Novinky

February 14, 2024

Odemkněte Power of the Blood Surge Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

World of Warcraft Classic Season of Discovery představila řadu nových run, které posilují postavy ve vanilkovém Azerothu. Jednou z takových run je Blood Surge Rune, speciálně navržená pro válečníky, aby optimalizovali jejich použití tyče Rage.

Odemkněte Power of the Blood Surge Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Co jsou runy ve WoW Classic Season of Discovery?

Ve World of Warcraft Classic Season of Discovery jsou runy mocnými nástroji, které odemykají nové schopnosti, kouzla nebo pasivy. Mohou vylepšit váš oblíbený herní styl nebo vám dokonce umožní prozkoumat úplně novou roli, podobnou Skill Books.

Síla runy Blood Surge

Blood Surge Rune je pro Warriors zásadní změnou, protože výrazně zlepšuje jejich schopnost udržet si měřiče vzteku. S touto runou mohou nyní Válečníci držet své úrovně vzteku pod kontrolou efektivněji než kdykoli předtím.

Jak získat runu Blood Surge

Aby bojovníci získali runu Blood Surge v klasické sezóně objevů World of Warcraft, musí se pustit do řetězce questů Who Can Cook. Cesta začíná získáním Illegible Recipe, který vypadne z Elite Ogres ve Stromgarde Keep, který se nachází v Arathi Highlands.

Jakmile budete mít Illegible Recipe, zamiřte na jihozápadní konec Arathi Highlands a promluvte si se Skonkem, zlobrským NPC. Skonk vám poskytne následný úkol, který vyžaduje, abyste shromáždili tři předměty:

  1. Hybrid Haunch – Zahozen divokými Gryphony v Hillsbrad Foothills.
  2. Balmy Brew – nalezený v suterénu pevnosti Angor v Badlands.
  3. Smuggler's Spice Blend – Nachází se na dně potopené lodi u pobřeží Arathi Highlands.
  4. Viscious Venom – Lze jej získat z Spiders in the Swamp of Sorrows.

Mezi těmito položkami je nejnáročnější najít Balmy Brew. Může však být umístěn v podpalubí jako jediný interakční objekt.

Jakmile nasbíráte všechny čtyři předměty, vraťte se do Skonka. Připravte se na bitvu, protože Skonk se s vámi pokusí bojovat. Porazte ho a budete odměněni vytouženou runou Blood Surge.

Uvolněte sílu runy Blood Surge

Blood Surge Rune je speciálně navržena pro válečníky a výrazně vylepšuje jejich primární mechaniku, Rage. Když jsou aktivovány, Heroic Strike, Bloodthirst a Whirlwind mají 30procentní šanci spustit útok Rage-free Slam.

Pro válečníka je řízení a generování Rage zásadní. Blood Surge Rune vám umožní rozpoutat volné útoky bez vyčerpání vašeho Rage, což vám umožní provádět rotaci častěji a stát se efektivnějším dealerem DPS.

Nenechte si ujít příležitost získat runu Blood Surge Rune ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Vylepšete potenciál svého válečníka a ovládněte bojiště!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky