Novinky

February 16, 2024

Objevte šampiona, který v League of Legends říká „Sure as the Tides“.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Přemýšleli jste někdy o tom, který šampion League of Legends říká ‚Sure as the Tides‘? Pokud máte potíže s uhodnutím, nezoufejte! Poskytnu vám všechny rady a na konci prozradím odpověď.

Objevte šampiona, který v League of Legends říká „Sure as the Tides“.

Tipy pro dnešní nabídku

Pokud chcete vyřešit dnešní výzvu sami, ale potřebujete nějaké rady, jste na správném místě. Zde jsou tipy na citaci šampiona 16. února:

  • Přidáno v roce 2012
  • Známý jako 'The Tidecaller'
  • Šampion na dálku
  • Používá manu
  • Obvykle hrál v podpůrné roli

Odpověď

Šampionem, který v League of Legends říká ‚Sure as the Tides‘, je Nami, známá také jako The Tidecaller. Tento citát napovídá, že šampion je spojen s vodou a přílivem a odlivem, což dokonale odpovídá tématu Nami.

Podobně znějící citát

Možná jste si vzpomněli na Nilah, která se ohání mečem napuštěným vodou a má citát, který zní podobně jako Nami. Nami je však skutečně správná odpověď.

Silné a slabé stránky Nami

V současné době je Nami považována za podporu úrovně B v League of Legends. Zatímco vyniká v šťouchání a zapojení se schopnostmi jako Aqua Prison a Tidal Wave, bojuje proti šampionům jako Maokai, Janna, Senna a Blitzcrank, kteří mohou snadno narušit její plány. Nami však dobře spolupracuje se šampiony jako Lucian a Ezreal.

Závěr

Nyní, když znáte odpověď a dozvěděli jste se více o Nami, The Tidecaller, můžete ocenit její spojení s vodou a přílivem a odlivem v League of Legends. Ať už jste fanouškem Nami, nebo si prostě užíváte řešení triviálů League of Legends, tato výzva s citacemi vám poskytla několik zajímavých postřehů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky