Novinky

February 13, 2024

Najděte legendární zbraně v Enshrouded: Locations, Challenges, and Rewards

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Enshrouded nabízí širokou škálu mocné kořisti a mezi ty nejlepší patří Legendary zbraně. Tyto nástroje mohou výrazně zvýšit vaše šance na vítězství v bitvách. Není však snadné je najít, takže je důležité vědět, kde je najít.

Najděte legendární zbraně v Enshrouded: Locations, Challenges, and Rewards

Zaručená místa shození

V Enshrouded jsou čtyři legendární zbraně, které mají zaručená umístění:

  • Kvílející čepel: Nachází se v jeskyni Scavenger Stash v regionu Springlands, jižně od Ancient Vault, kde můžete odemknout Alchymistu.
  • Shroud Weaver: Ukrytý ve zlaté truhle na dřevěné plošině na jihovýchod od Kindlewastes Ancient Spire.
  • Jezminina apoteóza: Má šanci vypadnout z jakéhokoli Vukah Brawler, šéfa, kterého lze nalézt v táborech Vukah. Jednu takovou verzi tohoto bosse najdete, když se vydáte získat Beehive Smoker.
  • Padl velitel Bow: Kapky z bosse Fell Thunderbrute poblíž značky Ancient Bridge na západ od oblasti Pike's Port, kde můžete najít sadu brnění Guard of the North.

Náhodné kapky

Kromě těchto čtyř zbraní lze všechny ostatní legendární zbraně náhodně nalézt ve zlatých truhlách a zlatomodrých legendárních truhlách v celém rozsáhlém světě Embervale. To znamená, že budete muset prozkoumat a ukořistit v naději, že najdete zbraň, kterou si přejete se statusem Legendary.

Dostupnost

Stojí za zmínku, že všechny zbraně v Enshrouded mají potenciál vypadnout jako legendární, takže jakákoli zbraň, na kterou narazíte, může být dostupná jako legendární varianta, v závislosti na vašem štěstí. To však také znamená, že se můžete setkat se slabšími verzemi zbraně, kterou chcete, pokud štěstí nebude na vaší straně.

Výzvy a farmaření

Nalezení legendárních zbraní v Enshrouded může být náročné kvůli nízké rychlosti pádu a nedostatku definitivní metody k nalezení konkrétní zbraně, kterou hledáte. Díky tomu je pěstování těchto nástrojů obtížným úkolem. Některé z nejlepších zbraní, jako je Helix a Sun Hammer, jsou zcela závislé na štěstí.

Nejlepší místa rabování

Pokud chcete zvýšit své šance na nalezení legendárních zbraní, zde jsou některé z nejlepších míst k prozkoumání a kořisti v Enshrouded:

  • Křehký keř
  • Kindlewastes
  • Sluneční chrámy
  • Starověké věže
  • Umber Hollow

Tyto oblasti jsou známé tím, že mají vysoký počet truhel k uloupení, což zvyšuje pravděpodobnost nalezení legendárních zbraní. Získání legendární zbraně je zásadní pro optimalizaci stavby vaší třídy a maximalizaci potenciálu jedné z nejlepších tříd Enshrouded.

Pamatujte, že i když může být hledání legendárních zbraní náročné, odměny stojí za námahu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky