Novinky

February 15, 2024

Odemkněte sílu fosilního řemesla v Infinite Craft

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

V Infinite Craft vám vytváření různých receptů umožňuje prozkoumat budoucnost, minulost a vše mezi tím. Jedním z důležitých a relativně snadno odemykatelných receptů je Fossil. Odemykání nových ingrediencí otevírá zcela nový svět craftovacích příležitostí, takže je nezbytné odemknout co nejvíce. Tato příručka vám ukáže, jak vyrobit Fossil v Infinite Craft.

Odemkněte sílu fosilního řemesla v Infinite Craft

Vytváření fosílií

Chcete-li vytvořit Fossil v Infinite Craft, musíte zkombinovat kámen s rostlinou. Tento recept je relativně jednoduchý ve srovnání s ostatními ve hře, takže je skvělým doplňkem do vaší sbírky hned na začátku. Požadované ingredience můžete vyrobit takto:

Výroba kamene

Kámen lze snadno vyrobit pouze ve dvou krocích. Smíchejte lávu se zemí a vytvořte kámen. Země je jednou z vašich výchozích ingrediencí, takže pro její získání nemusíte nic dělat. Lávu však budete muset odemknout kombinací ohně a země.

Výroba rostlin

Rostlina je základní recept v Infinite Craft a lze ji vyrobit pomocí vody a země. To jsou také startovací ingredience, takže můžete vytvořit Plant hned od začátku. Odemknutí Plant brzy vám otevře mnoho dalších kombinací, které můžete objevit.

Získání fosílie

Jakmile budete mít kámen a rostlinu, můžete je kombinovat a odemknout Fossil. Fossil je všestranná přísada, kterou lze použít k vytvoření různých dalších receptů v Infinite Craft, jako je Dinosaur a Amber.

Závěr

Infinite Craft nabízí nekonečné možnosti pro crafting a průzkum. Odemknutím a vytvořením Fossil se můžete ponořit do světa vzrušujících kombinací a výtvorů. Takže se tam vydejte a začněte experimentovat s vaší novou ingrediencí, abyste viděli, jaké zázraky můžete vyrobit!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky