Novinky

February 14, 2024

Odemkněte výkonný SG-225 Breaker v Helldivers 2 a rozdrťte vetřelce

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Ve hře Helldivers 2 je SG-225 Breaker nejmocnější zbraní, která vám může pomoci porazit invazní mimozemské formy života. Tato příručka vám ukáže, jak odemknout tuto zbraň a přimět nepřátele litovat invaze do naší Super Země.

Odemkněte výkonný SG-225 Breaker v Helldivers 2 a rozdrťte vetřelce

Odemknutí SG-225 Breaker

Chcete-li odemknout SG-225 Breaker, musíte získat Helldivers Mobilize! Warbond battle pass. Tato bitevní přihrávka nabízí tři varianty Breakeru: standardní, zápalnou a Spray&Pray. Původní Breaker je však považován za nejlepší.

K získání SG-225 Breaker budete potřebovat celkem 95 Warbond Medals. Breaker najdete na čtvrté straně Helldivers Mobilize! katalogu, ale nejprve musíte tuto sekci odemknout utracením 75 medailí. Jakmile odemknete stránku čtyři, můžete si Breaker zakoupit za dalších 20 medailí.

Síla SG-225 Breaker

SG-225 Breaker je lehká zbraň prorážející brnění, která vyniká jak dostřelem, tak pohyblivostí. Má vysokou rychlost palby a velké šíření kulek, díky čemuž je účinný jak proti nízkoúrovňovým nepřátelským hordám, tak proti větším obrněným nepřátelům. Pro plné využití Breakeru se doporučuje zahrnout Stratagemy do vaší zátěže.

Závěr

Pokud hledáte nejlepší zbraň, o kterou byste mohli brousit v Helldivers 2, SG-225 Breaker je odpovědí. Jeho síla a všestrannost z něj činí cenný přínos v boji proti mimozemským vetřelcům. Takže nepřestávejte brousit, dokud Breaker nebude ve vašich rukou!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky