Novinky

February 16, 2024

Objevte skrytou základnu Bukit Candi ve hře Skull and Bones

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Bukit Candi je skrytá základna ve Východní Indii, známá svými poklady a pohodlným místem pro rychlé cestování. V této příručce vám ukážeme, jak tuto základnu najít a co tam můžete očekávat.

Objevte skrytou základnu Bukit Candi ve hře Skull and Bones

Objevování Telok Penjarah

Abyste se dostali do Bukit Candi, musíte nejprve objevit Telok Penjarah, druhé hlavní centrum ve Skull and Bones po Saint-Anne. Přežijte zrádná moře a ohrožující lodě a dostaňte se do východní Indie, kde se nachází Telok Penjarah.

Navigace do Bukit Candi

Jakmile odemknete Telok Penjarah, odplujte odtud a vydejte se na sever podél západního pobřeží regionu. Při plavbě dávejte pozor na bóje, které označují vstup do bezpečnostní zóny. Bukit Candi se nachází v polovině této trasy.

Prozkoumejte Bukit Candi

Přestože je Bukit Candi malý, nabízí některé cenné zdroje. Můžete se setkat s válečníkem Rempah, který prodává různé zboží, včetně plánu zbraní Mons Meg I Ship Weapon, kosmetiky a jídla. Kromě toho je zde vyrovnávací paměť s předměty, jako jsou sady na opravy.

Závěr

Najít základnu Bukit Candi v Skull and Bones může vyžadovat určité úsilí, ale odměny za to stojí. Navštivte tento skrytý klenot, zásobte se cennými zásobami a zažijte pohodlné místo pro rychlé cestování. Šťastnou plavbu!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky