivní dovednosti v Palworldu.

Vliv pasivních dovedností

Je nezbytné vzít v úvahu pasivní dovednost kamaráda, protože může mít dopad jak na boj, tak na budování. Pasivní dovednosti lze skládat na sebe, což dále zvyšuje jejich účinky. Je však důležité poznamenat, že pasivní dovednosti mohou mít jak bonusy, tak nepříznivé účinky.

Nejlepší pasivní dovednosti pro boj a práci

Pokud jde o boj, existuje několik vynikajících pasivních dovedností. Vanguard a Stronghold Strategist jsou pasivní dovednosti, které posilují hráče a ovlivňují boj. Vanguard poskytuje 10% buff na útok, zatímco Stronghold Strategist dává 10% buff na obranu. Tyto dovednosti lze dokonce skládat na sebe. Musclehead je další silná pasivní dovednost pro boj, která poskytuje 30% zvýšení útoku, ale 50% snížení pracovní rychlosti.

Ferocious a Burly Body jsou stejně silné pasivní dovednosti, které poskytují 20% zvýšení útoku a obrany. Tyto dovednosti jsou označeny jako úroveň +2. Kromě toho existuje několik pasivních dovedností pro zvýšení poškození na základě typu, které poskytují 20% zvýšení poškození pro konkrétní prvky.

Nejlepší pasivní dovedností pro boj je Legend, což je dovednost úrovně +3. Legenda poskytuje 20% zvýšení útoku, 20% zvýšení obrany a 15% zvýšení rychlosti pohybu. Je neuvěřitelně všestranný a nabízí vysoká čísla, takže je jasnou volbou pro nejlepší bojové pasivní dovednosti.

Pokud jde o práci na vaší základně, existují také některé pozoruhodné pasivní dovednosti. Diet Lover pomáhá snižovat hlad, který může ovlivnit produktivitu. Swift poskytuje 30% zvýšení rychlosti pohybu, zatímco Workoholic zpomaluje pokles zdravého rozumu o 15%, což umožňuje vašim kamarádům pracovat déle, než si odpočinou. Logging Foreman a Mining Foreman jsou pasivní dovednosti, které zvyšují efektivitu těžby a těžby. Nejlepší pasivní dovedností pro práci je Artisan, která poskytuje 50% zvýšení rychlosti práce.

Chov a tipy

Pasivní dovednosti můžete předávat prostřednictvím šlechtění, takže je moudré vybrat si kamarády s užitečnými pasivními dovednostmi. Pokud najdete kamaráda se silně pozitivní dovedností, bylo by prospěšné pokusit se tohoto kamaráda vyšlechtit pro pozitivní výsledky.

Je důležité si uvědomit, že Palworld je v předběžném přístupu, takže obsah ve hře se může změnit. Sledujte aktualizace tohoto článku.

Na závěr, nejlepší pasivní dovednosti v Palworld mohou výrazně zlepšit vaše bojové schopnosti a zlepšit produktivitu na vaší základně. Pečlivě zvažte pasivní dovednosti svých kamarádů a množte se strategicky, abyste maximalizovali jejich potenciál. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky