Novinky

February 14, 2024

Maximalizujte efektivitu pěstování čistého křemene v Palworldu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

V Palworldu je Pure Quartz cenným přírodním zdrojem, který lze nalézt pouze v mrazivém zimním biomu známém jako Astrální hora. Tento materiál je nezbytný pro výrobu obvodů, které se používají ke stavbě konstrukcí na elektřinu. Pokud chcete maximalizovat efektivitu svého zemědělství a získat spoustu čistého křemene, je třeba mít na paměti několik klíčových bodů:

Maximalizujte efektivitu pěstování čistého křemene v Palworldu

Výroba obvodů

K výrobě obvodů budete potřebovat čistý křemen a polymer. Začněte tím, že postavíte generátor energie a výrobní montážní linku, která se odemkne na technologické úrovni 28. Jakmile budete mít tyto struktury na svém místě, můžete začít vyrábět Polymer pomocí vysoce kvalitního oleje Pal. Recept Circuit vyžaduje čtyři čisté křemeny a dva polymery.

Hledání čistého křemene

Čistý křemen lze nalézt pouze v zimním biomu Astrální hory, který se nachází na severozápadní straně mapy. Pro přežití v této oblasti je důležité mít vybavení s mrazuvzdorností. Hledejte ložiska Pure Quartz s výraznými stříbrnými okraji. Použijte krumpáč k farmě Pure Quartz z těchto ložisek. Chcete-li zvýšit efektivitu svého zemědělství, zvažte vytvoření krumpáčů z rafinovaného kovu, protože jsou odolnější. Navíc investujte nějaké body do své hmotnosti, abyste zvýšili svou nosnost.

Pasivní zemědělství

Budování základen v blízkosti ložisek přírodních zdrojů je skvělý způsob, jak pasivně obhospodařovat vzácné zdroje, jako je Pure Quartz. Najděte vhodné místo poblíž ložisek čistého křemene a postavte základnu. Přidělte kamarádům vhodnost těžebních prací k obdělávání materiálu z přírodních ložisek. Použijte kamaráda s pracovní vhodností pro přepravu ke sběru sklizeného čistého křemene a jeho uložení do skladovacích beden. Vybudování více základen na strategických místech po mapě dále vylepší vaše schopnosti pasivního farmaření.

Porazit kamarády

Existují tři nároční kamarádi, kteří jednou poražení upustí Pure Quartz. Jsou to Frostallion Noct, Astegon a Jetragon. Pokud chcete od těchto kamarádů získat čistý křemen, buďte připraveni na tvrdou bitvu.

Na závěr, Pure Quartz je cenným zdrojem v Palworld, který se používá k výrobě okruhů. Dodržováním výše uvedených tipů můžete efektivně najít a pěstovat čistý křemen tak, aby vyhovoval vašim řemeslným potřebám. Hodně štěstí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky