Novinky

February 15, 2024

Odemknutí Reindrix: The Icy Mount v Palworld

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

V Palworldu jsou různé skvělé mounty, které si hráči mohou odemknout, a jedním z nich je ledový Reindrix. Tento kamarád má mrazivý vzhled a jeho nalezení může být obzvláště náročné, protože se potuluje pouze po dvou konkrétních místech.

Odemknutí Reindrix: The Icy Mount v Palworld

Hledání Reindrixe

Pokud se potýkáte s horkým prostředím nebo potřebujete kamaráda, který je zručný v těžbě dřeva a chlazení, Reindrix je pro vás dokonalým společníkem. Zde jsou místa, kde Reindrixe najdete:

  • Tower of the Free Pal Alliance: Tato malá ledová oblast ve střední části mapy je ideálním místem pro hledání Reindrixe. Je snadné jej rychle zkontrolovat a má v blízkosti několik bodů rychlého cestování, což zvyšuje vaše šance na spawnování vedle jednoho.
  • Icy Weasel Hill: Nachází se mírně severozápadně od Tower of the Free Pal Alliance, toto místo je dalším místem, kde lze nalézt Reindrixe.

Reindrixovy dovednosti

Reindrix má následující dovednosti:

  • Prvek: Led
  • Partner Skill: Cool Body (Lze s ním jezdit a udržuje jezdce v chladu v horkém prostředí)
  • Pracovní vhodnost: Řezivo úrovně 2 a Chlazení úrovně 2
  • Potenciální kapky: Ledové varhany, Reindrix Venison, Roh a Kůže
  • Hlad: 7/10
  • Bio: "Jeho průhledné blankytné parohy září chladem absolutní nuly. Každý, kdo se jich dotkne holýma rukama, je okamžitě zmrzlý a rozbitý na kusy."

I když Reindrix nemusí být nejlepší Pal ve svých specializovaných oborech, je to stále užitečný mount a má solidní pracovní vlastnosti. Předčí většinu průměrných kamarádů, se kterými se setkáte.

Chytání Reindrixe

Chytit Reindrixe může být docela náročné, proto se doporučuje používat slušně pokročilou Pal Sphere jako je Hyper Sphere nebo Giga Sphere, abyste zvýšili své šance na úspěch. Giga Sphere je dostačující, takže je vhodné uložit si lepší koule pro tvrdší kamarády.

Chcete-li chytit Reindrixe, je nejlepší snížit jeho zdraví pomocí útoků a poté jej zajmout pomocí Giga Sphere. Používání běžné Pal Sphere bude mít za následek nízké šance, obvykle kolem dvou procent, a to i při nízkém zdraví. Proto se doporučuje oslabit Reindrixe, dokud nebude téměř poražen a poté jej rychle zajmout pomocí Giga Sphere. Většina Reindrixů, se kterými se setkáte, je mezi úrovní 20 a 30, což je činí středně tvrdými, ale není příliš obtížné je chytit.

Závěr

I když Reindrix nemusí být jedním z nejlepších mountů v Palworldu, stále je důležitým doplňkem vašeho Paldecka. Zaměřte se na získávání kamarádů jako Fenglope a Pyrin pro vašeho pozemního koně a kamarády jako Jetragon nebo Frostallion pro vašeho létajícího koně. Odemknutí Reindrixe je zásadní úkol, který je třeba dokončit, protože slouží jako užitečný kamarád na vaší základně.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky