Novinky

February 13, 2024

Odemkněte runu potlačení bolesti: Najděte stříbrné ruční kladivo ve WoW Classic

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Silver Hand Training Hammer je důležitým questovým předmětem pro hráče Priest ve druhé fázi World of Warcraft Classic Season of Discovery. Tento předmět vám může poskytnout vodítko, které nakonec povede k jedné z nejlepších run vaší třídy.

Odemkněte runu potlačení bolesti: Najděte stříbrné ruční kladivo ve WoW Classic

Hledání stříbrného ručního tréninkového kladiva

Chcete-li najít Silver Hand Training Hammer ve World of Warcraft Classic Season of Discovery, budete muset navštívit několik Scarlet Monastery Wings. Tento předmět lze ukořistit zabitím mobů uvnitř i vně dungeonů Scarlet Monastery. I když je známo, že nejvíce padá ze Scarlet Magicians, může padnout z kteréhokoli ze Scarlet trash mobů v oblasti. Nezdá se však, že by to od šéfů spadlo.

Význam stříbrného ručního cvičného kladiva

Silver Hand Training Hammer je vodítkem při hledání runy na potlačení bolesti pro kněze ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Tato runa vyžaduje, aby hráči navštívili čtyři různé hřbitovy a sbírali hřbitovní ozvěny. Text cvičného kladiva Silver Hand vás ukazuje na hrob na ostrově Theramore. Kromě lokality Theramore Island musíte také navštívit Arathi Highlands, Swamp of Sorrows a Scarlet Monastery – instanci hřbitova. Jakmile budete mít všechny čtyři hřbitovní ozvěny, vraťte se do Scarlet Monastery a vyzvedněte si odměnu.

Doporučení

Pokud se plánujete pustit do pátrání za runou potlačení bolesti, je vhodné počkat, až se přiblížíte úrovni 40. Tento řetězec questů vyžaduje více návštěv v kobkách Scarlet Monastery a cestování do zón na vysoké úrovni. Když počkáte, až se přiblížíte úrovni 40, budete lépe vybaveni pro zvládnutí výzev, které před vámi leží.

Závěr

Silver Hand Training Hammer je pro hráče Priest klíčovou věcí ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Nalezením tohoto předmětu odemknete vodítko, které vede k runě potlačení bolesti. Nezapomeňte navštívit Scarlet Monastery Wings a porazit davy, abyste zvýšili své šance na získání Silver Hand Training Hammer. Hodně štěstí při hledání!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky