Novinky

February 14, 2024

Objevte tajemství DLC Pokémon Scarlet and Violet

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

DLC Pokémon Scarlet and Violet nám představilo Blueberry Academy v Unově, kde sídlí BB Elite Four. Mezi těmito elitními studenty existuje spojení s předchozími postavami a potenciální spojení s Legends: Arceus.

Objevte tajemství DLC Pokémon Scarlet and Violet

Elitní čtyřka BB

BB Elite Four v Blueberry Academy se skládá ze čtyř nových postav DLC: Crispin, Amarys, Drayton a Lacey. Tito studenti jsou nejsilnější v akademii, kromě Kierana, úřadujícího šampiona.

Spojení s předchozími postavami

Zatímco postavy DLC jsou v franšíze nové, některé z nich mají vazby na postavy z předchozích her. Například Drayton je vnukem vedoucího tělocvičny Gen V, Draydena, což je zřejmé z jejich podobných jmen a sdílené preference Dragon Pokémona.

Lacey má naopak dvě souvislosti, které nemusí být hned patrné. Dialog v DLC potvrzuje, že Lacey je dcerou Claye, jednoho z Unova Gym Leaders, a oba mají Excadrill jako své eso Pokémona.

Spojení s Legends: Arceus

Laceyino spojení s Clayem ji také spojuje s postavou v Legends: Arceus jménem Lian. Ačkoli to není výslovně uvedeno, podobnost mezi Clayem a Lian naznačuje možný vzdálený relativní vztah. Jejich podobné účesy a klobouky nemohou být pouhou náhodou. Toto spojení naznačuje, že Lian by mohla být předkem Claye i Lacey.

Pokud je to pravda, Lacey by byla potomkem klanu Pearl, ke kterému Lian patřila, když se starala o vznešeného Kleavora. Zajímavé je, že Laceyin perleťově růžový kardigan a vlasy mohly být jemným náznakem jejího spojení s Pearl Clan a Legends: Arceus.

Perrinovo spojení

Perrin, další postava z DLC Scarlet and Violet, má také spojení s Legends: Arceus. Perrin velmi připomíná Adamana, vůdce Diamantového klanu. Jejich výrazná barva vlasů a očí jsou nápadně podobné, na což poukázali hráči, když byl Perrin poprvé odhalen v upoutávce na DLC.

Budoucí spojení

Spojení mezi Lacey a Perrinem a Legends: Arceus naznačují, že můžeme vidět více postav s tajnými vazbami na hru, jak se franšíza stále rozšiřuje. Sledujte budoucí aktualizace a vydání DLC!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky