Novinky

February 13, 2024

Odemkněte mazlíčka sněžného leoparda ve hře Skull and Bones: Vytoužený společník pro vaše dobrodružství

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Pokud jste fanouškem hry Skull and Bones, budete potěšeni, když budete vědět, že při průzkumu Indického oceánu můžete mít po svém boku věrného mazlíčka. Zatímco většina her nabízí papouška na rameni, Ubisoft posouvá přizpůsobení na další úroveň tím, že poskytuje několik jedinečných možností pro domácí mazlíčky.

Odemkněte mazlíčka sněžného leoparda ve hře Skull and Bones: Vytoužený společník pro vaše dobrodružství

Domácí mazlíček sněžný leopard

Jedním z nejvyhledávanějších mazlíčků v Skull and Bones je sněžný leopard. Tohoto roztomilého a mazlivého společníka není snadné pořídit, ale rozhodně to stojí za námahu.

Jak odemknout Sněžného leoparda

Jediný známý způsob, jak odemknout Sněžného leoparda ve hře Skull and Bones, je získat jej jako Twitch Drop během otevřené beta fáze hry. Chcete-li to provést, musíte mít propojený účet Twitch a účty Ubisoft Connect. Poté musíte sledovat jednu hodinu partnerského streamera hrajícího Skull and Bones, jako je BehavingBeardly. Jakmile to dokončíte, můžete zamířit do svého inventáře Twitch Drops a získat Sněžného leoparda.

Vybavení Snow Leoparda

Jakmile úspěšně získáte Sněžného leoparda, můžete jej vybavit pro svou loď ve hře Skull and Bones. Jednoduše spusťte hru, vyvolejte možnost vyplout a klikněte na „Spravovat loď“. Odtud přejděte na „Kosmetika lodí“ a vyberte „Pet“. Sněžného leoparda byste měli vidět v seznamu dostupných mazlíčků a nyní jej můžete vybavit, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích.

Dostupnost

Pokud jste během otevřeného beta testování nesplnili požadavky na odemknutí Snow Leoparda, bohužel je momentálně nedostupný. Stále však existuje naděje, že ji Ubisoft může v budoucnu vrátit jako odměnu. Je také možné, že jej vydají jako bezplatné DLC nebo placenou kosmetiku. Sledujte všechny aktualizace od Ubisoftu.

Závěr

Sněžný leopard je velmi žádaným společníkem ve hře Skull and Bones. I když to může být náročné získat, radost z toho, že máte toto rozkošné stvoření po svém boku, když se plavíte po Indickém oceánu, stojí za námahu. Pokud jste fanouškem hry, ujistěte se, že budete informováni o všech příležitostech, jak odemknout Snow Leoparda a zlepšit svůj herní zážitek.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky