Novinky

February 14, 2024

Odemkněte vyšetřování Ashen Corsair Investigation a získejte bohatství lodi

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Chcete-li odemknout vyšetřování The Ashen Corsair ve hře Skull and Bones, musíte nejprve dosáhnout hodnosti Infamy Buccaneer. Jakmile dosáhnete této hodnosti, budou k dispozici vyšetřování a fámy, které můžete sledovat a řešit. Zamiřte do skladu v Saint-Anne a hledejte na jeho pultu noviny. Zvedněte to a začněte vyšetřování The Ashen Corsair.

Odemkněte vyšetřování Ashen Corsair Investigation a získejte bohatství lodi

Vyšetřování Ashen Corsair je série vodítek, které musíte sledovat, abyste dokončili úkol. Každá stopa je zdokumentována v záložce Investigations v nabídce Knowledge. Po obdržení nové stopy vždy zkontrolujte kartu Vyšetřování, abyste odhalili další krok.

  1. Vyrabujte osadu Guerande: Vaším prvním krokem je vyloupit osadu Guerande, která se nachází jižně od Saint-Anne. Dokončení první vlny loupení vám poskytne nové vodítko pro vyšetřování.
  2. Najít zprávu v láhvi: Podle poznámek byste měli dále najít zprávu v láhvi v oblasti West Basin. Vydejte se na základnu Ile Michel v oblasti West Basin a hledejte láhev. Může se rozmnožit mezi menšími ostrovy jižně od základny nebo přímo před základnou. Hledej zlatou záři v moři.
  3. Hunt down The Ashen Corsair: Zpráva v láhvi odhaluje, že piráti plánují vzpouru na The Ashen Corsair poblíž základny Three Brothers. Připlujte blízko k základně a The Ashen Corsair se objeví poblíž ostrovů. Zaútočte na The Ashen Corsair a naloďte se na něj, jakmile bude mít málo zdraví. Nasbírejte co nejvíce stříbra a přečtěte si poslední poznámku na kartě vyšetřování, abyste dokončili úkol.

Pamatujte, že vyšetřování The Ashen Corsair je součástí edice Skull and Bones Premium a nemusí být k dispozici okamžitě. Odemkněte vyšetřování tím, že dosáhnete hodnosti Infamy Buccaneer a následujte stopy, abyste získali bohatství lodi.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky