Novinky

February 12, 2024

Odemkněte bloky studní a upgradujte svou základnu v Enshrouded

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Enshrouded nabízí víc než jen boj a přežití. Svou základnu můžete také vylepšit a učinit ji co nejútulnější upgradováním bloků, včetně upgradu z Rough Wood na Well Blocks.

Odemkněte bloky studní a upgradujte svou základnu v Enshrouded

Odblokování bloků studní

Chcete-li vylepšit hlavní budovu své základny, musíte odemknout další látkové bloky. Well Blocks je jedním z materiálů, které můžete odemknout. Abyste odemkli bloky studní, musíte splnit úkol zadaný Carpenterem. Úkol je vhodně pojmenován 'Well Blocks' a vyžaduje, abyste získali bloky z hlubin studny.

Dokončení úkolu

Chcete-li úkol dokončit, zamiřte do Studny elixíru nejblíže Shell Burrow. Kurzor na mapě vás navede na umístění bloků studní. Sestupte dolů a zamiřte na sever, abyste dosáhli ostrova, kde jsou umístěny bloky. Nemusíte porazit Fell Monstrosity, abyste našli bloky studní. Jakmile se dostanete na ostrov, jděte do jeskyně nalevo a najdete bloky v truhle.

Výroba bloků studní

Po dokončení questu odemknete recept na Well Blocks. K vytvoření jednoho bloku studny budete potřebovat 10 pískovců a pět kapalných obalů. Tyto ingredience se dají poměrně snadno shromáždit, takže si je dejte do zásoby. Bloky studní jsou jedním z posledních typů bloků, které můžete odemknout, spolu s kostními bloky a zvětralými kamennými bloky.

Závěr

Odemknutí receptu Well Blocks v Enshrouded vám umožní vylepšit vaši základnu a udělat ji útulnější. Dokončením úkolu a shromážděním potřebných ingrediencí můžete vytvořit bloky studní a upgradovat svou základnu, abyste vytvořili pohodlný životní prostor. Pusťte se tedy do pátrání, shromážděte materiály a vylepšete svůj Enshrouded zážitek!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky