Novinky

February 13, 2024

Objevte základnu Dragon's Back ve hře Skull and Bones

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Pokud jste narazili na mapu pokladu, která vás dovede k Dračímu hřbetu v lebce a kostech, možná vás zajímá, kde přesně se toto místo nachází. Naštěstí je to blíž, než byste si mysleli. Zde je návod, jak ve hře najít Dračí hřbet.

Objevte základnu Dragon's Back ve hře Skull and Bones

Umístění

Dračí hřbet je základna na severozápadním ostrově v oblasti měsíčních ostrovů. Chcete-li se k němu dostat ze Saint-Anne, plujte severozápadním směrem a proplujte velkým ostrovem, dokud nedosáhnete pobřeží Angaya. Odtud pokračujte směrem na severozápad, dokud nedorazíte na Ostrovy Měsíce.

Objevování základny

Jakmile se dostanete na Ostrovy Měsíce, najdete Dračí hřbet na východní straně největšího ostrova v oblasti. Hledejte na daném místě otazník Neobjevený, jako je tomu u jakéhokoli bodu zájmu (POI) ve hře Skull and Bones. Připlujte blízko k značce a vyloďte se ze své lodi, abyste vstoupili na základnu.

Věci zájmu

Kromě lovu pokladu uvedeného na vaší mapě existuje několik dalších aktivit, kterým se můžete na základně Dračí hřbet věnovat.

  • Obchodník Ungwana: Poblíž své lodi najdete obchodníka Ungwana, který prodává jídlo a plány pro Fire Long Gun I a Bombard Bomb Crate. Navíc nabízí smlouvu We Seek Warriors, pokud máte zájem o questy.
  • Pirátský tábor: Pokud se vydáte doleva z místa, kde jste poprvé vkročili na ostrov, narazíte na pirátský tábor. Prodejce zde prodává různé kosmetické předměty a zásoby k doplnění zásob vaší lodi.
  • Pirátský oheň: Na druhou stranu, pokud půjdete doprava a vydáte se hlouběji do ostrova, najdete Pirate's Bonfire. Použití tohoto ohně vám poskytne zvýšení výdrže.
  • Tábor Fara: Za Pirátským ohněm je tábor Fara. U vůdce tábora si můžete zakoupit kapitánskou kosmetiku a oblečení s motivem Fara a také další zásoby pro vaši loď.

Nezapomeňte si svou návštěvu základny Dračí hřbet co nejlépe využít tím, že prozkoumáte všechny dostupné možnosti a vychutnáte si jedinečné zážitky, které nabízí!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky