Novinky

February 16, 2024

Maximalizujte svůj základní potenciál: Budování a rozšiřování v Palworldu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

V Palworldu je budování základny zásadním aspektem hry. Jak se vaše základna rozrůstá, můžete zvážit zřízení dalších základen na různých místech. Ale kolik základen můžete mít v Palworldu?

Maximalizujte svůj základní potenciál: Budování a rozšiřování v Palworldu

Můžete mít více základen?

Odpověď je ano, v Palworld můžete mít více než jednu základnu. Ve skutečnosti můžete mít neomezený počet základen, pokud jsou to základny nebo oslabené základny. Tyto typy základen lze volně stavět kdekoli na světě. Základny s oficiálními Palboxy však mají jiná pravidla.

Úrovně odemčení základny Palbox

Zpočátku můžete mít pouze jednu základnu Palbox. Jakmile váš Palbox dosáhne úrovně 10, můžete umístit druhý Palbox na jiné místo. A když váš Palbox dosáhne úrovně 15, můžete umístit třetí a poslední Palbox.

Význam Palboxu

Palbox je mechanika, která vám umožní vytvořit jedinečný návrh základní budovy v Palworldu. I když je možné postavit plnohodnotnou a fungující základnu bez Palboxu, nebudete moci přiřadit žádné kamarády, aby na ní pracovali. To znamená, že pasivní získávání zdrojů nepřipadá v úvahu a základna se bude spoléhat pouze na akce hráčů.

Maximální počet bází

Maximální počet základen, které můžete v Palworldu mít, jsou tři. Každý základní slot se odemyká, jak postupujete o úroveň výš. Druhá základna se odemkne na základní úrovni 10 a třetí a poslední základna se odemkne na základní úrovni 15.

Budování další základny

Abyste vybudovali plně fungující a soběstačnou druhou základnu, musíte na svém prvním Palboxu dosáhnout základní úrovně 10. Jakmile je vaše první základna na úrovni 10, můžete umístit druhý Palbox na jiné místo. Tento druhý Palbox začne na úrovni 10, což vám umožní okamžitě přiřadit posádku 10 kamarádů.

Stěhování základny

Pokud chcete přesunout svou základnu v Palworld, můžete rozebrat svůj aktuální Palbox a vytvořit nový na jiném místě. Všichni vaši kamarádi budou automaticky přeneseni do nového Palboxu, což zajistí, že nikdo nezůstane pozadu. Pro novou základnu však budete muset přestavět všechny své struktury.

Výběr nejlepšího umístění základny

Při výběru místa pro vaši základnu je třeba zvážit několik faktorů:

  • Dostatek rovného terénu a prostoru pro upgrady a stavby
  • Obrana k ochraně před nájezdy
  • Zůstaňte v modrém kruhu vycentrovaném kolem vašeho Palboxu, abyste zabránili poškození struktur a zajistili, že na nich mohou kamarádi pracovat
  • Vyhýbejte se blízkosti bodů rychlého cestování
  • Přístup ke zdrojům, jako jsou stromy a rudné žíly

Závěr

Nyní, když víte vše o základnách v Palworldu, je čas začít budovat a rozšiřovat své impérium. Užij si hru!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky