Novinky

February 14, 2024

MW3 Underbarrel Lethal Attachment Kills Challenge: Tipy a problémy

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nová výzva ve druhé sezóně Modern Warfare 3 vyžaduje, aby hráči byli v Gunsmith kreativní. Výzva, která je součástí druhého týdne druhé sezóny, vyžaduje 20 sestřelů operátora se "smrtící náklonností pod hlavně." Zdá se však, že problém je v tom, že se výzva v tuto chvíli nesleduje správně.

MW3 Underbarrel Lethal Attachment Kills Challenge: Tipy a problémy

Co je Underbarrel Lethal Attachment v MW3?

V MW3 se smrtící nástavec pod hlavně vztahuje na jakýkoli nástavec zbraně v Gunsmith, který je vybaven ve slotu Underbarrel a je schopen zabíjet. To zahrnuje příslušenství, jako jsou podhlavňové brokovnice, podhlavňové plamenomety a dokonce i podhlavňová řetězová pila JAK Limb Ripper. Je důležité poznamenat, že další nástavce pod hlavní, jako jsou rukojeti, se do výzvy nezapočítávají.

MW3 Underbarrel Lethal Attachment Kills Challenge Not Tracking

V současné době je problém se sledováním týdenní výzvy v MW3 multiplayeru. Mnoho hráčů na sociálních sítích hlásilo, že výzva k odemknutí JAK Limb Ripper nezapočítává zabití použitá se smrtícím nástavcem pod hlavně. Sledgehammer Games zatím problém nepřiznali, ale zdá se, že se týká více hráčů.

Jak získat Underbarrel Lethal Attachment Kills v MW3

Jakmile je problém vyřešen, existuje několik příloh, které by se měly započítávat do smrtících zabití přichycení pod hlavní v MW3. Patří mezi ně Corvus Masterkey, KL40-M2, Burrow 500 Drill Charge a plamenomet JAK Purifier. Tyto nástavce lze nalézt na většině útočných pušek. Je důležité si uvědomit, že tato zabití musí být provedena doporučenou zbraní v Gunsmith a v multiplayeru proti jiným hráčům (operátorům), nikoli botům.

Pokud výzva vyžaduje zabíjení samotným nástavcem, doporučuje se použít podhlavník plamenometu Corvus Masterkey nebo JAK Purifier v režimech Hardcore pro snadnější zabíjení.

Závěr

Zatímco výzva k získání smrtících zabití pomocí podhlavníku v MW3 může mít aktuálně problémy se sledováním, jakmile je problém vyřešen, mohou hráči k dokončení této výzvy použít různé přílohy. Zůstaňte naladěni na další informace, jakmile vývojáři přiznají problém.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky