Novinky

February 13, 2024

Nové vylepšení zbraní a opravy hry v aktualizaci Call of Duty: Modern Warfare 3

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Byla vydána menší aktualizace pro Call of Duty: Modern Warfare 3, která přináší několik vylepšení zbraní a opravy chyb pro multiplayer. Tato aktualizace je považována za menší ve srovnání s nadcházejícími novými přírůstky obsahu.

Nové vylepšení zbraní a opravy hry v aktualizaci Call of Duty: Modern Warfare 3

Co je nového

Zde jsou klíčové změny v dnešní aktualizaci MW3 a Warzone:

 • Změny a vyvažování zbraní
  • TAQ Evolvere LMG byl upraven tak, aby lépe rozlišoval mezi typy munice 7,62 a 5,56. 7.62 nabízí pomalou a přesnou střelbu na velké vzdálenosti, zatímco 5.56 upřednostňuje agresi a herní styly run-and-gun.
  • Striker 9 SMG byl výrazně upraven, aby se zlepšila kontrola při střelbě. Hráči nyní navíc mohou při klouzání mířit na mířidla.
  • Sada JAK Tyrant 762 pro odstřelovací pušku Longbow byla vylepšena, což zkracuje dobu zamíření, zvyšuje rychlost pohybu zaměřovače a poskytuje 30% snížení hipfire.
 • Hodnocení změn Play
  • Odstřelovací pušky byly omezeny a odstraněny z fondu zbraní v hodnocené hře.
 • Opravy režimu zombie
  • V režimu Zombies byly provedeny různé opravy, včetně vyřešení problému s PhD Flopperem.

Závěr

I když tato aktualizace může být z hlediska obsahu menší, přináší důležité změny ve vyvážení zbraní a herních mechanismech. Hráči si nyní mohou užít vylepšené ovládání a nové strategie s upravenými zbraněmi. Kromě toho odstranění odstřelovacích pušek z hodnocené hry vytvoří jinou dynamiku pro soutěžní zápasy. Aby se tyto změny projevily, aktualizujte svou hru. Další podrobnosti najdete v úplných poznámkách k patchi na webu Call of Duty.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky