Novinky

February 16, 2024

Odhalte dědictví Bloody Bones: Průvodce krok za krokem

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pokud chcete odhalit legendární skrýš safírů, kterou po sobě zanechal obávaný pirát Bloody Bones, zde je podrobný návod, jak dokončit vyšetřování Bloody Bones ve hře Skull and Bones.

Odhalte dědictví Bloody Bones: Průvodce krok za krokem

Odemknutí vyšetřování

Chcete-li zahájit vyšetřování Bloody Bones, musíte nejprve dosáhnout hodnosti Infamy Buccaneer v edici Skull and Bones Premium. Tato hodnost vám také umožní přístup k dalším vyšetřováním, jako je The Ashen Corsair a Freeman's Lost Treasure. Jakmile dosáhnete požadované hodnosti, zamiřte do poštovní schránky v Saint-Anne a seberte dopis s červeným razítkem, abyste zahájili vyšetřování Bloody Bones Legacy.

Pokračování ve vyšetřování

Na rozdíl od běžných smluv ve hře, vyšetřování Bloody Bones neposkytuje přímé pokyny, kam jít. Namísto toho přejděte na kartu Vyšetřování v nabídce Znalosti a prohlédněte si různé poskytnuté stopy. Po přečtení indicií se objeví poznámka, která vás navede, jak dále postupovat ve vyšetřování.

Krok 1: Prozkoumejte vrak lodi

Prvním krokem ve vyšetřování je lokalizace vraku lodi poblíž osady Hovohovo. Rychlá cesta do Fort Louis nebo na Royal Burial Ground a plavba směrem k osadě. Na malém ostrůvku západně od osady najdete vrak lodi s bílými a modrými plachtami. Komunikujte s vrakem a shromážděte další vodítko. K tomuto kroku není nutné násilím otevřít vrak lodi nebo použít páčidlo, i když tak můžete získat další kořist.

Krok 2: Naloďte se na válečnou loď Compagnie

Abyste odhalili pravdu o Bloody Bones, musíte se nalodit na válečnou loď Compagnie hlídkující poblíž základny Fort Louis. Konkrétní loď, kterou hledáte, se jmenuje Le Paradis a je 4. hodností Compagnie Broadsider. Le Paradis najdete při plavbě mezi Fort Louis a jižním okrajem mapy. Pusťte se do boje s lodí a hlavně se naloďte, abyste objevili další stopu ve vyšetřování. Buďte opatrní, protože tato oblast je také navštěvována válečnými loděmi 9. úrovně podél obchodní cesty Compagnie. Prozkoumejte oblast předem, abyste se vyhnuli varování lodí na vysoké úrovni.

Krok 3: Najděte hrob Bloody Bones'

Po nalodění do Le Paradis nebudete muset nikam daleko, abyste postoupili k dalšímu kroku. Vaším cílem je najít hrob Bloody Bones na základně Fort Louis. Stránka vyšetřování poskytuje náčrt hrobu, ale pokud chcete ušetřit čas, postupujte podle těchto pokynů: Jděte po hlavní silnici do kopce a hledejte malou cestu vpravo, kde hlavní silnice odbočuje doleva uvnitř pevnosti. Následujte tuto cestu a narazíte na hrob Bloody Bones. Oranžový paprsek bude označovat přesné umístění hrobu. Vykopejte poklad na místě a prozkoumejte poslední vodítko k úspěšnému dokončení vyšetřování Bloody Bones Legacy.

Dodržováním těchto kroků úspěšně dokončíte vyšetřování Bloody Bones a odhalíte tajemství odkazu tohoto notoricky známého piráta. Hodně štěstí a ať jsou safíry vaše!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky