Novinky

February 15, 2024

Odemknutí High Evolutionary's Power v Marvel Snap

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Někteří z nejpopulárnějších a nejmocnějších padouchů ve vesmíru Marvel jsou karty Big Bad z Marvel Snap. Poskytují efekty měnící hru, které mohou potenciálně obrátit zápasy vzhůru nohama. Většina jejich schopností je založena na jejich komiksových postavách nebo filmových interpretacích, včetně High Evolutionary.

Odemknutí High Evolutionary's Power v Marvel Snap

High Evolutionary v Guardians of the Galaxy Vol. 3

High Evolutionary je hlavní padouch Guardians of the Galaxy Vol. 3. Ve filmu je tvůrcem civilizací a bytostí. Rozvíjí inteligenci tvorů, sílu a další.

Vysoce evoluční v Marvel Snap

V Marvel Snap je High Evolutionary karta se čtyřmi náklady a čtyřmi sílami s efektem, který zní: "Na začátku hry odemkněte potenciál svých karet bez schopností." Tento efekt měnící hru odemyká tajné schopnosti všech vanilkových karet, čímž vytváří několik vlastních archetypů balíčku, které mohou potenciálně změnit meta.

Všechny tajné schopnosti vanilkových karet

Než se vrhneme na nejlepší karty pro použití s ​​High Evolutionary, nejnovější z karet Big Bad v Marvel Snap, zde jsou všechny tajné schopnosti vanilkových karet, které odemyká samotný padouch:

  • Wasp (0-cena, 1-síla): Při odhalení: Zde postihněte náhodnou kartu nepřítele s -1 silou.
  • Misty Knight (1-cena, 2-síla): Když ukončíte kolo s nevyčerpanou energií, dejte další přátelské kartě +1 síly.
  • Shocker (2-Cost, 3-Power): On Reveal: Dejte kartu nejvíce vlevo do ruky -1 cena.
  • Cyclops (3-Cost, 4-Power): Když ukončíte kolo s nevyčerpanou energií, postihněte zde dva náhodné nepřátele s -1 silou.
  • The Thing (4-Cost, 6-Power): On Reveal: Postihněte zde 3 náhodné nepřátelské karty s -1 silou.
  • Ohavnost (5-cena, 9-moc): Stojí o jednu méně za každou nepřátelskou kartu ve hře, která je postižena negativní silou.
  • Hulk (6-cena, 12-síla): Průběžně: Když ukončíte kolo s nevyčerpanou energií, +2 energie. (Pokud je v ruce nebo ve hře).

Nejlepší vysoce evoluční paluby

Čistě vysoce evoluční

Obrana je útok. Snímek obrazovky přes Untaped.gg

Standardní způsob, jak hrát High Evolutionary, je v balíčku s většinou současných vanilkových karet. Tento balíček má dva hlavní mechanismy, kolem kterých se točí celková strategie jeho ofenzivních a obranných motorů – šetří energii, aby bylo možné vysát více karet s vysokou silou, a působí záporně na karty vašeho protivníka, abyste odemkli silné efekty.

Cyclops, The Thing a Abomination těží z působení negativní síly na karty vašeho soupeře. Scorpion a Spider-Woman mohou být přidány pro další silnou možnost debuff.

Pokud jde o strategii „úspora nevyužité energie“ (plovoucí), schopnosti Misty Knight, Abomination a Hulk využívají mechaniku, zvláště když Hulk je vaším primárním zdrojem energie pro vaše lokace v pozdní hře. Sunspot může být také potenciálním zdrojem energie díky své schopnosti získat energii rovnající se vaší nevyčerpané energii v každém tahu.

InSheNaut

Síla je všechno. Snímek obrazovky přes Untaped.gg

Další balíček, kde lze použít výtvory High Evolutionary, je balíček InSheNaut. Zde je hlavní strategií vytvořit co nejvíce Síly s pomocí She-Hulka a The Inifinaut a zároveň využít schopnosti vysoce evolučních výtvorů od počátku do poloviny hry.

Hlavním ofenzivním motorem tohoto balíčku je přeskočení šestého kola, které může připravit cestu pro hru She-Hulk a Infinaut v sedmém kole. To je důvod, proč je Magik důležité proměnit lokaci na Limbo, což prodlouží hru a dá vám více času na nastavení potenciálního masivního komba v posledním kole.

Úspora energie, kterou potřebujete, abyste ze She-Hulka udělali nulovou, 10-výkonovou jednotku v sedmém kole, bude přínosem pro kombinaci karet, jako je Sunspot a Misty Knight, a také pro schopnost Cyclopse, kterou lze pro vaši stranu přeměnit jako útok. . Toto nastavení rozšíří sílu alespoň na dvě místa, takže se vždy snažte v každé hře co nejvíce využít tento scénář.

Uzavřete balíček kartami, které mohou chránit vaše jednotky, jako je Armor (pro ochranu vašich karet před zničením v jakékoli podobě) a Caiera (pro ochranu vašich karet s jednou a šesti cenou). Cosmo lze také přidat, protože může narušit schopnosti On Reveal, takže schopnosti karet jako Shang-Chi a Killmonger jsou neúčinné.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky